Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: misafir sevmeyen adam

ama zannetmem rahat 1 sezon daha çıkardı

Zannetmiyorum hocam, eğer biraz daha devam etseydi çok bozacaktı bunun sinyallerini verdi. 1 sezon sürmesine rağmen çok boş beleş ve saçma olan sahneler vardı.

Evet iyi diziydi ama saçma sahneler de yok değildi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film senaryosunu diziye çevirmişler zaten 1 sezonluk dizi için bile çok fazla uzun bölüm sayısı vardı. Max 24 bölümde bitse tadı damağında kalırdı.
  • İlk 7-8 bölümü kaçırmadım ama sonradan saçmalıklarına dayanamayıp bıraktım mutluyum hiç de merak etmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

İlk 7-8 bölümü kaçırmadım ama sonradan saçmalıklarına dayanamayıp bıraktım mutluyum hiç de merak etmiyorum.

Çok şey kaçırdın dunyalı dostum

• Türkiye deki en sağlam uyarlama dizisiydi . tam tadında bitirdiler ama final beni tatmin etmedi ya

• Abi finalde çok kızdım ettim saçmalıklar vardı yok değildi ama pazartesi baştan aynı bölümleri koyun yine izlerim. Çünkü bu sene tv tamamen çöp. Söz mü izleyelim ne yapalım?

Adam gibi şu dizi gibi dizi yapın reytingleri götürün. Yok tarih dizisi yok erkan petekkaya ben anlamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanım:
    unutulan dizi edit: neden mi girin bakın ezel bittikten sonra 2 3 yıl sonra bile yüzlerce mesaj alıyordu konusu.Bu içerde konusu dizi bittikten sonra çok az mesaj geliyor konuya.
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 10 Eylül 2017; 7:8:30 >
  • final hakkında yorumum bence dizi mutsuz sonla biticekti, son sahnelere kadarda öyleydi celal ve kardeşlerin o ateş etme sahnesinden sonrası yeniden çekildi bence ve aceleyle ne olduğu gösterilmeden oldu bittiye gelip bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Karaeski

final hakkında yorumum bence dizi mutsuz sonla biticekti, son sahnelere kadarda öyleydi celal ve kardeşlerin o ateş etme sahnesinden sonrası yeniden çekildi bence ve aceleyle ne olduğu gösterilmeden oldu bittiye gelip bitti.

evt aynen öyle bende finalden sonra böyle düşünmüştüm yazdıştım buraya hatta, senaryo sonradan değiştirildi aslında kardeşlerden bir tanesini ölüyordu finalde Galaya Celal baba da gelmemişti hatırlıyorsanız sadece o gelmedi neden ?çünkü senariste kızdı bana böyle söylenmemişti böyle Final olmayacaktı diye bence ama yanlış da düşünüyor olabilirim,Yaşlı insan ya belki de o yüzden gelmedi muhakkak bir sebebi var dizinin baş karakterlerinden Celal Baba Galada yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

quote:

Orijinalden alıntı: R.Karaeski

final hakkında yorumum bence dizi mutsuz sonla biticekti, son sahnelere kadarda öyleydi celal ve kardeşlerin o ateş etme sahnesinden sonrası yeniden çekildi bence ve aceleyle ne olduğu gösterilmeden oldu bittiye gelip bitti.

evt aynen öyle bende finalden sonra böyle düşünmüştüm yazdıştım buraya hatta, senaryo sonradan değiştirildi aslında kardeşlerden bir tanesini ölüyordu finalde Galaya Celal baba da gelmemişti hatırlıyorsanız sadece o gelmedi neden ?çünkü senariste kızdı bana böyle söylenmemişti böyle Final olmayacaktı diye bence ama yanlış da düşünüyor olabilirim,Yaşlı insan ya belki de o yüzden gelmedi muhakkak bir sebebi var dizinin baş karakterlerinden Celal Baba Galada yok.

aynen öyle hocam bana göre sarp ölecekti mert içeriye girecekti celalde hapse düşecekti, ama son anda mutlu son yazma uğruna böyle boşluklarla dolu bir final oldu. davutun ölümü vs. herşey çok saçmaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Karaeski -- 11 Eylül 2017; 14:27:51 >

• Arkdşlr bu sene hangi diziye bakıyoruz böyle bomba diziler var mı
  • quote:

Arkdşlr bu sene hangi diziye bakıyoruz böyle bomba diziler var mı

yok malesef. bu seneyi boş geçiyoruz.
  • kunglao K kullanıcısına yanıt
    Hayat Bilgisi dizisine bakıyorum eski günleri özlemişim...
  • quote:

Bu seneyi pas geç hocam . öyle bomba bir dizi yok yani şu anda gördüğum kadarıyla .

Artik pazartesi gecelerini söz izleyerek doldurucaz gibi

• ben bu sene hiç dizi izlemeyecem. maasef güzel dizi yok .
  • Beyaz tv'de köstebek var şu an izlemeyenlere duyrulur

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Bu seneyi pas geç hocam . öyle bomba bir dizi yok yani şu anda gördüğum kadarıyla .

Çukur diye bir dizi başlayacakmış nasıl sizce hemde tanıdık yüzler var bomba diyorlar ama bir bakalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Çukur diye bir dizi başlayacakmış nasıl sizce hemde tanıdık yüzler var bomba diyorlar ama bir bakalım

Konu olarak güzele benziyor hocam . kadroda fena değil .

Bence tutar da inşallah aşk meşk işlerine bağlamazlar diziyi .

Birde alyanak olaydı tadindan yenmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 1 Ekim 2017; 22:0:6 >

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    gelcek hafta pazartesi başlıyormuş. 10 gün falan kaldı. bekliyorum nasıl olacak acaba merak ediyom
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.