Şimdi Ara

İçine kapanıklık, utangaçlık değişir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısa ve öz yazacağım içine kapanığım utangacım atılgan olmam şart 23 yaşındayım bu saatten sonra değişir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Analizcizeuss

Bu mesaj silindi.

sosyal noron ne hocam? Bilimsel bir kanıtınız var mı

• Değişir her şey değişir dışa dönük bir insan değişen olaylar çerçevesinde içe dönük de olabilir bu senin yaşadığın şeylerle alakalı mesela konuşulması çok bir meslek yap bu müşteri temsilciliği de olabilir en basitinden bu sana çok fayda sağlayacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahatlıprens

Değişir her şey değişir dışa dönük bir insan değişen olaylar çerçevesinde içe dönük de olabilir bu senin yaşadığın şeylerle alakalı mesela konuşulması çok bir meslek yap bu müşteri temsilciliği de olabilir en basitinden bu sana çok fayda sağlayacaktır

yani yaş ilerledikçe bu durum zorlaşmaz diyorsun hocam?

• quote:

Bu mesaj silindi.

noron sinaps ne biliyorum da sosyalleşmeyi sağlayan nöronlarda mı varmıs ilk kez duyuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

noron sinaps ne biliyorum da sosyalleşmeyi sağlayan nöronlarda mı varmıs ilk kez duyuyorum

Alıntıları Göster

Var hatta iki gruba ayrılıyor insanlar introvert ve extrovert diye . Sosyalliğe ve uyaranlara tepki verme biçimi farklı. Muhtemelen sen de ışığa ve sese karşı hassassın

İçine kapanıklık, utangaçlık değişir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John WICK -- 3 Ağustos 2020; 19:57:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Var hatta iki gruba ayrılıyor insanlar introvert ve extrovert diye . Sosyalliğe ve uyaranlara tepki verme biçimi farklı. Muhtemelen sen de ışığa ve sese karşı hassassın

Alıntıları Göster

yoo kalabalıktan rahatsız olmuyorum ki

ışık ve sesle de sorunum yok

• Bence değişir. İstersen psikolojik destek de alabilirsiniz. Ama kendin de aşabilirsin. Biraz kişisel gelişim kitaplarını araştır. Boş kişisel gelişim kitapları da var ama aşılamayacak bişey değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Alıntıları Göster

Hocam bir sinifa sokun beni, derste en aktif ben olurum. Sıkıntım teke tekte konusmak. Geriyor beni bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesutzgvn

Bence değişir. İstersen psikolojik destek de alabilirsiniz. Ama kendin de aşabilirsin. Biraz kişisel gelişim kitaplarını araştır. Boş kişisel gelişim kitapları da var ama aşılamayacak bişey değil bence.

Onerebileceginiz kitap var mi hocam

• quote:

Bu mesaj silindi.

İs hayati icin

• Karşındaki insan konuşursa sen de konuşursun, demek ki karşına konuşkan kişiler çıkmamış

• Değişmez

• Deneyim ile değişebileceğini düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.