Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: C.LeonelMeNaldo

gelcek hafta pazartesi başlıyormuş. 10 gün falan kaldı. bekliyorum nasıl olacak acaba merak ediyom

Günü çok sıkıntı hocam . zaten gelecek seneden izlenan. Baya reyting alan 2-3 dizi var pazartesi . özelliklede söz dizisi baya popüler . inşallah patlamaz çukur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    risk aldılar ya. ne gerek vardı p.tesi ye almaya. ben oslaydım en kıt güne koyardım gelsin reytingler ohh. onlar ise en iyi dizilerin olduğu güne almışlar diziyi. Demek ki iddialılar gerçi İçerde oyuncularından den dolayı çok izlenecek yoksa kimse takmazdı bu diziyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 7 Ekim 2017; 20:29:14 >
  • Mutlu sonla bitirmeleri saçma oldu biraz,cüneyt arkın misali 2 kişi bir ton adamı kayıpsız hakladı yine :)

• altın kelebek ödülleri

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 10 Aralık 2017; 23:11:19 >
  • 2017de En iyi dizi budur nokta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    sarp nereye ölüyor dizinin başından beri adam herkesi inletiyordu bence izlene bilirlik artsın diye kebapçıya , davuta gereginden fazla güçlülermiş imajı verilmiş sarpın enbaşta hepsinin canına ot tıkayacagı belliydi, mutlu son ile alakası yok bence...
  • Dizinin 2.5 saat olmasi cok yoruyor. Pilot bolumu izledim az once. Guzeldi ama 2. Bolumu de 2 kusur saat gorunce moralim bozuldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube kanalı 800m yakın izlenmesi var varmı bu diziden daha çokizlenmesi olan youtube kanal dizisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

youtube kanalı 800m yakın izlenmesi var varmı bu diziden daha çokizlenmesi olan youtube kanal dizisi

cukur gecer, 2 sezon olcak buyuk ihtimal.soz zaten gecmistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    Kara Sevda 1.125.058.954 izlenme şuan

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    Çukur geçti zaten . 1 milyardan fazla şu an .

• İçerde'nin en iyi bölümleri 5-10 arasıdır .

• Şu an bu diziden bahsedilirken efsane olarak görülmemesinin tek sebebi final bölümüdür... öyle diziye happy ever after misali final olmadi

• Güzeldi boşluğunu dolduramıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önyargım vardı diziye tamamen, baştan sona izleyip bitirdim. Çekilmiş en iyi yerli dizilerden biri kesinlikle. Oyunculuk olarak çok iyi değil ama yönetmenlik olarak muazzam. Senaryo ve oyunculuk ortalama.

Şu sahneyi defalarca izlemişimdir ;

https://www.youtube.com/watch?v=ZCoZni8_MSU&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.