Şimdi Ara

İBB şoföründen yolcuya tehdit, darp, küfür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Klasik Maganda şoför örneklerinden biri.Bizim forumda kadın düşmanı bazı arkadaşlar savunur bu magandayı.
    Başlığa kadın erkek diye belirtmedim çünkü bu olay herkesin başına gelebilir.Benzerlerine kaç defa şahit oldum.Zaten bu magandanın konuşmalarından nasıl bir zihniyete sahip olduğu ve yobazlığı açıkça belli oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 24 Eylül 2020; 0:29:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen senin üslubunden belli oluyor zaten şoförle aynı zihniyette olduğun.
    Kadının ağzında maske var 10 metre mesafeden alkollü olduğunu belli zaten girişte alkolmetreye üflemiş hatta.
    Zaten bu memlekette alkollüler haksız diğerleri sütten çıkmış ak kaşık.
    Tartisma esnasinda ilk haksız insan iftira atıp saldırır. Mini etekliydi tekme attım diyenle saçı uzun diye adam döven yaratıklarda sizin kafada zaten
    Aynısı kendi bacısına ya da yandaşına olsa benim türbanlı bacıma hakaret ettiler dövdüler yerde sürüklediler, türbanını çıkardılar.Allaha kitaba sövdürler.
    Bu Atatürkçüler hep böyle yıllardır bizi yoksaydılar.(!)deyip bir sürü bir sürü yalan uydurup ortalığı velveleye verir.Böyle ikiyüzlü, yanar döner bunun kafa yapısındakiler.Muhatap dahi olmamak lazımda bu seferde meydanı boş bulup azıyorlar
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Aynen senin üslubunden belli oluyor zaten şoförle aynı zihniyette olduğun.
    Kadının ağzında maske var 10 metre mesafeden alkollü olduğunu belli zaten girişte alkolmetreye üflemiş hatta.
    Zaten bu memlekette alkollüler haksız diğerleri sütten çıkmış ak kaşık.
    Tartisma esnasinda ilk haksız insan iftira atıp saldırır. Mini etekliydi tekme attım diyenle saçı uzun diye adam döven yaratıklarda sizin kafada zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 24 Eylül 2020; 1:51:20 >
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Sen ne çeşit bir şakasın birader?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Sen ne çeşit bir şakasın birader?
    Aynısı kendi bacısına ya da yandaşına olsa benim türbanlı bacıma hakaret ettiler dövdüler yerde sürüklediler, türbanını çıkardılar.Allaha kitaba sövdürler.
    Bu Atatürkçüler hep böyle yıllardır bizi yoksaydılar.(!)deyip bir sürü bir sürü yalan uydurup ortalığı velveleye verir.Böyle ikiyüzlü, yanar döner bunun kafa yapısındakiler.Muhatap dahi olmamak lazımda bu seferde meydanı boş bulup azıyorlar

• Bisiklet almam, onu sokmam, bunu indirmem, benim otobüsüm... Ellibeş yaşında adam olmuş, kadın alttan alıp diğerleri ayırmasa dayak yiyecek haberi yok.

Neyse.. Galiba yakında bu saçmalık bitiyor. Hem de İETT'nin geliri yükselir.

https://www.ibb.istanbul/News/Detail/37238

• Olay ne burada? Mesele nereden çıkmış?

Düzenleme;
    Tamam, şimdi haber özetine baktım. Olacak iş değil. ne olacak yani katlanır bisiklet ile binmisse? Artı dediği gibi maskesiz şoför! Bu arada katlanır bisiklet yasak değilmiş, videonun altında biri paylaşmış.( Kaldı ki yasak olsa bile böyle bir olay yaşanmamali)

https://www.youtube.com/watch?v=AOJdMKCbxtU&feature=youtu.be

Gelelim konu sahibine!

Bu magandanin , kadına davranışlarından dolayı mı "yobaz ve geri kafalı"dedin, yoksa misal, iktidar yanlısı olduğunu düşündün veya sarhoş kelimesi geçtiği için , işin içine "İslami" katarak mı böyle söyledin?

Eğer ikincisi ise, senin ondan farkın var mı?

Birincisi ise , doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 24 Eylül 2020; 5:18:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.