Şimdi Ara

ibrahim tatlısesin mal varlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

quote:

Orijinalden alıntı: Ceviz38

quote:

quote:

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış

baboş bizde haberleri okuyarak idare ediyoz ne yapalım bizim lokantalar zincirimiz yok

Haklısın hocam ama bu mal varlığı , para , mülk işleri abartılmamalıdır diye düşünüyorum.

hocam haklısında ben can sıkıntısından böyle bi dikkatimi çekti kendim araştırıyordum forumunda fikrini almak için bilgisi olan vardır diye açtım konuyu yani başkabişi yok

Estagfurullah hocam insanoğlu tabi ki herseyi merak eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rothture

"Başbakan İbrahim Tatlıses'in hastaneye olan 875.000 liralık borcunu kapattı." diye bi haber vardı. Yanlış mı hatırlıyorum ?

hocam o tamamen duygu sömürüsüdür bir saglık calısanı olarak adım kadar eminimki yogun bakımlar ücretsizdir sigortan vars aordan karsılarlar eger sigortanda yoksa devlet karsılar aynı şekilde acil servisler ve ambulanslarda ücretsizdir.

Buda yönetmelik.

ÖZEL HASTANELER YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK

YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 6 – Aynı Yönetmeliğin 39 uncu maddesinin ikinci, üçüncü, dördüncü ve onuncu fıkraları aşağıdaki şekilde değiştirilmiş, yedinci fıkrasındaki “ kısmi zamanlı” ibaresi “kadro dışı geçici” şeklinde değiştirilmiş ve aynı maddeye onuncu fıkradan sonra gelmek üzere aşağıdaki fıkra eklenmiştir.

“Acil servise başvuran hastalara, yoğun bakım hizmeti dâhil olmak üzere gerekli ilk müdahalenin yapılması, tedavinin devamı için gerekiyorsa hastanın yatışı yapılarak tedavisinin ve eğer gelişirse komplikasyonların tedavisinin tamamlanması esastır. Hastanın tıbbi durumunun gerektirdiği uzman tabip, tıbbi donanım, müdahale, bakım ve tedavi için gerekli şartların hastanede sağlanamaması durumunda ise, gerekli ilk müdahalenin yapılmış olması kaydıyla, başka bir sağlık kuruluşuna usulüne uygun şekilde sevki sağlanabilir. Acil hastaların ihtiyaç durumunda nakledileceği sağlık kuruluşunun belirlenmesi ve nakil işlemleri Acil Komuta Kontrol Merkezi’nin yönetiminde ve koordinasyonunda yapılır. ”

“Acil Komuta Kontrol Merkezi, 11/5/2000 tarihli ve 24046 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Acil Sağlık Hizmetleri Yönetmeliğinde düzenlenen hizmet akışı çerçevesinde en uygun hastaneye hastanın naklini sağlar. Hastanın durumunun yoğun bakım gerektirmesi halinde nakil, ulaşım süresi göz önünde tutulmak şartıyla öncelikle boş yoğun bakım yatağı en fazla olan uygun bir hastaneye sağlanır.”

“Tüm yataklı tedavi kurumları Bakanlıkça belirlenen esaslar ve kurulmuş bulunan çağrı kayıt ve operasyon yönetim sistemi çerçevesinde yatak kapasitesi, doluluk oranları, fiilen çalışan uzman hekim durumları gibi bilgileri güncel olarak komuta kontrol merkezine vermekle yükümlüdür. ”

“Birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı fıkralara aykırı davranıldığının tespiti hâlinde hastanenin acil vakalar haricinde hasta kabulü, üç gün süreyle valilikçe durdurulur ve mesul müdürü uyarılır. Bu fıkralara aykırılığın bir yıl içinde tekrarında hastanenin acil vakalar haricinde hasta kabulü on gün süreyle valilikçe durdurulur ve mesul müdürünün yetki belgesi iptal edilir. Bu fıkralara aykırılığın bir yıl içinde üçüncü kere tespit edilmesi halinde, hastanenin faaliyeti üç ay süreyle durdurulur ve mesul müdürünün yetki belgesi iptal edilir. Bu fıkralara aykırılığın bir yıl içinde dördüncü tespitinde ise Bakanlıkça hastanenin ruhsatnamesi iptal edilir.”

“Acil servise başvuran bir hastanın, tedavisi veya sevki bu maddenin ikinci fıkrasına uygun olarak sağlanmış olmakla birlikte, ilave ücrete tabi kılındığının tespit edilmesi durumunda hastanenin mesul müdürü uyarılır. İlave ücrete ilişkin bir yıl içinde ikinci tespitte hastanenin acil vakalar haricinde hasta kabulü bir gün süreyle valilikçe durdurulur. Aynı yıl içinde ilave ücret alındığının üçüncü ve daha fazla tespitinde ise bu maddenin onuncu fıkrasında yer alan müeyyideler birinci müeyyide sırasından başlamak üzere sırasıyla uygulanır.”

• Kuzey irak in yarisi onun be siz ne konusuyosunuz

• para öyle bir şey ki bir kere kazanmanız yetiyor devamı çorap söküğü gibi geliyor işini bilene
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış

baboş bizde haberleri okuyarak idare ediyoz ne yapalım bizim lokantalar zincirimiz yok

Haklısın hocam ama bu mal varlığı , para , mülk işleri abartılmamalıdır diye düşünüyorum.

hocam haklısında ben can sıkıntısından böyle bi dikkatimi çekti kendim araştırıyordum forumunda fikrini almak için bilgisi olan vardır diye açtım konuyu yani başkabişi yok

Estagfurullah hocam insanoğlu tabi ki herseyi merak eder.

haklisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

"Başbakan İbrahim Tatlıses'in hastaneye olan 875.000 liralık borcunu kapattı." diye bi haber vardı. Yanlış mı hatırlıyorum ?

Yavaş. Nereye kapatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: saatbaba

para öyle bir şey ki bir kere kazanmanız yetiyor devamı çorap söküğü gibi geliyor işini bilene

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alcarzer44

quote:

Muslum degilmiydi o.

müslüm baba ve orhan babanın o kadar parası var mı ya

Orhan amcamız sırf bir reklamdan 750 bin lira götürdü diye hatırlıyorum.

Ayrıca aklıma şey geldi;

Bizim arkadaş Aşiyan tarafında balık tutuyor bir gün. Orhan Gencebay o sırada koşu yapıyor sahilde. Bizimki kendisini çevirip, fotoğraf çekinebilir miyiz diyor. Orhan Gencebay da terim soğumasın ileriden dönüp geleceğim diyor fakat gelmiyor.

• Gunisigi konaklari bizim yan site.1villa 2trilyon:)

• quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alcarzer44

quote:

Muslum degilmiydi o.

müslüm baba ve orhan babanın o kadar parası var mı ya

Orhan amcamız sırf bir reklamdan 750 bin lira götürdü diye hatırlıyorum.

Ayrıca aklıma şey geldi;

Bizim arkadaş Aşiyan tarafında balık tutuyor bir gün. Orhan Gencebay o sırada koşu yapıyor sahilde. Bizimki kendisini çevirip, fotoğraf çekinebilir miyiz diyor. Orhan Gencebay da terim soğumasın ileriden dönüp geleceğim diyor fakat gelmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamda o ses bizdede bu kulak varken para ona akar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.