Şimdi Ara

İbizamı polomu arada 3500 fark var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkiside sıfır polo 3500 pahalı, 1.0 manuel tsi motor. Hangisini tercih edersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Polo marka imajı sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinin de içine bindim. İbiza daha çok hoşuma gitti. Polo marka imajı daha iyi ama yeni ibizanın kasası çok sportif. Polo çok düz kalmış.
  • polonun piyasası daha iyi tabiki polo alınmalı
  • Polonun Ibizaya göre tek üstün yanı yumuşak göğüs kaplaması. Onun dışındaki herşeyde (bagaj hacmi, ön-arka diz mesafesi, sportif sürüş pozisyonu, vb) Ibiza daha iyi hissetirecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazotşist -- 15 Mart 2018; 21:49:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Polonun Ibizaya göre tek üstün yanı yumuşak göğüs kaplaması. Onun dışındaki herşeyde (bagaj hacmi, ön-arka diz mesafesi, sportif sürüş pozisyonu, vb) Ibiza daha iyi hissetirecektir.

Yalıtım ve suspansıyon ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Polonun Ibizaya göre tek üstün yanı yumuşak göğüs kaplaması. Onun dışındaki herşeyde (bagaj hacmi, ön-arka diz mesafesi, sportif sürüş pozisyonu, vb) Ibiza daha iyi hissetirecektir.

Bagaj hacmi

İbiza: 355 lt

Polo: 351 lt

Aradaki fark cidden tercih sebeplerinden mi

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Bu rakamlar yanıltmasın, her iki aracın bagajını incelediğinde ibizanın bagajının daha derin ve kullanışlı olduğu görebilirsin. Polonun bagajı kullanışsızlığından dolayı sanki 250 lt gibi bir görüntü veriyor.

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Bu konularda bilgim yok

• İbizamı polomu arada 3500 fark var

İbizamı polomu arada 3500 fark var

İbiza'nin kampanyali fiyatına bakın. İkisi arasindaki makas hicbir zaman bu kadar düşmedi.

• Bu farka 2. elde çeyrek altın gibi pirim yaptıracak Polo tabiki

• Okunmuyor herhalde polo trenline 75'lik TURBOSUZ 70.600

İbiza style 95'lik TURBOLU 71.500

Polo 95'lik TURBOLU 82.600

TURBOLU motorlar arasinda 11.000 lira fark var.

• 2014 te aldığımda aradaki fark yaklaşık 9000 TL ydi. O yüzden ibiza tercih ettim ve çok memnun kaldım. Geçenlerde kaza sebebiyle ikame polo verdiler 2014. Motorları farklıydı tabi onu karşılaştırmıyorum ama iç olarak iyiki ibiza almışım dedim. Daha tok ibizanın içi daha göze hitap ediyor bence.

Yenilerdede durum böyleyse ibiza tercih sebebi olabilir 3500 ü de güzelce değerlendirebilirsiniz. Büyük ekran ile güzel bi makina olur.

2. ele gelirsek 2014 te 38 e aldığım aracı 47 ye e sattım. 1 ay ilanda kaldı ilk soran adamda geldi aldı gitti. Poloda 2 haftada satılsın. Seat artık bilinen bir marka öyle 2. eli sorunlu falan değil.
  • İncelemelerde ibiza nın malzeme kalitesi hakkında iyi şeyler söylenmiyor, kasası polo dan daha iyi ama trim sesi ve zayıf yalıtım varsa polo. Sonuçta ikisinide test etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: snrdmrbs

Okunmuyor herhalde polo trenline 75'lik TURBOSUZ 70.600

İbiza style 95'lik TURBOLU 71.500

Polo 95'lik TURBOLU 82.600

TURBOLU motorlar arasinda 11.000 lira fark var.

Hocam aldığımız fiyatlar öyleydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortada bir yanlis anlama vardir, kim İbiza alir ki o zaman?

• Seat bugün fiyatlarını düşürdü tekrar bikaç bayiden teklif almanızda fayda var. Aradaki fark 11 bin TL ise tabii ki İbiza alınır. Hatta bulabilirseniz plus paket + geniş ekranlı tercih etmenizi öneririm.

• Fark 11.000 TL ise tabiiki Ibiza ama 3k seviyesinde ise fark Polo derim.
  • Aynı motorlu versiyonlar arasında 11bin TL fark var. Bu durumda İbiza bence de.
  • Daha önceki arabam 2014 Model 1.2 TSI Comfortline Polo kullanmış birisi olarak ve şuan da Seat Leon kullancısı olarak size tavsiyem, arada 3500 lira için ibiza almayın. Kesinlikle Vw Polo tercih edin derim.

Kötü demiyorum ama bir çok konuda Vw Polo daha önde. Aradaki ufak fark için deymez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.