Şimdi Ara

ibretlik (epson) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende de EPSON DX3850 model bir çok fonksiyonlu yazıcı var... Kartuş değiştirmekten bıktım...
    Kalitesine diyeceğim hiçbir şey yok, almadan önce de özellikle sayfa başı maliyet konusunda nette araştırma yapmıştım; adını şimdi hatırlamıyorum bir sitede EPSON sayfa başı maliyeti düşüklüğü nedeniyle tavsiye ediliyordu, kartuşalrı da hepsiburada.com da 15 milyon gibi ucuz bir rakama satılıyordu, doldurmak için araştırma bile yapmadım kartuş ucuzdu nasılsa; bu sebeple tercih ettim. Kaç sayfa çıkardığımı bilemiyorum ama kartuş çok çabuk tükeniyor. Bu çip meselesi iyice tuz biber oldu şimdi... Acaba gerçekten kartuş bitmediği halde bitti muamelesi mi yapıyor?
    Şimdi en azından siyah-beyaz çıktıyı ucuza maledebilmek için SAMSUNG lazer yazıcı aldım;bunun da kutusundan veri kablosu çıkmadı bilgisayara bağlayabileceğim. Her evde, işyerinde usb kablosu imalatı falan mı yapılıyor sanıyorlar, ya da bu yazıcı bilgisayarla telepati yöntemiyle veri alışverişi yapabilir mi sanıyorlar anlamadım bir türlü. İnsan olan yazıcının fiyatını 1 dolar pahalı yapar, kutu içeriğine de o üç kuruşluk kabloyu koyar, bizi fellik fellik kablo aratmak zorunda bırakmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daytona -- 4 Mart 2006; 19:59:03 >

• hocam bunu yenımı soyluyorsun sen allah cezanı vermesın hocam gold.com dan epson tarayıcı yazıcı fotokopı fakz aldım 130 ytlye 4 kartuslu hocam varyaa ıcıme korku dustu
    quote:

Orjinalden alıntı: nacar08

6 Ay önce (ağustos 2005)Epson çok fonksiyonlu yazıcı aldım. 15 gün hiç kullanmadığım için boya kurumuş ve kartuş yuvasına yapışmış. Çıkarırken 1 cm boyundaki plastik bir parçası kırıldı. Servise yolladım ayrıca boyanın yarısı bitmemesine rağmen kartuştaki çip nedeniyle bitti gözükmesi de ayrı bir sorundu.
    Neyse servisi aradım yaptınız mı diye şimdi sıkı durun:
    Hepsiburada.com'dan 150 milyona aldığım yazıcının tamiri için 79 avro + kdv (153 YTL) istediler.
    (Çip sorunu tüm epsonlarda varmış hatta bunun için cip sıfırlama aleti bile çıkmış piyasaya :) kartuşum %80 dolu ama boş görünüyor))

epson mu? bir daha asla......

• quote:

Orjinalden alıntı: nacar08

6 Ay önce (ağustos 2005)Epson çok fonksiyonlu yazıcı aldım. 15 gün hiç kullanmadığım için boya kurumuş ve kartuş yuvasına yapışmış. Çıkarırken 1 cm boyundaki plastik bir parçası kırıldı. Servise yolladım ayrıca boyanın yarısı bitmemesine rağmen kartuştaki çip nedeniyle bitti gözükmesi de ayrı bir sorundu.
    Neyse servisi aradım yaptınız mı diye şimdi sıkı durun:
    Hepsiburada.com'dan 150 milyona aldığım yazıcının tamiri için 79 avro + kdv (153 YTL) istediler.
    (Çip sorunu tüm epsonlarda varmış hatta bunun için cip sıfırlama aleti bile çıkmış piyasaya :) kartuşum %80 dolu ama boş görünüyor))

epson mu? bir daha asla......

seni kazıklamışlar kartuşlar yazıcının içinde gelmez sıfır olarak ambalajında gelir.

• Arkadaşlar boşverin Epson, Lexmark vb. markaları...

Yazıcı konusunda bir marka tanırım

Xerox

İşin açıkçasını itiraf etmek gerekirse HP'yi pek sevmiyorum ve iyi bir marka olduğuna inanmıyorum. Şu an kullandığım 4 tane yazıcım var. Hepsi de Xerox...

Ve de bugüne kadar tek bir şikayetim olmadı...

Xerox gerçekten döküman uzmanı

• 150 ytl lik yazıcı için 153 ytl nasıl isterler ya

Bari sıfırını verin de parasını isteyin, bu düpedüz dolandırıcılık, şerefsizlik

Bence bunu bilinçli yapıyorlar, bu adamların amacı ticaret değil kesinlikle insanları dolandırmak var bunun gibi birkaç marka daha ama bölesini de ilk defa duyuyorum

• ilginç öresi bi durum..hp kullanıyorum mesela gecen yaz 3 ay hiç kullanamdım ama döndüümde tıkır tıkır maşallah..

Ne biçim garantiymiş bunlar,madem böle sorunlu çipler var toplatın tüm epsonlarıda adam gibi bir ürün verin..

• KARDESLER SIMDI BU KARTUSLAR KESIN DOLU AMA BOS MUAMELESI YAPIYOR BUNU NASIL HALLEDECEGIZ
  • Bende yaklaşık 3 senedir xerox phaser 3110 lazer yazıcı kullanıyorum ve hiçbir sorunu yok. Bence mürekkep püskürtmeli veya iğne vuruşlu yazıcı(kaldıysa ) almayın. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar fiyat konusunda cazip görünüyorlar. Ancak bir zaman geçtikten sonra kartuş masrafından dolayı masrafları çok artıyor. Ara-sıra bozulmaları da cabası. Bence gidin, adam gibi bir lazer yazıcı alın, kurtulun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.