Şimdi Ara

İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
7
Favori
18.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam ben de BG1 ve 2 ye import etmiştim o resimleri :) BG deki partine aldıkların güzeldi gene (özellikle Kivan, Viconia ve Edwin'e bayılırdım) ama geri kalanlar idare ederdi anca.
    Partiye geleceklerden birini seçersen onun portresi değişiyordu ki en gıcık olduğumda buydu. Başka biri gibi geliyordu bana o zaman.
    İcewind Dale'inkileri görünce dibim düşmüştü, 2. oyundaki Drow, orc tipleride çok güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 1 Şubat 2012; 15:41:18 >
  •  İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı!
     İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı!

biri bu Diğeride bu portre olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaddar -- 1 Şubat 2012; 15:45:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

Dışarıdan portre yükleme işini yapamamıştım BG oynarken basit birşey mi?

Bu sayfa da neredeyse bütün portreleri bulabilirsin, oyunun alt klasörlerinde birisi Portraits tir direk zaten. Onun içine atınca karşına çıkacaklar :)

http://www.sorcerers.net/Games/BG2/index_portraits.php

Eklenti:

her türlü İcewind Dale ve BG modlarını ve geliştircelerini bu sitede bulabilrsiniz, çoğunlukla BG2 içindir gerçi

http://www.pocketplane.net/mambo/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 1 Şubat 2012; 15:49:54 >

• http://attachments.conceptart.org/forums/attachment.php?s=97d577d9ca723dbed942b334286b0489&attachmentid=750772&d=1250130427

tekrar oynayasım geldi ama bu sefer İkinci oyunu x)
    Soğuk hava dışarıda çağrışım yaptı.

R.A. Salvatore'un çıkardığı Drizzt efsanesinin ilk üçlemesiymiş bu arada.

Herneyse inanılmaz güzel hikayeleri var her oyun ve questin ve bu hikayeler çok güzel.Hatta IWD1i tekrar kurup oynamayı düşünüyorum , çok özledim =) Ama ikinci oyunu oynamadım hiç. Ne yapsam bilemedim.

• Aynen bi denemek lazım, oyunu yüklerkenki ve karakter seçme ekranındaki yaptığın betimleme güzel
  • 2 yi oynamadıysan direkt ona başla bence hocam, 3rd editiona göre oynanır aklında bulunsun. Hikayesini çok beğenmiştim ben, aralarda da çok güzel olaylar ve mekanlar var.
    Ayrıca konuşarak hallede bilidğin çok fazla olay var. Sırf Paladinin "Hiç kimseyi kandıramazsın cadı şeytani auranı çadıra girer girmez farkettim." cümlesi yeter :) Gerçi ödül alacağımız zamanda kabul etmiyordu ağzımız kokmuştu fakirlikten. Kıssadan hisse görevleri bitirirken son konuşmaları druid, paladin, monklara yaptırmayın aç kalırsınız.

Bu arada Salvatore'nin romanlarıyla bir alakası yoktur oyunların, aynı mekanlarda geçiyor sadece. Hatırladığım kadarıyla kitaplara düşen kahramanlarla da karşılaşamıyorduk.

Eklenti: Her türlü İcewind Dale, BG, Fallout ve Planescape'i gog.com da bulabilrisiniz arkadaşlar. 10 $ gibi komik bir rakam. Hem de Win7/vista ile uyumlu çalışacak biçimde indirebiliyorsunuz.
    Ama o siteye çok kaptırmayın kendinizi ne olduğunu anlamadan herşeyi satın almaya başlıyorsunuz. Geçen bir bakayım dedim Syndicate'i alıvermişim -_-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 1 Şubat 2012; 16:00:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Dışarıdan portre yükleme işini yapamamıştım BG oynarken basit birşey mi?

Bu sayfa da neredeyse bütün portreleri bulabilirsin, oyunun alt klasörlerinde birisi Portraits tir direk zaten. Onun içine atınca karşına çıkacaklar :)

http://www.sorcerers.net/Games/BG2/index_portraits.php

Eklenti:

her türlü İcewind Dale ve BG modlarını ve geliştircelerini bu sitede bulabilrsiniz, çoğunlukla BG2 içindir gerçi

http://www.pocketplane.net/mambo/

Teşekkürler,
    Siteler harika, dolu içerik var gibi duruyor bakalım hemen.

• quote:

Tam bir katliamcı tim yaratmışşın

Evil karakterlerle oynamanın bir artası var mı? Yoksa epey bir götürüsü mü var.

yoldaş teşekküler
  • quote:

quote:

yoldaş teşekküler

Reca ederim, de benim de canımı çektirdiniz....

Hayatta başlayamam ama bu aralar hem işler yoğun hem de Old Republic var, geri kalan zamanada İD2 yi eklersem hayatla ilişkim kalmaz :)
    Havalarda soğuk gerçi tam Buzyeli Vadilik...

• quote:

2 yi oynamadıysan direkt ona başla bence hocam, 3rd editiona göre oynanır aklında bulunsun. Hikayesini çok beğenmiştim ben, aralarda da çok güzel olaylar ve mekanlar var.
    Ayrıca konuşarak hallede bilidğin çok fazla olay var. Sırf Paladinin "Hiç kimseyi kandıramazsın cadı şeytani auranı çadıra girer girmez farkettim." cümlesi yeter :) Gerçi ödül alacağımız zamanda kabul etmiyordu ağzımız kokmuştu fakirlikten. Kıssadan hisse görevleri bitirirken son konuşmaları druid, paladin, monklara yaptırmayın aç kalırsınız.

Bu arada Salvatore'nin romanlarıyla bir alakası yoktur oyunların, aynı mekanlarda geçiyor sadece. Hatırladığım kadarıyla kitaplara düşen kahramanlarla da karşılaşamıyorduk.

Eklenti: Her türlü İcewind Dale, BG, Fallout ve Planescape'i gog.com da bulabilrisiniz arkadaşlar. 10 $ gibi komik bir rakam. Hem de Win7/vista ile uyumlu çalışacak biçimde indirebiliyorsunuz.
    Ama o siteye çok kaptırmayın kendinizi ne olduğunu anlamadan herşeyi satın almaya başlıyorsunuz. Geçen bir bakayım dedim Syndicate'i alıvermişim -_-

.Elimdeki oyunları çıkarayım hemen başlayacağım zaten ilk sırada. " İWD 2 "

.Mekan olarak geçtiğini ilk oyundan tahmin etmiştim zaten hiç karşılaşmadım Drizztle.

.Gog.com bir bakalım.x)

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytrex

Aynen bi denemek lazım, oyunu yüklerkenki ve karakter seçme ekranındaki yaptığın betimleme güzel

yoldaş sana da teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

yoldaş teşekküler

Reca ederim, de benim de canımı çektirdiniz....

Hayatta başlayamam ama bu aralar hem işler yoğun hem de Old Republic var, geri kalan zamanada İD2 yi eklersem hayatla ilişkim kalmaz :)
    Havalarda soğuk gerçi tam Buzyeli Vadilik...

x))

Old Republic derken KOTOR'mu.

• Yok bıktım artık Kotor dan

Bu The Old Republic MMORPG olanı.
  • yeni bilgisayar alınca denyecem
  • quote:

Yok bıktım artık Kotor dan

Bu The Old Republic MMORPG olanı.

x))
    tamam MMORPG zaman yok online oyun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

quote:

2 yi oynamadıysan direkt ona başla bence hocam, 3rd editiona göre oynanır aklında bulunsun. Hikayesini çok beğenmiştim ben, aralarda da çok güzel olaylar ve mekanlar var.

.Mekan olarak geçtiğini ilk oyundan tahmin etmiştim zaten hiç karşılaşmadım Drizztle.

.Gog.com bir bakalım.x)

salvatore nin karakterleri baldur gate çok karşımıza çıkıyordu.ıwd 1de bende ilk çıktığında oyun bitirmiştim.iwd 2 de de baya ilerledim oyunu patchli oynamama rağmen bi bug sonucu oyunu bırakmak zorunda kaldım.iwd bg den ayıran en belirgin özellik iwd nin diablo gibi vurdulu kırdılı olması.monsterlar çok çbk spawn oluyor.mesela dövüştünüz harita ekranından çıkıp tekrar girin monsterların refleslendini görürsünüz.ahh interplay fallout gibi bi efsaneyi bethesda ya kaptırdın onlarda fall 3 ün içine ettiler.(allahdan new vegası eski falloutun yapımcıları olan bi ekibe yaptırdılarda biraz topladılar).bari şu baldur gate 3 ü adam akıllı çıkar.(Hayel)bu arada fallout online nında yapım haklarını bethesda ya kaptırması çok kötü oldu.ne güzel fallout online yapımına başlanmıştı.şimdi hepsi çöpe gitti.biz rpg severlerin nedir şu ea dan birde bethesdadan çektiği.

• quote:

Orijinalden alıntı: maaile

quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

quote:

.Gog.com bir bakalım.x)

salvatore nin karakterleri baldur gate çok karşımıza çıkıyordu.ıwd 1de bende ilk çıktığında oyun bitirmiştim.iwd 2 de de baya ilerledim oyunu patchli oynamama rağmen bi bug sonucu oyunu bırakmak zorunda kaldım.iwd bg den ayıran en belirgin özellik iwd nin diablo gibi vurdulu kırdılı olması.monsterlar çok çbk spawn oluyor.mesela dövüştünüz harita ekranından çıkıp tekrar girin monsterların refleslendini görürsünüz.ahh interplay fallout gibi bi efsaneyi bethesda ya kaptırdın onlarda fall 3 ün içine ettiler.(allahdan new vegası eski falloutun yapımcıları olan bi ekibe yaptırdılarda biraz topladılar).bari şu baldur gate 3 ü adam akıllı çıkar.(Hayel)bu arada fallout online nında yapım haklarını bethesda ya kaptırması çok kötü oldu.ne güzel fallout online yapımına başlanmıştı.şimdi hepsi çöpe gitti.biz rpg severlerin nedir şu ea dan birde bethesdadan çektiği.

en son çıkan yamalarla bitirmiştim ben 2008'de bug olayı sıfır...
    yaratıkların respawn olma durumuna hiç rastlamadım... yoksa levelin gözüne vururdum x)
    son haliyle bir daha oynamalısın.

Ea ve Bethesta'yı yergilemene sonuna kadar katılıyorum dost.

Charisma kişinin sana olan tepkisini değiştiriyor.Nerede olduğunu bilmiyorum ama ileride diyalog seçenekleri değişiyor dediler rastlamamıştım.
    NPC ler fiyatta indirim yapıyor ama Charisma 16+ ise.. x)
    Karizmanın markette işe yarayan bölümü İWD '1'de mevcut.

• Çok sevdiğim ve her yönüyle bitirdiğim atmosferi olsun, müzikleri olsun bayıldığım bir oyundur kendileri.
    Ayrıca dual wield ilk oyunda yoktu. Keşke olsaymış dediğim anlar çok oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 3 Şubat 2012; 9:16:10 >
  • ultima onlineda 4 gün jail yedim.hazır bu boşlukda tekrar oynayayım ıw 2 yi bari.şimdi hatırladım oyundaki bug olayını.bir mekana girmiştim.orda battle yapmıştım.sonra load yapmıştım mekandaki ana quest itemimi karakterimi ne kaybolmuştu.ondan bırakmıştım.hatta oyunun sonlarına gelmiştim az bişi kalmıştı.

bu oyuna yeni başlıcak olan varsa multi oynayalım

onuryaren@hotmail.com
  • Multiplayer ev arkadaşlarıyla iyi oynanır aslında bu oyun. Fırsatım olsaydı sizle oynardım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.