Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm tahminler tuttu. böyle tüm olaylar tahmin edilebiliyor. bu tüm olanları daha önce bazı arkadaşlar tahmin etmişti ve doğru çıktı

Kudret in Sarp ya Alyanak ya da Davut tarafından kurtulacağını. Doğru çıktı.
    Kudret in sözünü geçirebilecek biri ya Metin Yılmaz ya Coşkun ya da Fusün teyze demiştik. O da doğru çıktı.
    2 Fragman + sneak peek e bakarak bölümün çoğunu tahmin ettik.Şu an hiç sürpriz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 27 Mart 2017; 23:48:24 >
  • Gelde 15 dk bekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi iyice saçmaladı. La bugün fragmanı.izledim tamam işte dedim.bu hafta bomba bölüm.geliyor.dedim fis koca bir fıs...

• quote:

Orijinalden alıntı: C.LeonelMeNaldo

Şimdi sizlere 2 saat sürecek olan 27. bölümü 10 dakikada anlatmaya çalışacam.Sonuna kadar okuyun,emeğe saygı. NOT:Komiklik de var.

İlk sahnede Kudret in mezardan kurtuluşunu izleyecez.(Ama öncesinde 5 dakika reklamlar)... Hiç sürpriz olmayacak çünkü Kudret in o mezardan bir şekilde kurtulacağını hemen hemen herkes tahmin ediyordu.Bu sahnede bizi heyecanlandıracak olan şey ise Kudret i acaba kim kurtaracak ? (Tahminim Sarp , Alyanak , Davut , Kudret in herhangi bir adamı)
    .
    .
    .
    .

Neyse sonra Kudret kurtulacak ve evine gidip Handan ile beraber Celal in oğlunu kaçırma planı yapar ve adamlarına emri
    verir. Adamları da Avm. de Celalin oğlunu kaçırır o sırada Yeşim ise Celal i arayarak oğlunun kaçırdığını söyler ve Celal da sinirlenir. Celal: Aloooo alooooooo Yeşimmğ
    .
    .
    .
    .

Sonra ise Sarp , Mert öğrenecek ve Mustafa yı kurtarmak için yola çıkarlar ayrı ayrı.

Celal Kudret in ölmediğini duyacak ve çok sinirlenecek.''Kudreatttttttt'' diye bağıracak.

Celal ve adamları bir depoya girer(Mustafa nın orda olduğunu sanarlar ama Kudret onlara oyun yapar) ve Leptop ta oğlunun videosunu görür herşeyin oyun olduğunu anlar ve leptopu fırlatır ''Kudreattttt'' diye bağırır. (Tabii burda Lenovo leptop reklamını da yapacaklar. Çünkü fragmanda gördüğümüz üzere Leptop un markası Lenovo. Kesin reklam için almışlar o leptopu.)
    .
    .
    .
    .

Kudret ise Yeşimi arayarak oğlunu vereceğini söyler ama bir şartla.(Meleki oyuna getirmesini isteyecek.Sneak peek te gördüğümüz gibi Yeşim telefonda sarpım ağır bir şekilde vurulduğunu belirterek algı operasyonu yapacak ve Melek de Sarp ın yanına hastaneye gitmek için yola koyulacak.

O sırada Kudret in adamları yolu kesmişler Melek i bekliyorlar ve Melek i de yakalarlar.

Kudret Celal e hayatının en zor seçimini sunacak . Ya Mustafa diyecek Ya Melek diyecek. İkisinden birisini öldürecek ve Muhtemelen Mustafa ölecek.

Daha sonra ise Sarp,Alyanak ın ... reklamlardan sonra... Koçak Gold un sunduğu içerde Devam edecek.

10 dakika reklam...

Koçak Gold un sunduğu içerde Devam ediyor.

Daha sonra ise Sarp,Alyanak ın yanına gider ve Alyanaka Mustafa nın Kudret tarafından kaçırıldığını söyler. Alyanak ise Kudret e sözünü geçirebilecek biri var der.Görünce çok şarıracaksın der ve o kişinin evine doğru yola çıkarlar. Bunu merak ediyoruz acaba kim? Tahminler: Metin Yılmaz olabilir(Sarpın tutuklu olan babası) Ya da Coşkun olabilir ( Herkesin ölü bildiği sadece Sarp ın yaşadığını bildiği Coşkun)

Neyse arada bir-iki Füsun teyze-Eylem sahnesi Alyanak-Berke sahnesi olacak.

Alyanak tan Berke ye bir soru : Berke : Ne bileğğim abiii ?

Şimdi sıra Çoşkun sahnesinde. Ver müziği. Tak tak taka tak . Dıng dışşş. Tak tak taka tak . Dıng dışşş. Celalllllğ ben seni bitireceğim Celallllğğ. Tak tak taka tak.
    .
    .
    .
    .

Bu bölümün çoğu Mustafa yı kurtarmakla geçecek.
    Son sahnelere doğru Sarp Mustafa nın tutulduğu yere gider ve birisinin Mustafa ya ... şimdi 2. reklamlar. Koçak Gold un sunduğu içerde devam edecek...

10 dakika reklam...

Koçak Gold un sunduğu içerde devam ediyor...

Son sahnelere doğru Sarp Mustafa nın tutulduğu yere gider ve birisinin Mustafa ya silah doğrultuğunu görür,Mustafa Sarp ı görür ve Sarp ona 'Sus' der. Sonra ise Serkan Sarp ı görür ve ikisi kavga etmeye başlar. Kavganın sonunda Sarp zorlanıyor ve Serkan onun boğazına hortum bağlar ama Sarp ordan
    bir şekilde kurtulmasını bilir.(Mestan sahnesinde olduğu gibi).
    .
    .
    .
    .

Mert de Mustafa yı kurtarmak için o bölgeye gider ve Kudret in adamları Merti yakalar ve Mert onlardan bir şekilde sıyrılmasını bilir onlarla kavga eder ve onlardan kurtulur. Bu işin içinde Mert de var. Mert ve Sarp , Mustafa yı kurtarmaya çalışacak.

Mustafa büyük ihtimalle öldürülür.27. bölümün ilk fragmanın son sahnesinde mezarlıktan bir sahne var. Ayrıca fragmanda Melek , Sarp , Yeşim çok üzülüyor. Yani Mustafa ölmüş.
    .
    .
    .
    .

Bölüm sonunda gene heyecanlı bir sahne olur ama sonucu tahmin edilebilir bir sahne olabilir her zaman olduğu gibi.

Bölümün büyük çoğunluğu böyle geçecek.Ana konuda hiç bir gelişme olmayacak yine. Son 12 bölüm kalacak ve bölüm sonunda tekrar başa saracak.Sadece son 10 dakika yeni olaya bağlayacaklar ve 10 dakika sonra ise heyecanlı bir sahnede bölümü bitirecekler.
    Bu bölümde en önemli gelişme evet sadece bir çocuk karakter olan üç - dört bölümde bir sadece bir - iki dakika sahnesi çekilen Mustafa ölecek.

Alın size. Herşey doğru çıktı
  • Herhafta birileri birilerinin eline geciyo, sonra birileri bunlari kurtarmakla ugrasirken bolum bitiyor.

• quote:

tüm tahminler tuttu. böyle tüm olaylar tahmin edilebiliyor. bu tüm olanları daha önce bazı arkadaşlar tahmin etmişti ve doğru çıktı

Kudret in sözünü geçirebilecek biri ya Metin Yılmaz ya Coşkun ya da Fusün teyze demiştik. O da doğru çıktı.
    2 Fragman + sneak peek e bakarak bölümün çoğunu tahmin ettik.Şu an hiç sürpriz yok.

Füsun teyze dememişsin

• ulan yemin ederim 2 fragman + sneak peeke bakarak tüm bölümü vermişler resmen . Hiç bir gizemli olay yok yani. Ne anlamı kaldı ki bölümün. Herşeyi zaten fragmanda ve sneak peek te verdiler. Şu an bok gibi 1.5 saat geçti.
  • Fragman Paris dizi Şırnak malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

tüm tahminler tuttu. böyle tüm olaylar tahmin edilebiliyor. bu tüm olanları daha önce bazı arkadaşlar tahmin etmişti ve doğru çıktı

Füsun teyze dememişsin

ben aslında tahmin ediyordum ama yazmadım. yazanlar olmuştu youtube de . hatta çoğu kişi füsun yazmıştı. ben inanmadığım içni yazmadım. ama sonuçta doğru çıktı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Füsun teyze dememişsin

ben aslında tahmin ediyordum ama yazmadım. yazanlar olmuştu youtube de . hatta çoğu kişi füsun yazmıştı. ben inanmadığım içni yazmadım. ama sonuçta doğru çıktı.

Hocam o zaman demiştik yerine ben tahmin ediyordum derseniz daha doğru bir cümle olur ve kendi içinizde çelişmezsiniz

• Sarp adsmi dovdu poset gecirip sert yumruklarla 5 6 defa yuzune vurdu.nasil olmedi anlamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: julyan

quote:

Kudreti kim kurtardı dizinin başını izleyemedim. En son Kudret çocuğu kaçırırken Sarp engel olmaya çalışıyodum orda açtım. ONdan önce noldu özet geçermisin?

kudreti bu kurtardı

normalde tam sarp kurtaracakken bir baktı alyanak ile berke geldi ve alyanak ile berke kurtardı.Tabi sarp da gizlice mezarı gözlemliyordu. yani alyanak sarpı görmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 28 Mart 2017; 0:1:18 >
  • Fuson olcek kesin

• Dur ya fusunun suçu ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg füsun teyze . Mahalleli pansiyonundan oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • julyan kullanıcısına yanıt
    sonuçta sap bir polis. onun ölmesini mi bekleseydi yani. ? polis olduğu için kurtarmak zorunda
  • Füsunla Kudret aşka gelip yiyişmesin?
  • julyan kullanıcısına yanıt
    Senin biyikli dizin bitti mi xd

• Gene mi Kudret in başı belaya girecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Senin biyikli dizin bitti mi xd

bitti ya tekrarı başladı
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.