Şimdi Ara

İbretlik lowlarla oynuyoruz[KANITLI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Unranked pantheon mu dersiniz,morganaya 0 support itemle oynayan mı dersiniz oyunu satan darius mu dersiniz bilemiyorum artık gına geldi bunlardan

• Dari teqlemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ss de gördüğüm low sensin. Morgana gayet güzel supluk yapmış. Dariusda 10/10 oynayan adcye dayanamamış satmıştır oyunu.

• Morgana'nın itemlerinde bir şey yok ki yanlış olan, aslında var ama düzgün bir build yani. Spellthief falan alırdı support itemi için, athene yerine de mikael tercih edilirdi. Adam kazanmaya çalışmış bence, dariusunda buildi falan düzgün, oyunu satması kötü olmuş.

Her zaman en az deathı yapmaya calısırsan daha rahat oynarsın latede

Edit: Sightstone almalı her support bu arada ama orası tr silverı, pek bekleme en iyi şekilde oynamalarını. Sen de aşırı iyi değilsin yani, zamanla yükselirsin belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I love her -- 19 Haziran 2014; 20:07:52 >
  • Buradaki asıl low adc. Morgana asistleriyle ve ona oranla az ölümüyle çok başarılı olmuş. Üstelik kill de çalmamış. Ciddi manada bu konuyu açabildiysen noob lamer ve lowun tillahı sensin. Tebrik ederim.
  • 45 dk milletteki farma bak. Ne diyim valla.
  • Nedir bu pantheonlardan çektiğimiz
  • kanıtta varmış

• morgananın buildine normal gözle bakanların bronz 5 olması dileğiyle
  • Morgana takim vuramayinca AP donmuş diye dusunuyorum sen skor kotu baya 10/10 ADC için baya kotu kısaca poppy carrylemiş

• yazık olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid Soap -- 19 Haziran 2014; 20:42:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

morgananın buildine normal gözle bakanların bronz 5 olması dileğiyle

Aslında bunların yanında bir keşif taşı çıkmış olsa bence gayet iyi, şahsen benim yanımda oynayan morgana keşiftaşı alsın gerisini kendisi bilir, illa ki mikael veya adını hatırlayamadığım mavi supp itemini almasına gerek yok ama tabi kişiden kişiye değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TunahanÖzdemir

Morgana takim vuramayinca AP donmuş diye dusunuyorum sen skor kotu baya 10/10 ADC için baya kotu kısaca poppy carrylemiş

Yok o adam sorunlu galiba önden girme diyoruz poppy buna ulti atıyor kaybediyoruz takım savaşını kafasına göre item çıkıyor takım arkadaşlarını korumaya yönelik item 0
  • kötüsün karşim hatayı kendinde aramayı bil. belki de o darius olmasa o kadar da dayanamıcaktınız.
  • Her silver ligindeki, bronze ligindeki konu açsa ooo
  • bazı maçlar eşleşme hatalı oluyor
    24 level adamın karşısına challenger geldi falan filan.
    Konu açmana gerek yok ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

kötüsün karşim hatayı kendinde aramayı bil. belki de o darius olmasa o kadar da dayanamıcaktınız.

Doğru diyorsun çok iyi oynamıyorum ama karşıdaki poppye bakar mısın adam tekliyor resmen ki darius earlyde kastırdı bu adamı sonra başka lanelerden topladı killeri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Buradaki asıl low adc. Morgana asistleriyle ve ona oranla az ölümüyle çok başarılı olmuş. Üstelik kill de çalmamış. Ciddi manada bu konuyu açabildiysen noob lamer ve lowun tillahı sensin. Tebrik ederim.

morgana o itemlerle pekte iyi bi supporta benzemiyor
  • Smite barieri gördün mü çıkman lazım direk
  • Dat farm 45 min
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.