Şimdi Ara

İBB, Beşiktaş'ta 112 çınar ağacını kesti. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu ak iletişim başkanlığı hiç ince araştırma yapmadan, alt tabakaya malzemeyi sunuyor .

Sonra ortamlarda mahçup oluyorlar...

• Burada ben kendi adıma konuşuyorum, bana "siz" diye hitap ettiğin için teşekkür ederim. Ama hemen arkasından "sen"e geçince tuhaf durmuş mesajın.

Yeşilliği ranta açan herkesi eleştirdim, eleştiririm. AKP, CHP fark etmez bana. Şimdiden CHP cenahından birinin villası oteli oraya dikildiğinde yapacağın savunmayı planlamaya başla bence. 5'li çete falan diyebilirsin mesela.

• Georges St-Pierre kullanıcısına yanıt
    100 km öteden cehapeli oldukları belli güya tarafsız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

O zaman sen kişisel olarak benim neye laf edip neye etmediğimi sürekli takip ediyorsun da sadece bana laf ettin. Hala ne yapacağımı bildiğini söylüyorsun.

Olayınız bu işte. Fanatik olunca başkalarını da öyle zannetmek.

• atmaca57 kullanıcısına yanıt
    İBB, Beşiktaş'ta 112 çınar ağacını kesti.

Kimin yok ettiği uydu görüntülerinden belli oluyor. İBB, Beşiktaş'ta 112 çınar ağacını kesti.  

Yeşil alanları yok eden esasen akp'dir. Hayatımızda İstanbul'u görmesek yutturacaksınız troller. İBB, Beşiktaş'ta 112 çınar ağacını kesti.  

İBB, Beşiktaş'ta 112 çınar ağacını kesti.
    İBB, Beşiktaş'ta 112 çınar ağacını kesti. farklı bir bakış
    İstanbul, dünyadaki büyük kentler arasında kişi başına düşen yeşil alanda son sırada
    https://www.farklibirbakis.com/istanbul-dunyadaki-buyuk-kentler-arasinda-kisi-basina-dusen-yesil-alanda-son-sirada/

Dünya şehirleriyle ilgili istatistiksel raporlar yayınlayan World Cities Culture’ın son raporunda İstanbul, sahip olduğu yüzde 2,2’lik yeşil alan oranıyla 34 şehir arasında son sırada yer alıyor. Araştırmada en fazla yeşil alanı olan şehir yüzde 68 ile Norveç’in başkenti Oslo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 10 Mart 2022; 22:23:23 >

• Yorum yapan arkadaşlara cevap verip içlerini rahatlatmış olayım: işim gereği 3 yıldır her gün o yoldan geçiyorum. Evet, ağaçlar epey solgun ve zayıf duruyorlardı. İlgili twitteki son fotoğrafta, yani kepçe makinesinin olduğu fotoğrafta şöyle bir durum var: oradaki ağaç sağlıklı olmasa bile müdahale edilmesi gerekiyordu, çünkü oradaki ağacın, yakınındaki duvara yaslanması an meselesiydi, orayı yıkma tehlikesi vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen gelmişler..

Memleket takla, spin, salto, burgu atarken uğrayacak tek konu bu çünkü, ühüü imamoğlu oyları çaldılar..

imamoğlu kaka, imamson shit..

atmaca57

2k23

konuyu açan ve yeni satın alınmış hesap kıtıpiyöz

karadenizli olduğu için akp'ye fanatik sempati duyan trabzonlu retro61 kardeşimiz..

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Yeni satın alınmış dediğin hesap eski hesabıdır. Bu arkadaş trollük yaparken para konularında kendini tutamadığından 2 hesabı çizilmişti. Bu arkadaşa laf ettiler dayanamadı karşılık verdi hesap gitti öteki hesapla yazdı yine çizildi. Hem maaşlı hem de sinirlerine hakim olamıyor elinde bu hesap kaldı.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Verecek cevap olmayınca böyle boş boş, hakaretvari cümleler kurmak dışında hiç bir şey yapamazsınız. Konu ağaçlarla ilgili, bi' aşağılama mesajı yazmışsın ve içinde ağaç geçmiyor. :D

Cevap ver, niye kesti bu ağaçları? N'oldu yeşili koru ördeği öp'e falan?

Konunun ilk sayfasında, az yukarıda bu soruların cevaplarını vermişler zaten. En beğenilen mesajlarda da görünüyor. Zahmet edip okursanız sebebini anlarsınız.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Anlamak istese ben yazdığımda anlardı zaten.

Bana laf atmaya çalıştı, olmayınca başka üyeye aynı şeyi deniyor.

Amaç sadece bir parti fanatizmi için başkalarına laf atmak olunca hep böyle oluyor.İBB, Beşiktaş'ta 112 çınar ağacını kesti.  

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

O zaman mantıklı.

İzmirde bir böcekten bir sürü palmiye gitti. Belediyeye çok sövmüştüm ağaçlar ölüyor kesiliyor diye ama sağlıklı duranları ilaçladılar yine de ağaç böcekten kurudu. Bazen kurtaramıyorlar. 50 senelik ağaçlar gitti. Etrafımızda bir sürü palmiye vardı hiç kalmadı.

• retro61 R kullanıcısına yanıt

Seçimlerde akp kaybedince, senin ne olacağın belirsiz. Hesap adın değişir, profilin korumalı kalır. akp'nin ne kadar kötü olduğunu yazar çizersin ama yakalanırsın yine de.

• Besiktas belediyesi kimin?
    Akp ise ona göre chp'nin ise ona göre cevap vercem ben.
    Ahahahhahaahahaha😂😂😂😂😂😂😂😂

yav he he..

memleket taklaya gelmiş bir aydır bunlardan ses seda yok, hasta ağaçlar için hemen foruma gelip ömömsön öğöçlörö köstö..

Havaalanı için devasa ormanlık alanlar uçmuş adamlar 100 tane hasta ağaçtan imamson vurmaya çalışıyor.

İbb üstelik yeni ağaç toprak koyacakmış.

Tutup bundan vurmak için bir de eski pasif hesabı satın alıp konu açmışlar.

Bu terbiyesizlik değil ama kimin ne olduğunu yazmak hakaretvari?

Şikayet etseydin anamıza sövdü diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 11 Mart 2022; 10:18:59 >
  • Nann bunlar ülkeyi yerinden söktü

Buda çıkmış 155 adet ağaç söktünüz diye burada bıkk bıkk ediyor..

Siz kesilecek olan zeytin ağaçlarının hesabını verin bu zamana kadar yediğiniz

haltların hesabını verinn.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.