Şimdi Ara

İBB'nin bu kaçıncı metrobüs kazası, sayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 34
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • captain_turkiye (3 mesaj) Cem (3 mesaj) Qantas (2 mesaj) The souls migration (2 mesaj) YıldızBeydiyeceksiniz (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İBB'nin bu kaçıncı metrobüs kazası, sayan var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5535 Mesaj
    IETT her zamankinden daha düzgün çalışıyor.

Eskiden mitinglere, olaylara hat otobüslerini sanki bababalarının otobüsleriymiş gibi çeker, gün öncesinden ilan da etmezlerdi. Duraktan otobüs kalkmazdı. Artık piyango kime, hangi saate denk gelirse. Şimdi seferler düzenli, kalkışlar dakik. Kadın şoförler de geldi. Ne olmuş geldilerse... ..ana durakta eskiden yayaların üzerine süren bütün şoförler artık daha saygılı kullanıyorlar, utanmayı hatırladılar herhalde.
    |
    |
    Kaç ay geçti ama bunların kuyruk acıları dinmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

The Storm is Coming
  • Yarbay
    3418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hipoksi

tarım devrimi insanlığı katletti maalesef.
    Sese geldim. Sakin hocam biraz

Intel i7 10700k@ 5.0 GHz Allcore - Gigabyte Windforce OC RTX 2080 Super - Kingston HyperX Fury 2X8 16 GB 3200 MHz CL16 - MSI Z490 Tomahawk - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung 1 TB 970 Evo Plus SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms - SteelSeries Rival 600 Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Steam Controller - FSP Aurum PT 1200 W 80+ Platinum PSU - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone Shure Aonic50 Premium Wireless Headphone - Coolermaster TD500 Mesh White - Noctua NH-D15 Chromax "Black" - iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Gray - PS4 500 GB - LG OLED C8 55'
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    Beceremiyor bu işi, oy veren herkes çok pişman.

Hakkımda ne düşünüyorsan, Allah sana 10 katını versin inşAllah
  • Çavuş
    76 Mesaj

Maalesef sürekli ürüyoruz, yerleşik hayata geçtiğimizden beri 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Six Feet Under. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5718 Mesaj

siz harbi harbi kıskançsınız.. Adam insanlar mağdur olmasın diye uğraşıyor haliyle hızlı hareket edilmesi gerekiyor kaza oluyor.

Yapmayınca da insanlar kuyruk oluyor diyorsunuz ..

La size ne yapsa laf ..
    Konu Sahibine Özel

kıskançlık ile alakası yok. personel değişminden sonra değil şoförlükte, her türlü alanda bu tarz olumsuzlukların yaşanması sürpriz değil benim için. bunu üretim alanı için de düşünebiliriz. ticaret vs. her türlü alanda. bir yerde bir yanlışlık var. yoksa imamoğlu geçecek değil herhalde direksiyon başına. ben şöyle düşünüyorum, bir çok kişi dışarıdan bakınca, ya ne güzel, tek güzergah. sabahtan akşama kadar ya da işte mesai bitimine kadar adam kral. belediye personeli, maaş da trink. fren yapmasını mı bilmiyor? aracın frenleri mi tutmuyor, ne yani? can taşıyorlar. bu kaçıncı kaza.

daha fazla yolcu taşıyabilmek, yoğunluğu azaltabilmek için bakımları mı aksatıyorlar? daha bir sürü şey yazılabilir. kaza istemiyoruz, hele aynı güzergah üzerinde giderken öndeki arabaya çarpmak gibi anlıyorsun di mi?

hadi kendi kanaatimi yazayım, hüsnü zan. önündeki arabaya çarpıyor ise iki ihtimal var. araç sorunlu ya da şoför acemi. hangisi dersen, bence ikisi de. araca çok güvenen acemi şoför ancak önündeki araca arkadan çarpar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 10 Mart 2020; 20:2:22 >
    |
    |
    trakyAli-1986 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6776 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Beceremiyor bu işi, oy veren herkes çok pişman.
    Adam imamoğluna hıncından işi gücü bıraktı hollanda dan istanbulun nabzını tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 10 Mart 2020; 20:43:38 >

Yok bu almanyadan takip edenler, ama orası da biraz şüpheli tabi.
    |
    |
    Cem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Yok bu almanyadan takip edenler, ama orası da biraz şüpheli tabi.
    Trolleri karıştırdım galiba, dönerci olan bu muydu.

onu bende bilmiyorum, olabilir. o kadar çok olunca karıştırmak normal.

hollandalı noyan vardı onu biliyorum. ülkem orası diyordu, ss atıp kaçırtmıştım bir konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 10 Mart 2020; 22:4:12 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

onu bende bilmiyorum, olabilir. o kadar çok olunca karıştırmak normal.

hollandalı noyan vardı onu biliyorum. ülkem orası diyordu, ss atıp kaçırtmıştım bir konuda.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142335161

Burada arkadaş yazmış, bende ondan duydum. noyanda ayrı bir vaka zaten, arada sırada denk geliyorum, kendi hayatını genelleyip saçmalayan bir tip. Bende bir iki konuda sağlam laf soktum, yorum en çok beğenilen oldu hatta ama şansa konu silindi.

• Yarbay
    3792 Mesaj

Olabilir. Bana da bir adres vermişti, orası da almanyada dönerci dükkanıydı.

Hepsi birbirine benziyor. Bende arada bunlara laf sokuyorum sonra kin tutup, stalklayıp, devamlı laf atmaya falan çalışıyorlar.
    |
    |
    Bizim de çamaşır makinasini bozdu İmamoğlu. Bilgisayarımın harddiskinden sonra bu bana yapılan ikinci İmamoğlu saldırısı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    İstanbul'a göktaşı düşse imamoğlu'ndan bileceksiniz. Ula bu adam size ne etti

|
    |
    Yetiş İmamoğlu,gazozun kapağını açamıyorum

|
    |

Friedrich Wilhelm Nietzsche
  • Binbaşı
    1766 Mesaj
    metrobus hatti o yogunlugu kaldirniyor araclara. haddinden çok insan biliyor buda aracin yipranma payini artiriyor bozulan her metrobus gunde en az 2 3 bin tasinmasina engel oluyor buda duraklar da yogunlugu artiriyor ve gelen araclara ekstra yuk biniyor ilk ciktigi donem ile simdiki doneme bakmak lazim istanbulun nüfus oranina kendim ayda 26 gün metrobüs kullanıyorun farklı saat dilimlerinde binmeme ragnen neredeyse aynı dolukukta devam ediyor

|
    |
    Mabadımdan kıl eksildi heb İmamoğlu yüzünden mavetti İstanbulu.
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.