Şimdi Ara

İcewind Dale™ Enhanced Edition™ & İcewind Dale II™ ( ÇIKTI ) Türkçe Yama Çıktı! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
7
Favori
18.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Kafam karıştı şimdi IWD 1 in enhancedi çıktı değil mi? Peki Türkçe olarak sonra patchle mi gelecek yoksa şu anda alsam Türkçe geliyor mu?

Icewind Dale Enhanced Edition çıktı ve şu an Türkçe. Satın aldığınızda Türkçe oynayabilirsiniz.

http://store.steampowered.com/app/321800/

Diller:
    Türkçe
    İngilizce
    Fransızca
    İtalyanca
    Almanca
    İspanyolca
    Lehçe

Çok teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte bu yüzden Okan Şen, Gökhan Halil Düzgün ve 23 Studios'un isminin olduğu yerelleştirme projelerini çok takdir ediyorum. Çünkü verilen sözlerden asla geri adım atmıyorlar ve daima işlerini sonuna kadar takip edip profesyonelce bitiriyorlar. Tekrardan sizlere teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın her daim sürmesini temenni ederim. :)
  • kış indirimlerinde almayı düşünüyorum, adaşımın ellerine sağlık.
  • Gökhan'ın çabaları gerçekten takdir edilesi. Hiçbir karşılık beklemeden gönüllülük esasıyla oldukça profesyonel çalışmalara imza atıyor. Ben de ekip arkadaşı olarak kendisini buradan kutluyorum. :)
  • 31 TL ile aldım sen sevdiğim oyundur kendileri değer artık ayrıca,

Portre dosyası koymama rağmen elemanlarımın resmi çıkmadı ya.

Belgelerimdeki İcewind Dale klasörünün içine atacakmışız bu EE'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 11 Kasım 2014; 10:40:37 >
  • Darısı Baldur's Gate 2 ve İcewind Dale 2'ye artık devamı bekliyoruz.

Yoldaş eline yüreğine sağlık bugün aldım oyunu çok şık olmuş verdim paranın sonuna kadar dedi.

Divinity Orginal Sin'de gözden kaçmamalı arkadaşlar Türkçe'ye çeviriyor, son zamanlarda oynadığım en kaliteli oyun olmuş bu oyuna da arkadaşlara yardım etsenide resmi proje olsa Sven'e ulaşılsa mesela. Witcher 1 yamasını son derece güzel çevirmişler ellerine sağlık onlarında.

Transistor'u çeviren arkadaş değişik bir deneyim sağladın bana cidden sana da teşekkürler. Para verip Türkçe oynadığım oyunlar daha bir tatlı oluyor. Ailemdeki insanların da beni izlemesi hoş canları sıkılmıyor abi bu cevabı ve şöyle şeyler yap gibi:)

Bu arada Baldur's Gate 2 için Deniz'e yardımcı olurum ve olacak çıkacaktır bir iletişime geçsen bırakmasınlar bu işin ucunu. Gelmiş geçmiş en iyi rgp Baldur's Gate 2 ve Torment; Ödüllendirilmeli Türkçe ile.

Türkçe'ye kazandırılan her oyun için her birinize içten teşekkürler.
    Ya biat et ya Rpg oyna :)

• Darısı Baldur's Gate 2 ve İcewind Dale 2'ye artık devamı bekliyoruz.

Yoldaş eline yüreğine sağlık bugün aldım oyunu çok şık olmuş verdim paranın sonuna kadar dedi.

Divinity Orginal Sin'de gözden kaçmamalı arkadaşlar Türkçe'ye çeviriyor, son zamanlarda oynadığım en kaliteli oyun olmuş bu oyuna da arkadaşlara yardım etsenide resmi proje olsa Sven'e ulaşılsa mesela. Witcher 1 yamasını son derece güzel çevirmişler ellerine sağlık onlarında.

Transistor'u çeviren arkadaş değişik bir deneyim sağladın bana cidden sana da teşekkürler. Para verip Türkçe oynadığım oyunlar daha bir tatlı oluyor. Ailemdeki insanların da beni izlemesi hoş canları sıkılmıyor abi bu cevabı ve şöyle şeyler yap gibi:)

Bu arada Baldur's Gate 2 için Deniz'e yardımcı olurum ve olacak çıkacaktır bir iletişime geçsen bırakmasınlar bu işin ucunu. Gelmiş geçmiş en iyi rgp Baldur's Gate 2 ve Torment; Ödüllendirilmeli Türkçe ile.

Türkçe'ye kazandırılan her oyun için her birinize içten teşekkürler.
    Ya biat et ya Rpg oyna :)

• İcewind Dale 2'nin yenilenmiş sürümü çıkacak mı acaba bilginiz var mı?
  • Araştırmak bakmak gerek çıkar heralde
  • İcewind Dale II yazıyor konu başlığında ama Türkçe yama sadece İcewind Dale I'e çıkmadı mı ? Çıkmadıysa 2. oyuna ne zaman Türkçe yama çıkacak ?
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    hocam sizi bg:ee'den hatırlamaktayım. ne yaptınız, bitirdiniz mi Türkçe versiyonları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

hocam sizi bg:ee'den hatırlamaktayım. ne yaptınız, bitirdiniz mi Türkçe versiyonları?

Evet 2 sinide bitirdim Türkçe oynamak daha bir tatlı oldu tabiki.

Ama hayalim Baldur's gate 2'nin Türkçe olmasıydı olmadı malesef.
  • 30 Mayıs, 2012 de gog'dan aldığım oyunu nihayet oynama fırsatı bulacağım. Bu geçen süre içinde Türkçe yamasının çıkması da harika olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bu yakın zamanda çıkmış olan mı oynanmalı, yoksa gog versiyonu mu ?
    Aslına bakarsanız atmosfer bakımından hangisi daha iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

1 Dark Elf Fighter, Dex ağırlıklı, Dual wield, expertise üstadı. İntimidateler de kral. Chaotic Evil
    1 Half-Orc Barbarian, kılıç&kalkan, yüksek hp, önden deli olarak salardım kendisini. Neural Evil
    1 Dark Elf Ranger, okçuluğu yalayıp yutturdum, takımın hasar makinesiydi. Chaotic Evil
    1 Dark Elf Thief , dual wield dagger, sneak attack için hep bir boşluk arayışında. Chaotic Evil
    1 Duergar Cleric , Talosçuydu yanlış hatırlamıyorsam, çekiç&kalkan kullanırdı, çoğunlukla hasar veren harm tipi büyüleri vardı. Chaotic Evil
    1 Dark Elf Conjuror, arkadan crossbow ile destek olurdu, otu boku summonlardı savaşa alanına, arada arkadaşlarını ateştopu ile vurduğu bir kaç durum var. ve tabiki Chaotic Evil

Heart of Winter'ı da bitirmiştim bunlarla. Zalimliğin son noktasındaydılar, köydeki çocukları bile soyardım. Xvim'e bile yardım ettim utanmadan.

hiç evil karakterlerle oynamamıştım
    aslında fena gibi gözükmüyo

• Şimdi bu soruma pek cevap geleceğini sanmıyorum ama yinede sormak istiyorum başlıkta ilk ve ikinci oyundan bahsedilmiş şimdi yama iki oyunu da Türkçe'ye çeviriyor mu ? Teşekkürler.
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Sadece ilk oyun için yama var. Birisi 2. oyunu çevirsin de oynayayım diye bekliyorum ama çeviren yok maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.