Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asan sarp mı ? :)
  • srdrgkdmr kullanıcısına yanıt
    Mantıklı veya Davut ile işbirliği yaptı.

• hadi bu işin içinde davut var peki ya mestan ile sarp konuşmasını baştan sona dinleyip celal baba söylerse ya buda ayrı bi dert %70davut %30 şu 7.bölüm sonundaki adam bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Bundan önceki bölümlerde zeka fışkıran sarpın mestanın oltasına atlaması dışında 1.bölümden sonra ki en iyi bölümdü.

ayrıca bence Mestanı asan kişi alyanak. Tabi tek başına yapmadı bunu ama baş eleman o.

Sarp'ın oltaya gelmesinde ters köşe gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli dizi diye spoiler kullanmama saçmalığı nedir ya? SPOILER BUTONU KULLANIN ALLAH AŞKINA !

8. bölüm.

Ben şüpheli olarak Coşkunu düşünüyordum ama sonradan aklıma geldi ki; Mestan gelen kişiyi gördüğünde gülümsedi. Yani tanıdığı biri. Coşkun olamaz.

Davutu da düşündüm ama müdürün "Buraya asan her kimse tek başına yapmış olamaz." cümlesi Davut olma ihtimalini düşürüyor. Davutun adamları var ama dizi başından beri tanıtılan Davut karakterinin böyle bi konuda hiç kimseye güveneceğini sanmıyorum.

Bölümün başlarındaki Alyanak-Mestan sahnesi boşuna değildir bence Alyanak yaptı bu olayı. Sarpı bayıltan da büyük ihtimalle Selami denen kamil.

• diziyi tekrar izlediğimde mestanı öldürenin alyanak olduğunu düşünüyorum, hatırlarsanız zamanı geldiğinde gollük pas atmak lazım falan demişti, yanındaki hiçbişi bilmeyen adamıyla yapmış olabilir ve dikkat edin celal ilk mestan dediğinde alyanak atlıyor, üstelik dizinin sonunda alyanağın da yüzü var kadrajda. kapıyı ilk açıp gördüklerinde davut u durduruyor sarp konusunda..
  • ekşide bir teori

mestan'ı ayaklarından tavana asan kişi sarp'ın annesi. bu bölümde mert'e "ikinizi de ayaklarından tavana asarım" demişti. belli ki ayaktan tavana asma konusunda uzman kendisi.

• Alyanak ve selami yapma ihtimali yüksek.

NEden ,
    #1 Alyanak Celal babanın gözüne girmek istiyor.
    #2 Alyanak ve mestanın konuşmasın da mestan, elinde 10 bin liralik tesbih var ama hala buralarda takılıyorsun demişti. alyanakta bizim işimiz bu demişti.
    sonra mestanın kıyafetiyle dalga geçti.
    #3 Alyanak Geçen bölümde sarpın sakladıgı resmi bulduktan sonra olayı tam ögrenelimde celal babaya söyleyelim demişti bize de puan yazsın demişti.

yani kısaca mestan'ın ölmesi bir tek alyanak'in işine gelir.

Peki neden sarpı öldürmedi. bence bilerek öldürmediler. çünki kaçmış olabilecegini düşündürdüler celal babaya , ki haklıda çıktılar. sarp kaçmış gibi göründü mestanı öldürdükten sonra !

tabii bu olay Davut'un kafada patlayacak. sarp bi şekilde bu olaydan sıyrılacak. Zaten 8.bölüm olmuş bir dizinin ifşası olmaz diye düşünüyorum.
    hatırlayın 7.bölümde de Mert'in ifşası çıkıyordu ortaya ama çıkmadı. yakın zaman da da çıkmayacak bu 2linin içerde oldugu.

---

Birde Davut - yeşim yapmiş olabilir mi diye hesap edelim ?
    bu da olabilir. fakat davut celal babaya ihanet etmez. bunu gösterdi. ben bu ihtimali daha zayıf görüyorum.

%70 Alyanak-selami
    %5 Davut - Yeşim
    %25 Diziye yeni dahil olmuş/olacak biri de yapmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

ekşide bir teori

mestan'ı ayaklarından tavana asan kişi sarp'ın annesi. bu bölümde mert'e "ikinizi de ayaklarından tavana asarım" demişti. belli ki ayaktan tavana asma konusunda uzman kendisi.

ayaklarından değil kulaklarınızdan tavana asarım dedi

• Valla kötüleyip yabancı dizi izleyen arkadaşlar varsa otursun diziyi baştan izlesin. Ön yargı yapmadan izleyip sonra karar versin. İzlediğim sayılı güzel Türk dizilerinden biri. Sonu da hiç nedense umduğum gibi çıkmıyor .

• sarp boşuna melek'e seni kaçıracağım demedi. yeni bölümde anneme karşılık kızın melek diyecek celal baba'ya. o kadar gerizekalı değil çocuk sonuçta.

mestan'ı öldürenin davut olması büyük saçmalık gençler. öyle olsa sarp'ın da sıkardı kafasına ne var yani. herif uyuz olduğu adamı niye kurtarsın? ben mert olabilir diyorum, plase alyanak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar yerli dizi olması spoiler butonunu kullanmamanıza mazeret olamaz. Lütfen diziyle ilgili yorum yaparken spoiler butonunu kullanın.

• arkdşlr bölüm genel itibariyle güzeldi gene soru işaretleri kaldı sarp yarı baygın vaziyette arabaya doğru bakarken beyaz arabanın plakası okunuyor dondura dondura netleştirdim 34 ZB 1707

• Kimse Coşkun'u hesaba katmamış. Mestan'ı öldüren kişi ya Alyanak ya da Coşkun. Eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkdşlr bölüm genel itibariyle güzeldi gene soru işaretleri kaldı sarp yarı baygın vaziyette arabaya doğru bakarken beyaz arabanın plakası okunuyor dondura dondura netleştirdim 34 ZB 1707

Istanbulun plakasi

• Alyanak oldugunu sanmiyorum. Alyanak ve selaminin yapmasi demek, olmeleri demek
    Genel olarak dizide celalin en yakin adamlarini bu kadar kisa surede diziden cikarmazlar bence

Mert kardesi oldugunu ogrenmis olabilir ve sarpi kurtarmis olabilir
    En uc ihtimalde coskun.. ama ne alakasi var onu bilemiyorum. Kardesini kacirdigini ogrenmis olup sarp uzerinden yuruyor olabilir

Ayrica cok mantik hatalari var :D artik dizi o kadar cok sardiki takilmiyorum.bile hatalara

• 7 ve 8.bölümü izlememiştim dün bazı yerleri ileri sara sara izledim ama dizi gerçekten kaliteli dövüş sahneleri baya iyi çekilmiş,zaten oyunculara diyecek söz yok çağatay'ı genelde aşk filmlerinde görüyorduk ama bu diziyle iyi oyuncu olduğunu kanıtladı,Aras'a zaten diyecek söz yok çok iyi oyuncu,Tekin tekindor desen öyle,Dizide en sevdiğim oyuncu Alyanak ve davut karakteri
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

Alyanak oldugunu sanmiyorum. Alyanak ve selaminin yapmasi demek, olmeleri demek
    Genel olarak dizide celalin en yakin adamlarini bu kadar kisa surede diziden cikarmazlar bence

Mert kardesi oldugunu ogrenmis olabilir ve sarpi kurtarmis olabilir
    En uc ihtimalde coskun.. ama ne alakasi var onu bilemiyorum. Kardesini kacirdigini ogrenmis olup sarp uzerinden yuruyor olabilir

Ayrica cok mantik hatalari var :D artik dizi o kadar cok sardiki takilmiyorum.bile hatalara

mert olamaz çünkü mestan o kişiyi gördüğünde bir sevinç belirdi

• 9.BÖLÜM FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.