Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

Çanta mevzusu vardı ne oldu o iş 😂

Askıda kaldı. Bence o mevzu geçti artık. Geleceği de yok.
  • Gitgide iyiyei gidecek derken hepten sarpa sarıyor gal8ba dizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksiyon gizemi bir arada yaşatan Konusunda da Atılan güzel bir adım bu dizi türkiye için Korku olarakta sahipli diye bir dizi çıkmış gelişiyor yavaş yavaş türk dizileri umarım böyle devam eder bıktık aşk dizilerinden

Müziklerini yapan toygar ışıklıyada burdan selamlarımı iletiyorum hans zimmer gibi adam valla

Bu diziyi beğenmeyen ise Bu aşk dizileri veya dram dizileri yüzünden sadece Sonuç odaklı izleyen kişilerdir Türkler olarak gizeme pek alışık değiliz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 28 Mart 2017; 10:13:51 >
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    Hep Sarpa değil, arasıra da Merte sarıyor dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPARK_FX

Hep Sarpa değil, arasıra da Merte sarıyor dizi.

• Nereden başlasam... Tamam mustafanın ölmesini kimse istemez ama bu bir dizi ve bu dizi o kötülügü ve gaddarllıgı göstermesi açısından mustafa ölmeli.

tabii burada ters köşe yapip mustafayı yaşatırlarsa veya celal'e kavuşturlarsa yine celalin galibiyetiyle sonuçlanacak. hep dedim celal hiçbir bölümde yenilmedi. bakalım bu bölümde yine ters köşemi olacak.

açıkcası dizide ne olduguda belli degil. boş sahneler çok. yani en basitinden mert sarpı kurtardıktan sonra musaya konum atıyor sahnede mertin telefonundaki google görsellerini gösterior.
    bu şimdi ne alaka. bu ve bunun gibi sahneler rahat 20 dakika yer kapliyor.

• McCarty kullanıcısına yanıt

ceset görünmedi şimdilik belki yaşıyordur orayı dümdüz edince celal kendi öldürmüş olur belki

ama benim tahminlerim hiç tutmaz

• Şu diziyi Amerika'da yapsalar

Melek'in eline Mustafa'nın kafasını verip öyle gönderirlerdi eve.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 28 Mart 2017; 14:22:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ceset görünmedi şimdilik belki yaşıyordur orayı dümdüz edince celal kendi öldürmüş olur belki

ama benim tahminlerim hiç tutmaz

büyük ihtimal ters köşe olacagindan mustafayi öldürmemişlerdir. izleyiciye ölmüş havası verdiklerine göre tam tersi olacak.
  • Yesimde tam bi ruh gibiymis yav hosuma gidiyordu cekici kadin dedik makyajsiz begenmedim

• Reyting siralamasinda totalde 3. sira olmus dizi. İyi haber..

• 28 sneak peake bakılırsa kudret mustafayı kıyma yapıp mahalleye pide diye dağıtmış
  • Diziler işte böyle olunca güzel oluyor güya bunlar baba mafyalar mıymmıy birbirinden medet umuyor

• reyting diziden önce çıkan yüzünden ve maç yüzünden gerilemiş

o gün bende izlemedim kanalı tekrarına baktım
  • Yanlız dizide bir şey fark ettim küçük bir ayrıntı The departed filminde billy costigan ile sarpın sakalı tıpa tıp aynı Dövüş sahneleride öyle
  • Öldü sanirim fuson
  • bu ne saçma bir fragman gelmiş . koca 1 dakikalık fragmanı 1 sahneyle tek vermişler. böyle fragman mı olur ? sneak peek gibi olmuş. bölümle ilgili hiç bir şey bilmiyoruz. bi 27. bölümün fragmanlarına bakın bir de 28. e bakın . arasında dağlar kadar fark var.
  • 2. Fragman büyük ihtimal bomba olur fakat pazartesi diziyi izlerken yıne sövmeye başlarız

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.