Şimdi Ara

İbrahim KAŞ & Gökhan GÖNÜL!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Norveç le deplasmanda oynadığımız Avr. Şamp. eleme maçında 13. dk.da sakatlanıp oyunu terketmek zorunda kaldığında bu genç arkadaşımızın yerine Gökhan Gönül isimli başka bir genç arkadaşımız oyuna dahil olmuş ve ne ilginçtir ki bir kısım "yalaka" yorumcu tarafından koca milli takımın ve özellikle Emre Belözoğlu nun müthiş futbolu unutulup maçın, İ.Kaş ın oyundan çıkması(14 dk.da ne hata yaptıysa) ve G.Gönül ün oyuna dahil olmasıyla kazanıldığı gibi abuk subuk yorumlar yapılmıştı. İşin en acı tarafı, aldığı darbe yüzünden en az 1 ay sahalardan uzak kalacak olan ve morale ihtiyacı olan İ.Kaş'ın, oynamadığı bir maçtan dolayı maçın suçlusu ilan edilmesiydi. Özellikle fener medyası ve özellikle de spor yazarlığı hatta "sporculuk"la alakası olmayan Selçuk Yula denen şahsiyet...

Şimdi bakıyoruz, Gökhan Gönül haftalardır futbol oynamıyor hatta dün akşamki maçta yenen 2 golün de baş aktörü olmuş. İbrahim Kaş ise sakatlıktan yeni çıkmasına rağmen oynadığı bütün maçlarda tam bir "İtalyan savunma oyuncusu" gibi gümbür gümbür kaldığı yerden yoluna devam ediyor. Türk futbolu gerçekten müyhiş bir defans oyuncusu kazanıyor, dikkatle izleyin.

Şunu da özellikle belirteyim ki; bu yazıdaki amacım Gökhan Gönül ü eleştirmek ya da onun işe yaramaz bir futbolcu olduğunu iddia etmek değil. Zaten o da genç ve gelecek vadeden bir yetenek olduğunu kanıtladı. Benim sözüm, Türk futbolunu ve yeni yetişen, yetişecek olan genç Türk futbolcularını sırf fanatiklikleri ve kulüpçü anlayışları yüzünden baltalayanlara... Düşün yakamızdan...

• 2. golde ne gibi hatası varki gökhanın
  • hatası varmı bilmem sertan çok güzel çalım attı
  • quote:

Şimdi bakıyoruz, Gökhan Gönül haftalardır futbol oynamıyor

Gönülün görmediğini göz nasıl görsün..sende haklısın ne diyeyim..

Adam dünkü maçta daha ne kadar koşsun ne kadar bindirme yapsın ne akdar kademeye girsin çoğu pozisyonda 2'ye 1 kaldı ,2. golün asistinide o yaptı.
    Ayrıca önündeki Deivid'in iyi olmamasından da kaynaklanır bu..
  • Gokhan oynamasın tamamda.Gokan Kaş kimdir ? Milli takımda oynamak için hangi maçta ne gibi üstün bir performans gostermiştir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Gokhan oynamasın tamamda.Gokan Kaş kimdir ? Milli takımda oynamak için hangi maçta ne gibi üstün bir performans gostermiştir ?

hangi maçta kötü performans göstermiştir bakiyi koyalım kaşı beğenmiyorsan
  • quote:

Gokhan oynamasın tamamda.Gokan Kaş kimdir ? Milli takımda oynamak için hangi maçta ne gibi üstün bir performans gostermiştir ?

İbrahim Kaşmıs pardon.Çok populer ya bu ara unuttuyorum o yuzden adını Nerden gelmişti bu adam ?İbrahim Kaş kim yaa
  • quote:

quote:

İbrahim Kaşmıs pardon.Çok populer ya bu ara unuttuyorum o yuzden adını Nerden gelmişti bu adam ?İbrahim Kaş kim yaa

popülerdir tabi brook sağdan atıp soldan geçemiyorsun gönül gibi

• Forza dan mı alıntı bu yazı ?
  • Gökhan gönül Beşiktaş maçında kendini yere atarak golün iptal edilmesine neden olmuştu.İbrahim kaşın böyle huyları olmadığı için tanımamanız gayet doğal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manero

Gökhan gönül Beşiktaş maçında kendini yere atarak golün iptal edilmesine neden olmuştu.İbrahim kaşın böyle huyları olmadığı için tanımamanız gayet doğal.

Faul du o faul

• quote:

Gökhan gönül Beşiktaş maçında kendini yere atarak golün iptal edilmesine neden olmuştu.İbrahim kaşın böyle huyları olmadığı için tanımamanız gayet doğal.

yere atmış :) ne olur mantıklı yorum yapsanız ?

ibrahim kaşı çok izlemediğim için bir şey diyemicem ama gökhan gönül müthiş ofans olarak defans olarak da vasatın üstü,ben çok beğeniyorum ki norveç maçında ibrahim sakatlanmasa skor böyle olmayabilirdi diyenlerdenim.
  • Hakemi kandırınca öyle oluyor tabi.

quote:

Orjinalden alıntı: muratisik
    quote:

Faul du o faul

• adam güzel söylemişte ne işse fenerli arkadaşlar 1türlü kabul etmemiş, ne şenlik kişilersiniz siz.

bu kadar at gözlüğüyle bakılmaz ki, bu kadar sabit fikirli olunmaz ki,

yazık vallahi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

adam güzel söylemişte ne işse fenerli arkadaşlar 1türlü kabul etmemiş, ne şenlik kişilersiniz siz.

bu kadar at gözlüğüyle bakılmaz ki, bu kadar sabit fikirli olunmaz ki,

yazık vallahi.

yahu gökhan gönül ne kaç haftasından beri dökülüyor söylesene bana? ilk yarı bitmeden son lig maçlarında iyiydi,haftalardır dökülüyor yazmış adam,2.yarının daha ilk maçlarını oynadık farkındaysanız,Fenerbahçe hep ilk maçlara kötü başlar.İbrahim Kaş'a da İtalyan defans benzetmesi yapılmış ya bravo,evet dediğin şekilde bakmak at gözlüğüyle bakmaksa ben memnunum bu bakışla gerçekleri görebilidğim için

Şampiyon FENERBAHÇE

• quote:

Orjinalden alıntı: aimar

quote:

yere atmış :) ne olur mantıklı yorum yapsanız ?

ibrahim kaşı çok izlemediğim için bir şey diyemicem ama gökhan gönül müthiş ofans olarak defans olarak da vasatın üstü,ben çok beğeniyorum ki norveç maçında ibrahim sakatlanmasa skor böyle olmayabilirdi diyenlerdenim.

Arkadaşım maçın henüz 13. dakikası yani daha oynanacak 77 dakika daha var. Bunu nasıl söyleyebiliyorsunuz anlayamıyorum. Belki İbrahim KAŞ sakatlanmasa 1-2 yerine 1-3 olacak. Maçın bu kadar başındayken bunları söylemek çok yanlış...

• çerkez, İbrahim Kaş'ı kim suçlamış kaynak gösterebilir misin? Herkes, Gökhan Gönül üstün performans gösterirken kel alaka i.Kaş'ın kadroya alınmasından sonra Fatih Terim'e yüklendi ki bu da haklı bir durum. İ.Kaş'ı suçlayan Selçuk yula'nın yazısını koy da görelim. Adım gibi hatrlıyorum adam Terim'e demediğini bırakmamıştı.
    Önce bu kısmı halledelim sonra iddialarının diğerleri ile ilgili yorumda bulunalım. ama daha yazının birinci kısmı ofsayt.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratisik

Forza dan mı alıntı bu yazı ?

Ne alakası var, bizi antu dan kopyala yapıştır yapanlarla karıştırmayın

Bir de bazı arkadaşlar asıl vurgu yaptığım yeri unutup bi şeyler yarıştırma derdine düşmüş. Ben kendi takım ve futbolcularından başkasını görmeyen, görmek istemeyenlere, Türk futbolunu baltalayanlara değiniyorum. Gökhan Gönül e de bir eleştirim yok. Ama el insaff
  • hocam ben yazının bu kısmını soruyorum. bana link gösterebilir misin? bu kadar kesin konuştuğuna göre vardır bir kanıtı. göster linki biz de tepki verelim.

quote:

İşin en acı tarafı, aldığı darbe yüzünden en az 1 ay sahalardan uzak kalacak olan ve morale ihtiyacı olan İ.Kaş'ın, oynamadığı bir maçtan dolayı maçın suçlusu ilan edilmesiydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

çerkez, İbrahim Kaş'ı kim suçlamış kaynak gösterebilir misin? Herkes, Gökhan Gönül üstün performans gösterirken kel alaka i.Kaş'ın kadroya alınmasından sonra Fatih Terim'e yüklendi ki bu da haklı bir durum. İ.Kaş'ı suçlayan Selçuk yula'nın yazısını koy da görelim. Adım gibi hatrlıyorum adam Terim'e demediğini bırakmamıştı.
    Önce bu kısmı halledelim sonra iddialarının diğerleri ile ilgili yorumda bulunalım. ama daha yazının birinci kısmı ofsayt.

Kardeşim illa "İ.Kaş milli takımı yaktı şöyle batırdı böyle batırdı" demesine gerek yok birilerinin. İ.Kaş ın sakatlanmasının maçı çevirdiğine kendini inandıran, Emre nin ve diğer futbolcularımızın müthiş mücadelesini görmezden gelerek galibiyeti G.Gönül e mal eden bir ton densiz çıktı ortaya. İbrahim Kaş oynadığı bütün maçlarda çok güzel performans göstermişken daha ilk dakikalarında sakatlandığı ve yarım bıraktığı maçın kötüsü seçiliyor.
    Bu kadar sığ futbol anlayışı olur mu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.