Şimdi Ara

İç dizaynı hangisinin daha HOŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
16.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nrglife

Benim ki; 5 yıl oldu ama hala böyle bir tasarım yok:)

İç dizaynı hangisinin daha HOŞ

Ama bunun da üstüne tanımam şahsen.. Özellikle de 9binlik devir saati

tamda bunları arıyordum üstüne tanımam

•  İç dizaynı hangisinin daha HOŞ

favorim
  • Civic HB'nin verdiği his gerçekten çok farklı. Sanırım en çok onu özleyeceğim
  • İnsignia ve 159 favorim
  • insignia (+999999999999999)

Mükemmel

Dediklerinin arasından ford daha bir güzel geldi gözüme..
  • alfa 159;hem iç hem dış

quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

Civic HB'nin verdiği his gerçekten çok farklı. Sanırım en çok onu özleyeceğim

n'oldu type-r yavrusu
  • Hepsi ayrı güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrioR

Hepsi ayrı güzel

Çok güzel bir yorum
  • benim 2010 model passat tsi aracım var arac on kaput sag sol çamurluk 2 kapı arka sag camurluk hasarlıdır ve on tampon aracın fıltresınede yag gırmıştır tavanda gocuk vardır bu arac pert olurmu once pert dedıelr daha sonra prösyonel eksper bakılacak denıldı sızce ne olur pert olurmu?? şimdıden tşkler konu açamadım kusra bakmayın burdan yazdım...
  • yeni konu açamadım bu bilgi için yardımcı olursanız sewınırım...benim 2010 model passat tsi aracım var arac on kaput sag sol çamurluk 2 kapı arka sag camurluk hasarlıdır ve on tampon aracın fıltresınede yag gırmıştır tavanda gocuk vardır bu arac pert olurmu once pert dedıelr daha sonra prösyonel eksper bakılacak denıldı sızce ne olur pert olurmu?? şimdıden tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_342

benim 2010 model passat tsi aracım var arac on kaput sag sol çamurluk 2 kapı arka sag camurluk hasarlıdır ve on tampon aracın fıltresınede yag gırmıştır tavanda gocuk vardır bu arac pert olurmu once pert dedıelr daha sonra prösyonel eksper bakılacak denıldı sızce ne olur pert olurmu?? şimdıden tşkler konu açamadım kusra bakmayın burdan yazdım...

Kaç hava yastığı açıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_342

benim 2010 model passat tsi aracım var arac on kaput sag sol çamurluk 2 kapı arka sag camurluk hasarlıdır ve on tampon aracın fıltresınede yag gırmıştır tavanda gocuk vardır bu arac pert olurmu once pert dedıelr daha sonra prösyonel eksper bakılacak denıldı sızce ne olur pert olurmu?? şimdıden tşkler konu açamadım kusra bakmayın burdan yazdım...

Bu bahsettiğiniz yerlerdeki hasarlar ağır hasar ve tavandaki göçükle beraber direkte de ezilme vardır. Tahminim 4 tane de hava yastığı açılmıştır. Bu şekilde araç kesin pert olur. Geçmiş olsun.
  • el freninin yeri dışında ford bencede. özellikle yeni mondeonun da içini çok beğeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

Düş kapanı gibi hatta ayı kapanı mı desek Bu nedir yaa...
  • Yeni volvo s60 de gayet iyi iç dizayn konusunda..

• ilk msjdaki otomobiller arasindan insignia ve vw arasinda ayirim yapamiyorum.. ikiside hosuma gitti..

ama birde suna bakin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıradan bir BMW iö mekanı. Hiçbir albenisi yok bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.