Şimdi Ara

İçimde Bir Yaradır Mazi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kia Pia (2 mesaj) JohannesEggestein (1 mesaj) laplasyen (1 mesaj) nYselmech (1 mesaj) Ray Allen 20 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> İçimde Bir Yaradır Mazi...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Laptop araştırmak için foruma gireyim dedim ve aklıma bu forumun bu ''nadide'' kısmı geldi. Ve geçirdiğim vakitlerin eşleğinde kaygılarım, bir o kadar da forumun dokunan faydaları.

Asıl içimde yara olan şey ise, geçen yıl bu vakitler patlak veren Covid-19 salgını sebebiye, 5 ay çalıştığım Limit, Türev, İntegral, Analitik Geometri, Cumhuriyet Edebiyatı gibi konuların kaldırılması. 5 ay çalıştığımız konuları bir basın açıklamasıyla ''1 günde'' kaldırmışlardı. Bir günde bütün çalışmalar yok olmuştu. Üstelik İntegral harici diğer konular liselerde işlenmişti, hepsini kaldırmışlardı bunu da öğrencilerin kaygısını azaltmak olarak açıklamışlardı. Bomboş ekranı izlemiştim o gün, saatlerce. Çözülen kitaplar, denemeler, satın alınan dersler, harcanan saatler.. Ve ardından sınava kısa süre kala, bunun getirdiği korkunç demoralizasyon...

Yine de sonuç olumlu oldu istediğim fakültedeyim ama o 5 ayımı da sınavda kullanıp daha iyi bir netice elde etmek isterdim.

O gün bir kere daha anladım ki, Burası Türkiye'ydi ve Türkiye'de hiç bir karar üzerine düşünülmeden alınırdı.

Şimdiyse yüz yüze eğitimi bırak, 1.5 yıldır eğitim göremeyen insanları bütün müfredattan sorumlu tutmak. Ne yaptıklarını kendilerinin de bilmediği çelişkiler. Hepinize başarılar diliyorum, hakemin adil olmadığı bir maçta umarım başarılı olabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    385 Mesaj
    İyi ki bütün müfredattan sorumluyuz. Yığılma olmasını mı istiyorsun

|
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj

konuyu öne çıkaran 7 kişi fosforcu galiba. Geçen senenin kötü olmasının sebebi kalkan konular ve ayt nin kolay olması. Bu sene iyi ki de var. Ayrıca sanki okula giden öğrenciler ders ders diye ölüyor. Hepsinin evde sıkıldığı için gitmek istediğini biliyoruz. Foruma bakın, dersine çalışan herkes konuların olmasını istiyor. Youtube yüzlerce ama gerçekten yüzlerce farklı hocanın konu anlatımları var. Birinden anlamazsan diğerinden bak, oda olmadı diğerinden bak; sonu yok bu işin. Ben zaten hocaların canlı ders yapmasına pek anlam veremiyorum. Youtubedaki hocalar ile anlaşılıp kaliteli ekipmanlarla profesyonel şekilde ders anlatımları yapılabilirdi. Böyle olunca öğretmenin interneti sebebiyle öğrenciler iyi kalitede ders izleyemiyorlar keza öğretmenin tahtası vs. olmadığı için öğretmende sıkıntı çekiyor. Okuldaki hocalar öğrencilerin anlamadığı, çözemedikleri sorular kısmında yardımcı olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laplasyen -- 22 Şubat 2021; 12:42:56 >

• Er
    8 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaş bütün müfredattan sorumlu veya sorumsuz olmanızı eleştirmiyorum.

Bahsettiğim ÖSYM ve MEB tutarsızlığı ve ne denli insanların emeklerini bir anda silebildikleri.

Sizin sınavınız için yorumda bulunmuyorum. Misal şimdi çıkıp, limit türev integral kaldırdık diyebilirler. Buna şaşırmamak gerek. Benim bahsetmek istediğim bu rezillikler, sınav ortasında değişebilen kurallardı. Ve insanların hiçe sayılmasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kia Pia -- 22 Şubat 2021; 11:52:31 >
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 19 saat 15 dakika kadarı kaldı.

Karamba ve yan carlari 

|
    |
    laplasyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj

Okudugunu anlama konusunda zayiflar sanirim zira senin yazdiklarindan o*ym ve m*b in celiskilerle dolu dandik kurumlar olmasini elistirdigini anlayabildim.

|
    |
    Kia Pia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.