Şimdi Ara

... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Burs icin gitmemenizi oneririm son dusunceniz bu olsun. Cunku burs vermelerinin sebebi okul yeni acildigindan taban puani yuksek tutmak istiyorlar. 10bin basari siralamasi olsa seneye 15bin ihtimali cok dusuk, ayni sekilde sonuncuyu 20binle alsalar seneye 25 bin olmasi cok cok zor. Kisaca bursun amaci basari siralamasini yuksek tutmak, kanmayin. Universite ve akademik kadro hakkinda tatmin olursaniz kesinlikle yazin ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim eğer yazicaksan ilk 3 tercihinde olsun 1000 lira bursunu al :) az degil yani aylik 1000 lira onun dişinda 12 bu sene geçtim sizin yorumlarinizi yil icerisinde bekliyorum.olumlu bulursam gidebilirim siralamaya da bagli tabi.

• nightingale789 kullanıcısına yanıt
    devlet üniversitesi devletten ödenek alıyor, reklam yapmasa da olur. bu özel üniversite bi de daha ilk senesi, reklam yapması normal.

• Yazmazsan çok içinde kalıcak bence kesin yaz yatay geçiş için de İst hukuku ara bence ama en kötü deu'ya geçersin

• :D

• İkinci öğretimden ortalamayla geçiş oluyor normale

• Ben de Bilkenti arıyordum bir ara hep öyle olurken birden açıldı deneyin şansınızı ama müsaitseniz okula gidin bence yarın ama zaten ne duysanız da İbnihaldun yazıcak gibisiniz ben Bau ile ilgili bir sürü kötü yorum duyuyorum ama girdi aklıma yazdım yani ne yapalım artık ben de en kötü yatay geçiş yaparım ama sanmıyorum beğenmeyeceğimi shdjk

• Sonunda Bau gömmeyen biri buldum forumda teşekkürler sjdjjdj bence tek sorun siyasi oluşum olmasından ilerde sıkıntı yaşayabilecek olması yani şu an avantaj bile olabilir siyasi ayağı olması ama gelecek için düşünmek gerek onun dışında imkanlar bahsettiğiniz gibi olucaksa İstanbul Hukuk'u ezer gibi ama diploması aynı etkiyi yaratmaz.Ki zaten siz piyasa avukatı olmayacaksınız

• İBNİ HALDUN GELSE İSTANBUL HUKUK YAZAR

• yerinde olsam gözüm kapalı yazarım çok mükemmel bir üniversite değil mi? Verdiği imkanlar resmen benim gözümü boyadı orada okumak istiyorum.
    28k ile psikoloji ve sosyoloji deneyeceğim gelme ihtimali var mı sence?
  • inşallah gelsin hocam
    Troll değilim bu arada gerçekten okulun imkanları benim gözümü boyadı. Verdiği burs değil beni bu kadar etkileyen. Hazırlık eğitimini başarıyla tamamlayan yurtdışında yaz okuluna gidiyor. Bölümünü ilk üçte bitirene yurtdışında master-doktora desteği veriyor. Ve beni etkileyen bir şey daha akademik alanda ilerlemeye açık bir araştırma üniversitesi olması. Araştırma yapmayı seven bir insanım ve hangi bölümde olursam olayım önceliğim her zaman araştırma yapmak olacaktı bana zaten bu imkanı vereceğini söyleyen bir okul varken neden başkasını arayayım ki? Hukuk için şartlar değişebilir ama benim istediğim bölümlerde bence çok güzel bir okul.
    Bu arada yüksek puanlı bir lisenin ilk mezunlarındanım. İlk öğrenciler her zaman için el üstünde tutuldu benim okulumda. Okulu gerçekten iyi bir yere taşımak ilk mezunların başarısıyla olur o yüzden bu okulun ilk aldığı öğrencilere ilgisinin çoğu üniversitenin size vereceği ilgi ve alakadan daha iyi olacağına inanıyorum.

• İnşallah hocam

Şu anda ailem sosyolojiye pek sıcak bakmıyor bende araştırma sürecindeyim belki yarın okulu ziyarete gidebilirim

Okulu biraz geç keşfettim (dün) onun acısı bu

Keske direk psikoloji gelse de hiç sosyoloji yüzünden içim içimi kemirmese

Sizce fsm psikoloji mi yoksa ibn haldun sosyoloji mi daha öne yazılmalı?

• Son dakika değişikliğiyle İbn Haldun'u birinci sıraya yazdım hocam, hakkımızda hayırlısı inşallah. Sıralamamı merak eden arkadaşlar için 6826

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DpBy -- 26 Temmuz 2017; 23:15:43 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.