Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PHI

Sıkı bir Ezel izleyicisi olarak aynı ekipten çıktığını görünce izlemeliyim demiştim bu diziyi. 6. bölümü de dün gece izledim ama Ezel'in kenarından bile geçmiyor malesef bu dizi.
    Mantık hatası dolu her yeri. Ezel'deki o "oyun"lar bu dizideki oyunlara 10 basar çok rahat. Hapishane sahneleri bile yeter...
    Bi 4-5 bölüm daha izlerim ama dizi kısır döngüye girdi gibi duruyor.

Ayrıca ilk bölümün ilk 15 dakikasında dizinin isminden, sahnelerden bölümde olacak her şey çok rahat tahmin edilebiliyor malesef.
    Ekip bu sefer yapamamış.

Hocam baktımda Ezel kadrosundan yönetmen, müzisyen ve yapımcı aynıymış ANCAK senaristler farklı. Diziyi izlemiyorum az bişey baktım bu senaryo tutmaz, zaten Ezel gibi bir senaryo zor gelir bunun dışında Ezel'in kadro fena iş çıkarmıyor gibi özellikle Toygar yine dizide belli etmiş kendini.Ezel'in senaristi Pınar Bulut Suskunlar'ı yazmıştı zamanında o bana göre Türk televizyonlarındaki en iyi 2. Yapımdır Ezel'den sonra. Yani Ezel'in kadro bestlerin birleşimiydi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Sıkı bir Ezel izleyicisi olarak aynı ekipten çıktığını görünce izlemeliyim demiştim bu diziyi. 6. bölümü de dün gece izledim ama Ezel'in kenarından bile geçmiyor malesef bu dizi.
    Mantık hatası dolu her yeri. Ezel'deki o "oyun"lar bu dizideki oyunlara 10 basar çok rahat. Hapishane sahneleri bile yeter...
    Bi 4-5 bölüm daha izlerim ama dizi kısır döngüye girdi gibi duruyor.

Ayrıca ilk bölümün ilk 15 dakikasında dizinin isminden, sahnelerden bölümde olacak her şey çok rahat tahmin edilebiliyor malesef.
    Ekip bu sefer yapamamış.

Hocam baktımda Ezel kadrosundan yönetmen, müzisyen ve yapımcı aynıymış ANCAK senaristler farklı. Diziyi izlemiyorum az bişey baktım bu senaryo tutmaz, zaten Ezel gibi bir senaryo zor gelir bunun dışında Ezel'in kadro fena iş çıkarmıyor gibi özellikle Toygar yine dizide belli etmiş kendini.Ezel'in senaristi Pınar Bulut Suskunlar'ı yazmıştı zamanında o bana göre Türk televizyonlarındaki en iyi 2. Yapımdır Ezel'den sonra. Yani Ezel'in kadro bestlerin birleşimiydi hocam

Evet senaristler farklıymış onu farketmedim. Em önemli etkenlerden biri tabi senaristler...

Suskunlar in da ilk sezonunu izlemiştim çok iyiydi gerçekten.

Icerde nin son bölümü izlemedim. Dizi kendi içinde hatalar barındırıyor malesef.

• 7.bölüm gayet iyiydi Melek te ters köşe olduk hiç ummadığım kişi çıktı
  • Dizinin senaryosu çok kötü ve aşırı klasik
  • tv de izlenecek tek dizi hele heleki pazartesi sendromu olması başka nasıl geçerdiki
  • Dizi kendini izlettiriyor.Reytingler çok iyi örnek.Ama mantık hataları ve güzelim bir konunun harcanması çok can sıkıyor.Dizi şöyle ilerlese çok iyi olurdu.

Mert in içerde olduğunu izleyici 7 ve 8.ci bölümde anlasa daha iyi olurdu.

Tamam sarp ve Mert kardeş diyelim.Ama bunu neden ilk bölümden beri gözümüze sokuyorlar ki? Böylelikle izleyici kitle farklı senaryolar düşünebilirdi.

Dizide çok boş sahneler var.Mesela Sarp ın annesinin olduğu sahneler.Bunun yerine diğer karakterlerin derinine inmek daha iyi olabilir.

Dizide en umutlu olduğum karakter Davut.Ama 7.bölümde sadece 2 dakika gözüktü.Bu karakter esrarengiz bir şekilde tasvir edilebilirdi.Ama kendisi hayatını Meleğe adamış bir genç olarak gözüküyor.

Yusuf Müdür ün içerideki adamından sürekli birifing alması can sıkıyor.Ve 20 yıldan beri Celale olan nefreti 2 kg uyuşturucu yüzünden.Daha kötü birşey olabilirdi.

Kebabçı Celal daha tehlikeli ve güçlü biri olabilirdi.Ama 3 adamı olan sıradan bir mafya adamı çıktı.Bu dizinin en zayıf halkası.Çünkü tüm dizi Kebabçı Celal e kurulu..

• Internetten izleyemiyorum. Tekrari var mi son bolumun show tv de. Varsa ne zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Internetten izleyemiyorum. Tekrari var mi son bolumun show tv de. Varsa ne zaman?

salı gecesi 2:00 galiba (yani çarş 2:00 oluyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Internetten izleyemiyorum. Tekrari var mi son bolumun show tv de. Varsa ne zaman?

• o son cümleyi kim söylüyor
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    Sarp. Ağlarken söylüyor galiba

• Gözden kaçan önem verilmemiş çok ince ayrıntılar dışında hem konusu hem kadrosuyla ilgi uyandırmaya devam ediyor.bu sene izlediğim tek dizi.
  • ilk 7 bölüm itibarı ile izlerken keyif veriyo mu, evet veriyo. güzel vakit geçirtiyo mu, evet geçirtiyo. önemli olan o.

onun dışında hata varmış, eksik varmış çok da umursamamak lazım. hata arama mantığı ile arayacaksak ohoho her dizide hata çıkar, hemde onlarca.

bence dar bi çevre içinde geçiyo dizi, yeni karakterlere ihtiyaç var. celale yeni düşmanlar, içeride yer alan başka birisi falan, daha genişletseler güzel olur.
  • takip
  • ilk 3-4 bölüm daha ilgimi çekiyordu ama sıkılmaya başladım sanırım. keşke bu kadar uzun olmasa şu diziler
  • Dizizde biraz da Mert ve Sarp'ın akademideki günlerini işleseler güzel olur. Bu adamlar neden sürekli birbirine zıt gidiyor, niye akademide anlaşamıyorlardı falan..
  • mestan gg.büyük ihtimal aslan gibi köstebek süsü verirler
  • Dizilerin sureleri uzun diyorsunuzda kanallar bu sekilde kazaniyorki nasil kazancaklar baska cok iyi izlenen dizilerin suresi 2 saat i geciyor adamlar ona gore reklam aliyor yapimci istese 1 saat ceker ama kanallar istiyor 2 saat cekilmesini ne yap ne et 2 saat sureyi doldur diyorlar

• 2.fragman çıkmış
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.