Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İçimden geçti bir anda yağmur

3
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İçimden geçti bir anda yağmur
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1085 Mesaj
      09 Nisan 2012 04:59:28 Konu Sahibi
      Küçüktük o zamanlar sokağa çıkmış doyasıya koşup eğleniyorduk.Nasıl bir yaşam ise, oynuyorduk kendi dünyamız da sonra Allah tan bir şey diledik o sıcakta bir damla yağmur istedik,kırmadı bizi Allah başladı yağmur yağmaya o ne kadar yağdıysa biz daha fazla koşuyorduk üstümüz mi kirlenir ıslanır mıyız umurumuzda mıydı sanki ? Sığınmak için gittik bir yere etraf karanlık yatağa girdik ve üzerimize çektik battaniyeyi yağmurun sesi ve içimizdeki sıcaklık yaşam buydu işte peki ya şimdi ne oldu ?
      Büyüdük zamanla, hislerimiz kayboldu, yavaş yavaş karamsar olduk, isyan ettik belki, göremedik önümüzdeki nimeti, tadamadık artık bu inancın zevkini
      işte böyle bir zaman da günlerden yine yağmurlu bir gün ayağı kalkıp pencereden dışarı baktım;
      Dışarıda oynayan o küçük çocuğu gördüm ve bir ağaç dikiyordu zamanla büyüdü o ağaç tıpkı bizim gibi şimdi o ağaca baktım yağmur da vursa gök de gürlese mutluydu o çocuk gibi tutunuyordu hayata her şeye rağmen yaşıyordu.Şimdi düşündüm de neden olmasın ki ;
      Hayat zor da gelse artık bize
      Bırakalım yağmur vursun yüzümüze

İmla yanlışlıkları olabilir kafam da dolanıyordu sözcükler içimi boşalttım gitti.

|
      |
      I think human consciousness is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware. Nature created an aspect of nature separate from itself. We are creatures that should not exist by natural law... We are things that labor under the illusion of having a self, that accretion of sensory experience and feelings, programmed with total assurance that we are each somebody, when in fact everybody's nobody... I think the honorable thing for our species to do is to deny our programming. Stop reproducing, walk hand in hand into extinction; one last midnight, brothers and sisters opting out of a raw deal.

• Teğmen
      172 Mesaj
      09 Nisan 2012 05:01:05
      Sonu iyiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      09 Nisan 2012 05:04:32 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mLd.bsLy

Sonu iyiydi.

Valla hiç yetenek yoktur ben de gecenin bu saatinde uyku tutmadı kalktım yazdım.
      I think human consciousness is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware. Nature created an aspect of nature separate from itself. We are creatures that should not exist by natural law... We are things that labor under the illusion of having a self, that accretion of sensory experience and feelings, programmed with total assurance that we are each somebody, when in fact everybody's nobody... I think the honorable thing for our species to do is to deny our programming. Stop reproducing, walk hand in hand into extinction; one last midnight, brothers and sisters opting out of a raw deal.
    • Teğmen
      172 Mesaj
      09 Nisan 2012 05:06:12
      quote:

Orijinalden alıntı: FenoMachine

quote:

Orijinalden alıntı: mLd.bsLy

Sonu iyiydi.

Valla hiç yetenek yoktur ben de gecenin bu saatinde uyku tutmadı kalktım yazdım.

Yetenek olsa tamamı iyi olurdu zaten duygu olayı olduğu belli beğendim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.