Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragmanlar çok fazla bilgi veriyor, nerdeyse bölümü izlemesek olacak.

Bu arada ben Mertin sadece o telefon ile açığa alındığını sanmıyorum, Musanın görgü tanığı var ayağına Merti yemlediğini, kanıtları toplayınca bu işin kesinleştirileceğini düşünmüştüm. Malum Mertin Celal vurulduktan sonra ki ağlamaklı tavırları da Musanın dikkatini çekmişti. Artık aptal yerine koyulan diğer komiserlerden bir gol bekliyoruz,
    bari bu Musa olsun.
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt

Sarp ın 5 metre arkasında kurtaramadım Celal Baba diye bağırdı

Fragmanlar bu kadar bilgi vermemeli . Fragmanlarda bölümün yarısından fazlası var . İzlediğime pişman oldum

Aras Bulut İynemli yine harika oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 24 Nisan 2017; 2:49:9 >
  • Arası ve Çağatayı seviyorum yalan yok .. Oyunculukları harika buda doğru ama Aras bir değişik nasıl oynuyorsa sevdiriyor kendini .. Hareketleri falan o kadar gerçekci ve duygulu ki helal olsun. Oscarlık adam gerçekten bunu bilir bunu söylerim.
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    O anın şokuyla ona dikkat etmemesi normal bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ya insan fragmanları izlediğine pişman oluyor. Neredeyse bölümdeki tüm önemli olayları fragmanlarda veriyorlar.Üstelik 3 fragman yapmışlar. Şimdi bu akşam bölümü seyrettiğimiz zaman pek fazla heyecanı kalmayacak bence. Çünkü önceden ne olacağını fragmandan biliyoruz. Ayrıca çok analiz yorumları okumak da spoiler yememize neden oluyor o da heyecanı bırakmıyor. Mesela ben Youtube de ki analiz videoları, Fragman altı yorumları okuyorum çok spoiler yiyiyorum.
    Artık böyle yapmasam mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 24 Nisan 2017; 9:25:43 >
  • Coşkun ne adamsın bee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dizide her şeyden önce en saçma olay musa'nın nasıl polis olduğudur. Bu elemanın mülakatları geçmesi imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Fragmanlar bu kadar bilgi vermemeli . Fragmanlarda bölümün yarısından fazlası var . İzlediğime pişman oldum

Arkadaş altta "o anın şokuyla dikkat etmemesi normal" yazmış. Ayrıca dikkat etse bile Sarp dedi diye adam mı tutuklanır? Tamam polislikten atarsın da tutuklamak için kanıtın yok ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Coşkun ne adamsın bee

Dizinin en iyi oyuncusu bu bence bu adama daha fazla yer verilmeli hollywood dizisi olsa oscar alıcak adam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Arkadaş altta "o anın şokuyla dikkat etmemesi normal" yazmış. Ayrıca dikkat etse bile Sarp dedi diye adam mı tutuklanır? Tamam polislikten atarsın da tutuklamak için kanıtın yok ki.

İşte onu bilmiyoruz ki Sarp'ın lafıyla mı ortaya çıktı yoksa başka bir şekilde mi yakalandı Mert.Eğer Sarp'ın lafıyla değil de Kudret ya da o görgü tanığı sebebiyle Celal'in adamı olduğu ortaya çıkarsa sadece açığa alınmış olması çok mantıksız olur,öncekinde de tutuklayacaklardı çünkü

• netstat kullanıcısına yanıt
    Soruları çalmış fetocüymüş

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Soruları çalmış fetocüymüş

eğer öyleyse sıkıntı. 1 sezonda musayı deşifre etmek için uzatmasınlar diziyi
  • Çok saçma 10 saniye farkla öldü ya la doktorlarda hiç uğraşmadı yaşatmak için alın bunu gömün diyecek utanmasa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum hani mert sinirden gülüyordu o sahne nerde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçerde dizisinden sıkılanlara tavsiyem starda söz dizisi.

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    15 dk önceydi geç kaldın

• Şişko Musa da çok artislik yapıyor

• o değil bu Yusuf Müdürdede bi dalavera var hiç güven vermiyor bana. Gözleri fırıldak gibi düzenbaz gibi sanki bu Yusuf Müdür.

bence Yusuf Müdür Celal'in patronu çıkcak.
  • julyan kullanıcısına yanıt
    Aynen

• hastanenin çatısına bakın yol gibi öyle çatımı olur.. çimler bile çıkmış..
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.