Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • efsane dizi 1 bölümde çöp olurmu ya!! tam bir hayalkırıklığı oldu bu bölüm.müdür'ün güvenilir adamına bak resim çek kaç ordan, adam video çekiyor.bu kadar zorlamalarına gerek yoktu köstebek fikrini çok erken açtılar bizim 10 bölüm bundan haberdar olmamamız lazımdı.
  • Bu arada bir saçmalık daha var.Efsane diye adlandırılan müdür niye sürekli sarptan akıl alıyor :)))
  • Artık ite kaka 6-7 bölümde mert'in ifşasını izleriz. Sonra ne olacak çok merak ettim. Acayip mantık dışı şeyler var. Adamlar mahsene giriyor arkasına bakmayacağı tutuyor. Arkasına bakmayan adamlar titreşim sesini duyup ayak seslerini duymuyor. Sarp oradan nasıl kaçıyor. Herşeyi geçtim mahsen dedikleri yer arka caddeye çıkıyor, düz ayak. Kapının arkasından kurşun yağdırıyor biride ne oluyor demiyor. Lan bu kadar uyanık adamlarsanız 30 sn daha sessiz bekleyip kim olduğunu öğrenemeyecekmisin.

Abi boka sarma sürecinde zirveyi zorladılar.

Tüm teşkilat gerizekalı zaten. Bi Mert akıllı. Telefonu çekmeyeceye koydu çıktı. Sonra şubeye dönmediler O telefon yine Mert'e nasıl oldu da döndü.

Olaylar olaylar.

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi yazdım o bilgi üzerinden bulamadım fakat Pantokrator Sarnıcıymış.
  • Evet çok mantık dışı şeyler var fakat dizi izlemenin amacı sıcak battaniye içinde birşeyler yemek değil midir keyifle Yani bu bölüm sıkıcı değildi genel olarak keyifli geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

efsane dizi 1 bölümde çöp olurmu ya!! tam bir hayalkırıklığı oldu bu bölüm.müdür'ün güvenilir adamına bak resim çek kaç ordan, adam video çekiyor.bu kadar zorlamalarına gerek yoktu köstebek fikrini çok erken açtılar bizim 10 bölüm bundan haberdar olmamamız lazımdı.

Ya aynen hocam hadi tamam uzun uzun video çektin de en son birbirlerine silah tuttukları sahnede mert diyor ki ya ölecen ya hapis yatacan, aslan da diyorki ben herşeyi videya çektim bla bla. lan salak niye eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsun. Bırak yakalasınlar seni. Git müdüre göster videoyu. Onu söyledikten sonra yaşatır mı seni. Bölüm fena değildi her bölümden herkesin hikayesinden birşeyler görüyoruz. Mesela bu bölümde Celal'le Yusuf müdürün geçmişine gittik ama en son sahnede bozdular. birde her bölüm ifşa oldu olacak vs. sıkmaya başladı artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackleon53

Arkadaş durmuş orda bütün konuşmayı çekiyor, 10 saniye çeksen ya da fotoğraf çekip hemen yollasa iş çözülecek.

madem çektin niye harabenin kapısının önünden geçiyon, mert'in içerde oldugu belli hala. kaç ordan işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 25 Ekim 2016; 1:52:39 >
  • İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli
  • Umut kaçırılırken müdürü görmüştük aynıydı yani 20 yıl öncesi.Fakat şimdi müdür ile hesaplaşmalarında farklı bir tip vardı.Kafamda deli sorular

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Dediğinizi yazdım o bilgi üzerinden bulamadım fakat Pantokrator Sarnıcıymış.

Unkapanı imç çarşısının karşısındaki ara sokak hocam gitmek istersen.

• Dizi iyice saçmalamaya başladı hazır konuyu bile ilerleteyorlar. Ters köşe yapıcaz diye dizinin içine ettiler.
    Böyle devam ederse 2-3 bölüme bırakırım diziyi

• 6 bölüm izledik, yeter. Ne gece 12'ye kadar dizi izleyecek vaktim var, ne de aynı şeyleri defalarca izleyecek sabrım.
  • ''canım kurban babam'' repliği bizim burada milletin dilinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 25 Ekim 2016; 8:59:51 >
  • celal ile müdür olay daha büyük bir olay olarak tahmin ediyordum aslında unutulup gitçek bi konuymuş
  • Her bölüm izleyici şaşırtmaya çalıştıkları için böyle saçma sapan mantık hataları çıkıyor. Ben ilk bölüm bu ajan olayını açıkladıkları için sevinmiştim ama türkiyede gördüğümüz gibi bu senaryoyu götürecek adam yok. Bütün bölümler senaristin acaba ifşa olacak mı fikri etrafında ters köşe yapmasıyla geçiyor.

• Hacı sizde her bölüm adamları eleştiriyonuz. Yok sıkıcıydı yok çok ters köşe yapmaya çalıştılar. 2 saatlik dizi yani mutlaka sıkıcı birşeyler olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Her hafta aynı bok yeter sıktı arkadaş ya

İzlediğin şey Türk dizisi hocam bunu unutmaman gerekiyor yabancı dizilerde olduğu gibi olay örgüsü giriş gelişme sonuç olarak 40 dk anlatılmıyor bu ülkede bir buçuk iki saat oynatıyorlar reklamlar falan da girdi mi her şey aynı geliyor girişten sonra gelişme var ama sonuç yok hep aynı şeyi izliyormuşuz gibi geliyor doğal oalrak
  • Diliniz kurumadimi yabancilari yalamaktan

• bu ülkede kısa diziler reyting almıyor kısa ve net, sebebi ise TV kanallarının kısa dizilerin akşam saatlerinde yayınlamamasından kaynaklanıyor geçen yıl 46 dizisi gece saat 23 de başladığı için reytingleri yerlerdeydi ve dizi TR dizilerine oranlar çok iyiydi ama noldu hiçbir kanal o diziyi istemedi ve bitti, aynı şekilde LM dizisi kısaydı çok iyiydi ama reytingleri yerlerdeydi zar zor devam edebildi dizi ekibi.

İşin özü bu ülkede yönetmenler uzun dizi çekmeye mecbur bırakılıyor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twdden sonra bu çöp kutusundaki kondom gibi kaldı . Daha da izlemem

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.