Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aras büyük oyuncu resmen utanma, sevinme, abisinin onu kabul edip etmemesinden emin olmama, ailesini hayal kırıklığına ugratmışlık hissi vb. gibi duygular içinde son sahnede çok iyi oynadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

muhtemelen ilk 5 (maksimum 10) bölüm "vay be" dedirttikten sonra saçma sapan yerli ögeler ( çarpık ilişkiler, kapı arkasından veya tesadüfen duyulan önemli bilgiler (örnek: kuzey güney)) barındırıp saçmalayacaklar.

Adamların ciğerini biliyorsun aynen dediğin gibi oldu ve saçmaladılar samanyolunun saçma dizileri gibi adam dibinde görmüyorlar onları dinliyor

dostum övünmek gibi olmasın bir diziyi biraz izleyince ve kadrosundan vs az çok çözebiliyorum. ocak ayını görmez dediğim dizilerin hemen hiçbiri göremedi. mesela bu dizi de istediği kadar saçmalasın illaki izleyen büyük bir kesim olacaktır.

Evet oda şundan kaynaklı bazen senaryo iyi olur oyunculuklar kötü olur bazende senaryo kötü olsa bile oyunculuklar iyi olur. Bu dizide de senaryo kötü olsa bile başta çağatay ulusoy olmak üzere oyuncular gayet iyi olduğu için izlettiriyor kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 36.Bölüm de kudret davutu öldürür
  • Birkaç kişi var sürekli ''içerde çöp , bu ne böyle ,bu diziyi nasıl izliyorsunuz vs. '' ama her hafta konuya bakıyorum ,diziyle ilgili en az 5 mesajları var . Garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 24 Mayıs 2017; 3:53:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irreplaceable

Aras büyük oyuncu resmen utanma, sevinme, abisinin onu kabul edip etmemesinden emin olmama, ailesini hayal kırıklığına ugratmışlık hissi vb. gibi duygular içinde son sahnede çok iyi oynadı.

kaç saat ugrastılar acaba o sahnede. çekim bitene yerler kurumuş:https://forum.donanimhaber.com/icerde-cagatay-ulusoy-aras-bulut-iynemli--115297382-164#126429778

• Fragman ne zaman çıkıyor
  • ekside gördüm, en mantıklı teori:

olay muhtemelen şöyle

coşkun tv'de sarp'ın tutuklandığını görüyor ya hani. o sahnede "diğer kardeşe kaldık" tarzı laflar ediyor. işte coşkun'un deyimiyle filmin koptuğu nokta bu bence. buradan sonra coşkun direk mert ile konuşup sarp'ın kardeşi olduğunu ve onu kaçırtanın celal olduğunu söylüyor. mert'te de "bu adam bana kardeşimi vurdurtmaya çalıştı" tarzı jeton düşüyor tabi. daha sonra da plan başlıyor. bu plan ya tamamen coşkun'un planı ya da mert'in de payı var. sarp da karakolda öğreniyor kardeşini. bu yüzden sarp polis arabasına götürürürken mert ile selamlaşıyor. sonrası bildiğimiz gibi. alyanak ve kudret kurtarıyor bunu. belki mert'in payı vardır bu olayda. bundan sonra mert'in içerdeki yerini sağlamlaştırma amaçlı oyun dönüyor. eylem mert'e trip atarken aslında tahmin ettiğimizden daha büyük dram vardı yani. adam biliyordu annesini ve kardeşini ama söyleyemiyordu. hatta bu finale kadar gidecek gibi böyle. zira durum polis sarp olayından daha tehlikeli artık. açık vermemeleri lazım. kimsenin bilmemesi lazım. son sahnede ise kardeşler birbirlerini ilk defa görüyorlar. bu yüzden anlamlı bakışlar vs oluyor.

• son 3 bölümü izlememiştim. sadece son bölümü dün izledim. bir şey kaybetmemişim ama güzel bitti kalan bölümleri güncel izlemeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 24 Mayıs 2017; 18:5:55 >
  • 35 bolumu su toplam 10 dk lik video ile cok iyi ozetlemis

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

35 bolumu su toplam 10 dk lik video ile cok iyi ozetlemis

Çok iyi..

• FRAGMAN GÜNÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

35 bolumu su toplam 10 dk lik video ile cok iyi ozetlemis

Çok iyi..

Özet 3'de ki göndermeler çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 25 Mayıs 2017; 9:16:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mimiklerim bile oynamadı. Nesine güldünüz bu kadaR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Root Karısı

Gökhan Feridun müdürü öldürmesin sarpın polisliği ortaya çıkmasın diye

Tek tusla kayit sildiren senaristlerden beklenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani fragman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine geçen haftaki gibi çok geç vakte kalmaz umarım fragman.Bir de bu kadar beklemeye sneak peek'te olduğu gibi tek bir sahnede geçen daha az önemli bir sahne koymazlar umarım
  • tayfa hazirlan

• Geldi fragman.

• bu fragmandaki sahne ne zaman oldu, tahmini olan var mı? müdür ölmeden önce mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Bölüm 35 Hk.

Kamu kurumlarında istersen vali, belediye başkanı, kaymakam, emniyet müdürü, yani en üst makamda dahi olsan hiç bir dosyayı silemezsin, bilgi işlem biriminin yetkilileri dışında kimse o parolaları bilmez, dosyayı silerken parola bile sormuyor, kullanıcınız yetkili değil falan demiyor. Millet nasıl olsa ters köşeleri seviyor afiyetle yiyor diye yine ay yapım gereksiz sahnelerle donatmış 2 saati. Herkesin beklediği, sevindiği tek olay iki kardeşin kavuşması oldu o kadar. Ha bu arada adı geçen diğer müdürün kulağına olay gitmeden Sarp'ı hapise tıkalım oldu bittiye gelsin diye düşünmüş Gökhan reyiz, ulan sana o senaryoyu verenin, okuyup oynayan senin.. Ya birader milletin aklıyla alay etmekten bıkmadınız mı? O adamın hapise girdiğini er yada geç görecek o müdür, Yusuf Müdürün öldüğünü de öğrenecek, eee? Hapise soktuğunuz adam çıkacaktı her şekilde.

Rezilsin ay yapım rezil kepaze.

Bide gökhan bilgisayardan bakarken kimse bakmıyor normalde adamın hayatı buna bağlı hekezin toplanıp bakması gerekirdi adam monitörü çevirmiş gizli gizli bakıyor + cevap verirken duraklıyor fln müdürn gidip kendi bakması gerekirdi bu ne güven adam yeni başlamış işe

lys/lgs/kpss vb sınavlardan birinin sonucuna bakıyorum desen ülke nüfusunun %90'ının ailesi o bilgisayarın başına üşüşür, yetmez komşuyu da çağırır... Ama ne hikmetse komiserlerini öldüren adam gerçekten polis mi değil mi diye kimse merak etmemiş...

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.