Şimdi Ara

İBB, Erdoğan'ın Belediye Başkanlığı döneminde kullandığı izimleri yayınladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
33.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İBB, Erdoğan'ın Belediye Başkanlığı döneminde kullandığı izimleri yayınladı

Erdoğan "Ben Başbakanlığımda da Cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapmadım" demişti. İBB Erdoğan'ın kaç gün tatil yaptığını ortaya çıkardı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik tatil eleştirilerine yanıt verdi. Yapılan açıklamada; “İstanbul Büyükşehir eski Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 yıl 7 aylık görev süresinde toplam 302 gün izin yaptığı tespit edilmiştir” denildi.

Tarafsız Haber Ajansı'nın aktardığına göre, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü Rize’deki toplu açılış töreninde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu’nu hedef almıştı. Erdoğan, “CHP’li belediye başkanlarının neredeyse tamamı birkaç ayda gerçek yüzlerini gösterdiler. İstanbul’u sel bastı, beyefendi tatilde. Daha dün bir bugün iki. Ben başbakanlığımda da cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapamadım” demişti.

İBB tarafından Erdoğan’ın belediye başkanlığı döneminde kullandığı izinler paylaşıldı.

Paylaşımda; “İstanbul Büyükşehir eski Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 yıl 7 aylık görev süresinde;

– 135 gün izin

– 139 gün görev izni

– 21 gün rapor

– 7 gün mazeret izni olmak üzere toplam 302 gün izin yaptığı tespit edilmiştir” denildi.

https://www.sondakikaturk.com.tr/gundem/erdogan-ben-basbakanligimda-da-cumhurbaskanligimda-da-h142475.html

• "YAZIK YAAA ADAMI HEP YALANCI ÇIKARTIYORSUNUZ! AYIP DEĞİL Mİ!"
  • "Erdoğan, “CHP’li belediye başkanlarının neredeyse tamamı birkaç ayda gerçek yüzlerini gösterdiler. İstanbul’u sel bastı, beyefendi tatilde. Daha dün bir bugün iki. Ben başbakanlığımda da cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapamadım

Adam gamsızca böyle tatil yapmadım demiş."Tatil yapmadım" manasında dememiş ki? Ben mi yanlış anlıyorum ?
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Adam toplasan 10 gün izin yapmadı iftira atma. ikinci izni gereksizdi o ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 28 Ağustos 2019; 10:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

"Erdoğan, “CHP’li belediye başkanlarının neredeyse tamamı birkaç ayda gerçek yüzlerini gösterdiler. İstanbul’u sel bastı, beyefendi tatilde. Daha dün bir bugün iki. Ben başbakanlığımda da cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapamadım

Adam gamsızca böyle tatil yapmadım demiş."Tatil yapmadım" manasında dememiş ki? Ben mi yanlış anlıyorum ?
    Akpli değilim ama evet yanlış anlamıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatil konusu gereksiz uzadı. Adam tatil yapar kime ne ???? Sel bastıysa bastı. Altyapı düzeltmesine başlandı mı başlanmadı mı ben ona bakarım

• Hangi söylemi doğru ki bu da doğru olsun ?
  • Bir gün izin yapmadım dememiş miydi???
  • Bu kadar yalanlara rağmen hiç mi utanmıyor ya.. Nasıl bir arsızlıktır bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

"Erdoğan, “CHP’li belediye başkanlarının neredeyse tamamı birkaç ayda gerçek yüzlerini gösterdiler. İstanbul’u sel bastı, beyefendi tatilde. Daha dün bir bugün iki. Ben başbakanlığımda da cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapamadım

Reyiz ülkede darbe olurken bile tatildeydi onu hatırlatmak isterim. Eniştesinden duyum almasına rağmen tatili kesmemişti.
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Ekremi savunacağız diye sacmalamayin bari,Ahaber gibisiniz farkınız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Adam toplasan 10 gün izin yapmadı iftira atma. ikinci izni gereksizdi o ayrı konu
    Aynen bir gün izin yapmadı. 2 aydır yapıyor :D Arada bir uğruyor gözüküp geri dönüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 28 Ağustos 2019; 7:39:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaybedecek bir saniyem diyordu sizin başkanınız demek ki bodrum belediye başkanlığı için söylemiş
  • :) yanlışı yanlış ile savunmuyorcular nerede :) o yaptı bizde yaparcılaramı dönüştü. ayrıca kim bir işe başladığının ertesi haftası izin alabiliyor acaba :) hani hep birşey olduğunda kendi hayatımızdan örnekler veriyoruzya, hadi izine çıktın vs bir felaket oldu geri geldin ertesi gün gitmenin mantığı ne başka zaman devam etsen olmuyormu tatiline yani bunu cidden savunanlara acımak gerekiyor :)
  • Kendisi de 15 Temmuz'da Marmaris'te tatildeyken ülke elden gidiyordu

Kimse de demiyor ki sen tatildesin diye ülkeyi götürüyorlardı

• İzin suresinden cok izin zamanlamasi yanlış. İstanbulda ciddi bir felaket yasanmis, beyfendi bodrumda millet sokaklarda yüzuyordu. Ve tepkiler uzerine Eko tatilini bölüyor, 1 gun kameralara el sallayip tatile devam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.