Şimdi Ara

İbretlik lowlarla oynuyoruz[KANITLI] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dexte[R]

Unranked pantheon mu dersiniz,morganaya 0 support itemle oynayan mı dersiniz oyunu satan darius mu dersiniz bilemiyorum artık gına geldi bunlardan
     İbretlik lowlarla oynuyoruz[KANITLI]

45 dk 220 cs mi dersin ah ahhh
  • quote:

Unranked pantheon mu dersiniz,morganaya 0 support itemle oynayan mı dersiniz oyunu satan darius mu dersiniz bilemiyorum artık gına geldi bunlardan
     İbretlik lowlarla oynuyoruz[KANITLI]

kimse senin kötü oyununu taşımak zorunda değil ki? morgana kötüydü deme şimdi morgana kötüyse senin 10 kere ölmene gerek yoktu ve her kes her zaman çok iyi oynıyıcak diye bişey yok

• Poppy napmış öle ya xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferin

• morgana ve darius oyunu alamadiysa biraksinlar zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haha adam lowlara sövdüğü için ekaranı beyazla kaplamış.Şaka maka nasıl sövdüysen artık..
  • Farm yapmayı öğren kanka tr'de dk 20 de 200 farm yapılır gold plat eloda sende iyi değilsin diğerlerine suç bulma

• quote:

Orijinalden alıntı: Kepw

haha adam lowlara sövdüğü için ekaranı beyazla kaplamış.Şaka maka nasıl sövdüysen artık..

Ben sövdüğüm için değil diğerleri sövdüğü için kapadım o da buraya atarken ceza yememe amaçlı
  • Ya Allah aşkına şu low lafını bi bırakın alayınız faker mısınız be birader.Herkes bu oyunda kendi düşündüğünün doğru olduğuna inanıyor herkesin farklı bir stili farklı bir oyun anlayışı var.
    Yok ona bu item kasılır mı yok bunla jungle yapılır mı yok jannaya büyü hırsızı alınır mı vs vs.Hiç mi kimse ulan acaba ben mi yanlış biliyorum yada adamın belki bu builde göre bir tekniği vardır demiyor.
    Hepiniz çok high sınız geri kalan low.Ya ne egoist saçma sapan insanlarsınız arkadaş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Buradaki asıl low adc. Morgana asistleriyle ve ona oranla az ölümüyle çok başarılı olmuş. Üstelik kill de çalmamış. Ciddi manada bu konuyu açabildiysen noob lamer ve lowun tillahı sensin. Tebrik ederim.

Bende diyordum nerede kalmış challenger arkadaşlar oyun hakkında bir bok bildiği yok boş boş konuşsun anca post kasarsın burada adc korumaya yönelik item 0 ve bu adam çok mu başarılı olmuş? Bronzlardan farkın yok

Berbatsın bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: LaoBaLi

Farm yapmayı öğren kanka tr'de dk 20 de 200 farm yapılır gold plat eloda sende iyi değilsin diğerlerine suç bulma

abi ciddi soruyorum bana sadece 1 tane plat eloda 20 dk 200 farm yapan birisinin fotoğrafını gösterir misin lütfen lol
  • Yalnız her unrankeda kötü gözle bakma bazılarının elosu senden yüksek.

Pantheon, smite-barier almış ve sen de onla aynı oyuna mı girdin?

edit: Mesajlarını tekrar okudum muhatap almaya değmezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Club Rocker -- 20 Haziran 2014; 9:02:11 >
  • Spellere bariyer almayan Challenger'ın lowları kötülemesi.
  • Beyler burada ADC te laf yapanlardan kaç tanesi poppy biliyor merak ettim kasmis poppy bir adcnin basina gelebilecek en kötü şey kasmis rengari tercih ederim resmen napabilirsin kasmis poppy e adam acar ultiyi birine biner adcnin tepeye isterse dive atar jinx zaten ne hasar verir ne yavaslatir anca yürür ama poppy de w e ile çok rahat yakalar gene hasar yemez ki o poppy o jinxi rahat tekler azicik oyunun durumuna da bakin bu adam ne yapabilir elinden ne gelir diye o poppy varken kaciniz Carry ADC oynayabilir hasar veremiyorsun ve tek yiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: HellTruant

Beyler burada ADC te laf yapanlardan kaç tanesi poppy biliyor merak ettim kasmis poppy bir adcnin basina gelebilecek en kötü şey kasmis rengari tercih ederim resmen napabilirsin kasmis poppy e adam acar ultiyi birine biner adcnin tepeye isterse dive atar jinx zaten ne hasar verir ne yavaslatir anca yürür ama poppy de w e ile çok rahat yakalar gene hasar yemez ki o poppy o jinxi rahat tekler azicik oyunun durumuna da bakin bu adam ne yapabilir elinden ne gelir diye o poppy varken kaciniz Carry ADC oynayabilir hasar veremiyorsun ve tek yiyorsun

Biri de şu adam gibi cevap vermemiş be hakikaten o adam parçaladı bizi öldüğümün yarısını o kesti attığı q 600 700 vuruyordu morganaya ultiyi atıyordu kimse damage atamıyordu poppye
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihatair

Ya Allah aşkına şu low lafını bi bırakın alayınız faker mısınız be birader.Herkes bu oyunda kendi düşündüğünün doğru olduğuna inanıyor herkesin farklı bir stili farklı bir oyun anlayışı var.
    Yok ona bu item kasılır mı yok bunla jungle yapılır mı yok jannaya büyü hırsızı alınır mı vs vs.Hiç mi kimse ulan acaba ben mi yanlış biliyorum yada adamın belki bu builde göre bir tekniği vardır demiyor.
    Hepiniz çok high sınız geri kalan low.Ya ne egoist saçma sapan insanlarsınız arkadaş.

Şimde sende onları küçük düşürerek kendini yükseltmiş olmadın mı
    Sondaki cümle tüm olayı bitirmiş bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cihatair

Ya Allah aşkına şu low lafını bi bırakın alayınız faker mısınız be birader.Herkes bu oyunda kendi düşündüğünün doğru olduğuna inanıyor herkesin farklı bir stili farklı bir oyun anlayışı var.

Aynen şu arkadaşa katılıyorum. Millete low low diye bağıran çok..
  • Ezreal ile Draven'a karşı ranked maçımda dakika 10 4/0 dım dakika 20 de 200 farmı yapıp draven'ı oyundan düşürdüm ultimle karşı baronu çaldım mundoyu öldüremedik diye kaybettik oyunu bu kadar üzülmedim.
  • silverdasin ne bekliyodun?

• Morgana baya iyi oynamış.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.