Şimdi Ara

İBB'den elektrikli scooter düzenlemesi: Plaka sistemine geçilecek ve ücretler düzenlenecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
5.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim için de plaka gerekmez mi . Her yaya bir plaka alsın kendisine İBB'den elektrikli scooter düzenlemesi: Plaka sistemine geçilecek ve ücretler düzenlenecek 

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Hiç yanıltmıyor. Her şey çok güzel oluyor.

Bakan söylediğinde desteklememiş miydin sen? Şimdi neden 180 derece döndün?

• Scooterlar kadar kafanıza taş düşsün. Sözüm meclisten içeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Bu mesaj silindi.

Başlıkta İBB yazıyor canım kardeşim benim. Oyumu sürekli CHP'ye veririm fakat Yavaş aday olmazsa ben bu ülkenin düzeleceğini sanmıyorum...

• alperepla A kullanıcısına yanıt

Şaşırtmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidrojennn kullanıcısına yanıt

Sigorta priminin ne kadar olduğunu sigortayı yapan firma belirler. 310 olur 510 olur. Poliçede kaza başına karşılayacağı tutar bellidir.

10 bin lirayı çoktan geçti. En azından belli bir parayı sigortadan alırım. Öteki türlü hiçbirşey alamam. Martının yapacağı zarar bir yana yaralamalı trafik kazasıdır karşı taraf davacı olabilir. Bu işlere koşan avukatlar var gelde uğraş.

• Yazık güzelim girişim heba oldu. Eğer yetkililer çok müdahale etmek istiyorsa sisteme ehliyet sistemi ile entegrasyon sağlasınlar. Otomobil veya motosiklet ehliyeti olmayan kullanamasın. Ücretini de devlet değil firma belirlesin. Yok tehlikeymiş bilmemeneymiş. Bu kadar basit bir çözümü varken neler yapıyorlar. Deveyi pire yapıyorlar.

• Zaten pahalı idi dakika başı ücrete %100 zam yapmak insanlık değil. Kim yaparsa yapsın fark etmez ister hükümet ister ibb

• İmamoğlunun Rte'den daha fazla akp'li olması

• iş taksiye gelince çalışmayan ukome scooter'a el atmış hemencecik

• Bu martı nedir ya?

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

Haa başlık yani, başlıkta ne yazıyorsa diyorsun, sen de kendince haklısın.

Bak bakalım o meclisin çoğunluğu, teklif veren kabul eden kimin kölesi.

• Hükümet yaparsa hükümet suçludur. İBB yaparsa... Olsun gene hükümet suçludur. Her halükarda hükümette suç. Arkadaş bu neyin kafasıdır Allah aşkına bunlardaki ya?

• çok binmek istersem 3-5 bin tl verip kendi scooterimi alırım bokunu çıkarmaya gerek yok

• Benim döt yolcu taşıyor plaka sipraişi veriyim internetten arada gidiyim öğün atlıyım o parayıda vergi olarak hebimizi biriz kampanyasına atıyım sonucta yolcu tasıyıom

• Nereden düdükleyeceklerini şaşırdılar. Ben şunu merak ediyorum: bu elektrikli scooter'ları kim ulaşım aracı olarak kullanıyor yav? İlk çıktığı zamanlarda deneyen meraklılarını biliyordum da trafiğe çıkmak nedir, çok riskli ve motosiklet kadar hızlı olduklarını da düşünmüyorum. Her yerden gidilebileceğini de sanmıyorum. Bana çok da işlevsel gelmiyor. UKOME'nin ve hükümetin kolladığı taksici mafyaların işini etkileyebiliyorsa helal olsun.

• Saka gibi ulke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • devlete bak devlete taksici lobisi ile mücadele edemiyor, önce uber şimdi bunları kaldırtma peşindeler, ne güçmüş be, elin gavuru bunları 300 birime alıyor bisiklet sürer gibi sürüyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.