Şimdi Ara

İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
7
Favori
18.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise'de hazırlık biterken tanışmıştım bu oyunla ya..Komşu'un oğlu saygıdeğer bir abimiz benim Pc manyağı olduğumu biliyordu.Bir oyun çıkıcak söyle möyle Diablo gibi 6 karakter kullanıcaz böyle ağızımın suyu akarak dinlemiş para biriktirip almıştım.
    Heyt bea ne günlermiş; x)

@ Stoneeffect (kuzen)
    ne oyunlar oynadım, bir tanesi bile şu oyundaki ruhun onda birine sahip değildi.İki boyutluydu, paso yaratık kesmeliydi falan tamam da,
    gerek hikayesi, gerek müzikleri, gerekse çizimleri ile varolmamış bir dünyanın çok çekici siluetiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Lise'de hazırlık biterken tanışmıştım bu oyunla ya..Komşu'un oğlu saygıdeğer bir abimiz benim Pc manyağı olduğumu biliyordu.Bir oyun çıkıcak söyle möyle Diablo gibi 6 karakter kullanıcaz böyle ağızımın suyu akarak dinlemiş para biriktirip almıştım.
    Heyt bea ne günlermiş; x)

@ Stoneeffect (kuzen)
    ne oyunlar oynadım, bir tanesi bile şu oyundaki ruhun onda birine sahip değildi.İki boyutluydu, paso yaratık kesmeliydi falan tamam da,
    gerek hikayesi, gerek müzikleri, gerekse çizimleri ile varolmamış bir dünyanın çok çekici siluetiydi.

Harikasın yoldaş.
  • Durup durduk yere şöyle konular açmayın arkadaşlar ...

40 tane oyun var oynayacak gene bunların gazına geldik, yüklememek için zor tutuyorum kendimi
  • beyler bir iki ss koyun oyunu görelim yahu
  • Eskilerden koyalım bir iki dane :)

İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı!

En nefret ettiğim yer... Hele en sonunda o büyüye engel olmaya çalışma kısmını ilk oynadığımda 15 kere denemişimdir. Nubluk işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 6 Şubat 2012; 12:59:53 >

• Çok deli zaman geçirmiştim şu oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Eskilerden koyalım bir iki dane :)

En nefret ettiğim yer... Hele en sonunda o büyüye engel olmaya çalışma kısmını ilk oynadığımda 15 kere denemişimdir. Nubluk işte

Böhü!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostlord

Böhü!!!

Yakalandım :) Adamım ben bırakıyorum ToR'u buna dönüyorum. Siz yetişene kadar bitiririm bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

beyler bir iki ss koyun oyunu görelim yahu

Bunlar İcewind Dale 1'den Siberinkiler 2'den x)

• ssler güzel görünüyo deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

ssler güzel görünüyo deneyelim

Oyun her yönüyle mükemmel bence, Şuana kadar oynamamanız büyük bir kayıptır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frostlord

Böhü!!!

Yakalandım :) Adamım ben bırakıyorum ToR'u buna dönüyorum. Siz yetişene kadar bitiririm bana

ToR çok iyi galiba Wow gibi sağlam gibi mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

Çok iyi değil ne yazık ki anca idare eder.

Doğuştan Star wars fanı olduğum ve etrafta oynayacak Starwars RPG si olmadığı için sardım. Arkadaş grubumdan da oynanlar olduğu için zevkli gene. Yoksa oyunun gözle görülür eksikleri var hala.
  • quote:

quote:

Doğuştan Star wars fanı olduğum ve etrafta oynayacak Starwars RPG si olmadığı için sardım. Arkadaş grubumdan da oynanlar olduğu için zevkli gene. Yoksa oyunun gözle görülür eksikleri var hala.

tekrardan Star Wars serini izleyesim var x).

Ama İcewimd Dale'de 6 tane Drow karakter açayıp oynayasımda var Kuldahar beni bekle.
  • quote:

quote:

SW'nin hiç izlemedim eski filmlerini tavsiye edermisin.
  • Eskileri mutlaka izle hocam, şu anki 4,5,6 olanlar. Bunların elden geçirilmiş versiyonları vardı , teknolojik olarak günümüze uyarlanmış, onları izle hatta bulursan.
  • quote:

Eskileri mutlaka izle hocam, şu anki 4,5,6 olanlar. Bunların elden geçirilmiş versiyonları vardı , teknolojik olarak günümüze uyarlanmış, onları izle hatta bulursan.

Western hastalığı vardır bende de uygun zamanda izleyeceğim bu seriyi.

Bu arada İcewind Dale'de Dual Class olayını çözememiştim galiba.
  • whisp attım.

Warriorlarını Dwarf seçersen daha iyi olur hpleri daha fazla.
    okçular gayet kullanışlıdır, İcewind Dale'de Elf yapabilirsin
    bir tavsiyem ve ilk defa oynayacksın onun için mutlaka iyi bir thief yap şimdi multi class yap diyecem boş ver sen tek başına yap bir thief çünkü oyunda tuzak çok, açılıcak sandık çok, çok lazım olucak gerisi senin zevkine bırakıyorum oyun da herşey var,
    Ve bir tanede priestin mutlaka olsun sınıfına kendin karar ver
    burada karakterlerin mutlaka good olsun 2. ve 3.oynadığında değişik görüşlü evil grup felan kurarak oynayabilirsin.
    humanlarda dual class özellikleri var ama bazı şartlar istiyor ileride söyleyeyim.

note* Unutmadan ilk oyunumda Thief'im yoktu yemediğim tuzak kalmadı ve açamadığım bazı sandıklar olmuştu çok küfür etmiştim x)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 18 Şubat 2012; 13:54:08 >
  •  İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı!

Skyrimde ki halime benzettim x)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 23 Şubat 2012; 17:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

whisp attım.

Warriorlarını Dwarf seçersen daha iyi olur hpleri daha fazla.
    okçular gayet kullanışlıdır, İcewind Dale'de Elf yapabilirsin
    bir tavsiyem ve ilk defa oynayacksın onun için mutlaka iyi bir thief yap şimdi multi class yap diyecem boş ver sen tek başına yap bir thief çünkü oyunda tuzak çok, açılıcak sandık çok, çok lazım olucak gerisi senin zevkine bırakıyorum oyun da herşey var,
    Ve bir tanede priestin mutlaka olsun sınıfına kendin karar ver
    burada karakterlerin mutlaka good olsun 2. ve 3.oynadığında değişik görüşlü evil grup felan kurarak oynayabilirsin.
    humanlarda dual class özellikleri var ama bazı şartlar istiyor ileride söyleyeyim.

note* Unutmadan ilk oyunumda Thief'im yoktu yemediğim tuzak kalmadı ve açamadığım bazı sandıklar olmuştu çok küfür etmiştim x)

güzel ön bilgi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.