Şimdi Ara

İçimden geçti bir anda yağmur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçüktük o zamanlar sokağa çıkmış doyasıya koşup eğleniyorduk.Nasıl bir yaşam ise, oynuyorduk kendi dünyamız da sonra Allah tan bir şey diledik o sıcakta bir damla yağmur istedik,kırmadı bizi Allah başladı yağmur yağmaya o ne kadar yağdıysa biz daha fazla koşuyorduk üstümüz mi kirlenir ıslanır mıyız umurumuzda mıydı sanki ? Sığınmak için gittik bir yere etraf karanlık yatağa girdik ve üzerimize çektik battaniyeyi yağmurun sesi ve içimizdeki sıcaklık yaşam buydu işte peki ya şimdi ne oldu ?
    Büyüdük zamanla, hislerimiz kayboldu, yavaş yavaş karamsar olduk, isyan ettik belki, göremedik önümüzdeki nimeti, tadamadık artık bu inancın zevkini
    işte böyle bir zaman da günlerden yine yağmurlu bir gün ayağı kalkıp pencereden dışarı baktım;
    Dışarıda oynayan o küçük çocuğu gördüm ve bir ağaç dikiyordu zamanla büyüdü o ağaç tıpkı bizim gibi şimdi o ağaca baktım yağmur da vursa gök de gürlese mutluydu o çocuk gibi tutunuyordu hayata her şeye rağmen yaşıyordu.Şimdi düşündüm de neden olmasın ki ;
    Hayat zor da gelse artık bize
    Bırakalım yağmur vursun yüzümüze

İmla yanlışlıkları olabilir kafam da dolanıyordu sözcükler içimi boşalttım gitti.

• Sonu iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mLd.bsLy

Sonu iyiydi.

Valla hiç yetenek yoktur ben de gecenin bu saatinde uyku tutmadı kalktım yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenoMachine

quote:

Orijinalden alıntı: mLd.bsLy

Sonu iyiydi.

Valla hiç yetenek yoktur ben de gecenin bu saatinde uyku tutmadı kalktım yazdım.

Yetenek olsa tamamı iyi olurdu zaten duygu olayı olduğu belli beğendim ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.