Şimdi Ara

iATKOS S3V2 KURULUM YENİ VİDEOLAR EKLENDİ !! (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
1
Favori
44.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

anakart asus P6T SE

ekran kartım ASUS ENGTS450

bu sisteme mac osx leopard nasıl kurarım çok iyi anlatımla yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkürler...

cesaajans abi dediklerini yaptım 12 dvd harcadım çalışan sağlam sürümler mi bilmiyorum yardımlarınızı

bekliyorum.

hala yılmadım 7 gündür gece 03.00 kadar uğraşıyorum ne ayarlar yapmam lazım lütfen biri bu 30 yaşındaki

adamla ilgilensin teşekkürler..
  • @legalismet

Hocam hangi sürümleri denediniz ? ismini felan yazsaydınız
    Neden başarılı olamadınız aldığınız hata nedir nerde hata alıyorsunuz
    bunları söylerseniz yardımcı olmak daha kolay olur
  • retailden tut dostum iatkoss3 v2 kumayı denedim hala denemelerim devam ediyor sistemim uyuşuyormu onu araştırıyorum çoğu yabancı sitelerde kuranlar olmuş ama adamlar sistemini kurmuş ve gösteriş yapmış nasıl yapılır anlatan olmamış hangi komutları girmem gerektiğini videoyu seyredip girdim ve hüsran bug error hatası diye birşey veriyor
    sıkılmadan devam :))::) ediyorrum hatamı arıyorum ilgin için teşekkürler ve hangi sürümü kullanayım ki onunda hakkında yardımcı olursan sevinirim...

evet sonunda kurdum ekran kartımı tanıtamıyorum çaylak olduğumdan biliyorum ama yardım edin lütfen en gts450 ekran kartım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legalismet -- 29 Mayıs 2011; 16:42:11 >
  • quote:

...bırakın hiç birşeye dokunlayın. çünkü altında hemen restart waiting on apple usb bat bilmemne bırt zırt birşeyler yazıyor...

Hay Allah rağzı olsun. Baya güldüm. Dediklerinizi aynen uyguladım ve sürücü yükleme olayına kadar geldim. İşlemciyi xeon olarak görüyor. Anakartım Foxconn BloodRage GTI ve DSDT' de yok. Ne yapacağımıda bilmiyorum. Fakat gtx275 i gördü sanırım. Bu hali ile muhteşem ilerisi nedir bilemiyorum. Teşekkürler.

imparatore
  • slm arkadaşlar benim laptopa uyum nasıl olur acaba;

HP Pavilion dv6-1235et

Core 2 Duo P8700

3 GB DDR2 Ram

320 gb 7200 rpm hdd

ATİ Mobility Radeon HD4650

İntel 5100 AGN Wifi kartı

Ağ Bağdaştırıcısı Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0)

Ses Bağdaştırıcı High Definition Audio Denetleyicisi [1002-AA38] [NoDB]
    Ses Bağdaştırıcı IDT Unknown @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

IDE denetleyici Intel(R) ICH9M/M-E Family 4 Port SATA AHCI Controller - 2929
    IDE denetleyici JMB38X MS Host Controller
    IDE denetleyici JMB38X SD Host Controller
    IDE denetleyici JMB38X SD/MMC Host Controller
    IDE denetleyici JMB38X xD Host Controller
    Depolama denetleyici Microsoft iSCSI Başlatıcısı

FireWire denetleyici OHCI Uyumlu IEEE 1394 Ana Bilgisayar Denetleyicisi [197B-2380] [NoDB]

USB1 denetleyici Intel 82801IB ICH9 - USB Universal Host Controller
    USB-Aygıt HP Integrated Bluetooth module
    USB-Aygıt HP Webcam
    USB-Aygıt USB Bileşik Aygıt
    USB-Aygıt USB Yığın Depolama Aygıtı
    USB-Aygıt Validity Sensor

Şimdiden Teşekkürler..
  • Şu İATKOS S3 V2 R518 e kuruluyormu?
  • Önceki sorunları aşıyorum tam hallettim diyorum bu sefer başka sorun çıkıyor,bir uğursuzlukmu var bende anlamadım gitti Bu sefer sorun kimde inanın bilmiyorum ama yardımcı olursanız ve fikirlerinizi beyan ederseniz çok müteşekkür olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drorbital -- 10 Haziran 2011; 6:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drorbital

Önceki sorunları aşıyorum tam hallettim diyorum bu sefer başka sorun çıkıyor,bir uğursuzlukmu var bende anlamadım gitti Bu sefer sorun kimde inanın bilmiyorum ama yardımcı olursanız ve fikirlerinizi beyan ederseniz çok müteşekkür olurum.

Kardeş forumlarda bak senin makinenin modeline yükleyebilenler var..ama önce araştırman lazım osx 86 diye googlede arattır. bu işin duayenleri orda orda senin marka ve modeline göre laptopa kurulum yapmış olmaları lazım..Büyük ihtimal biosta gibi görünüyor ama..yüklemeyi yaparken eksik seçimlerden de yapabilir..Busratio filan yazman gerebilir açılışta..
  • 10.6.6i snow by hazard indiriyorum 1 saate iner tek korkum 1 tane driver ı tanıyamayıpta geri bütün programlar oyunlar baştan windows a dönmek :(( kurulumda neleri seçeceğimle ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevap işlersiniz valla :D birde sistemin özellikleri tam olarak söyle sizce uyumlu olmayan birşey varmıdır benim için en can alıcı nokta o driver seçme ekranında neleri seçicem
    http://www.fileserve.com/file/tvDHQB2 arkadaşlar buda sistem özeti wifi ethernet bluetooth ekran kartı işlemci vsvs sorun yaratırmı
    birde i5 işlemcide sorun yaratmaz dimi
    yada başka bir sürüm mü kurayım
  • asus eeepc 1001ha ya 10.6.3 kurdum wifi biraz nazlandı ama güzel çalısıyor
    http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=86834
    bu yönergeyi takip ettim wifi driver ise sonradan kendi sitesinden indirip leo 10.5 olanı kurunca ağı görmeye başladı
  • HD 2600 ya da HD 2400 Pro için Snow Leopard driverları var mı acaba ?
    Leopard için var ve uzun bir süre sorunsuz kullandım Leopard'ı fakat SL'ye denk gelemedim. Yardımcı olan çıkarsa çok makbule geçer
  • Amd sorunlu dıyenlere ben suana kadar amd lere daha rahat kurdum hıc sorun yasamadım imzamdakı systemde kurulu
  • Ulen bi mac kullanalım dedik anca sorun çıkıyo ya Arkadaşlar bir el atın şu benim olaya virtualboxdan mac kurmak istiyorum ama gidiyo gidiyo tam kurdu kuracak derken elma simgesinin orda kalıyo altta bir yuvarlak var dolmaya çalışıyo dolamıyo valla zorla mac aldırcaklar adama ya yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden tşkler......
  • Arkadaşlar yardım bekliyorum kimse bakmıyo mu bu konuya ?
  • Merhaba,

Bilgisayarım Casper Nirvana TW 7, özellikleri şu şekilde.
    CPU: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T7300, 2000 MHz
    Çipset: Intel Crestline-PM PM965
    BIOS: Phoenix
    Görüntü: GeForce 8400M GS
    Ses: ALC 268
    Kablosuz: Intel Wireless WiFi 4965AG
    Ethernet: Marvell Yukon 88E8055

Bu bilgisayara aşağıdaki seçeneklerle iAtkos v3 s2 kurdum

Ön yükleyici
    +AsereBLN v1.1.9
    Önyükleyici Ek Özellikleri
    +GraphicsEnabler
    +EthernetBuiltIn
    +USB
    ++USBBusFix
    Yamalar
    +/Extra
    +fakesmc
    +Disabler
    +RTC
    ++RTC
    +EVO Reboot
    +USB
    Sürücüler
    +Temel Donanım
    ++SATA/IDE
    +++AHCI SATA
    ++Ses
    +++Voodoo HDA
    ++PS/2
    +++Apple PS/2
    +++Voodoo PS/2
    ++Laptop
    +++Pil
    Dil Desteği
    +Türkçe

Çeşitli denemeler sonunda ulaşabildiğim en iyi seçenekler bu şekilde. Ancak:

- Ethernet kartı çalışmıyordu,http://forum.notebookreview.com/3993860-post3332.html adresinde anlatılanları yaptım. Sistemdeki Library > Tools 'un altında bulunan Kext Utility'i çalıştırıp yeniden başlattım ve çalışmaya başladı, kablosuz çalışmıyor.
    - USB portları çalışmıyorduhttp://www.tonymacx86.com/1010110101/MultiBeast-3.8.0.zip uygulamasını indirip içerisinden Drivers & Bootloaders > Kext & Enablers > Miscellaneous > IOUSBFamily Rollback'i kurdum. Şu an için usb klavye-fare çalışıyor ama sistem açıldıktan sonra takılan usb aygıtlar yalnızca System Profiler'de görünüyor, açılış esnasında takılı olmazlarsa kullanılamıyor.

USB aygıtları kullanma konusunda öneriniz nedir?
  • ben netboka kurucaam sanal pc den kurmaya çalışıyorum habire sorun çıkıypr

bu diski bölümlemeye kadar geliyorum sonra takılıyor makine bu usb bellek var 4 gb 2.4 gb iatkos 5i sürümü var

bunu usb bootable nasıl yaparım
  • Arkadaşalr öncelikle Hepinize Merhabalar iATKOS V2 S3 YUKLULUYORUM UTULİTY DİSK UTULİTY GİRİYORUM HARDİSK GORUNMUYOR SADECE DVD ROM SURUCUSU GÖRÜNÜYOR NE YAPAMLIYIM YARDIMCI OLURSANIZ GEÇEKTEN ÇOK SEVİNİCEM ŞİMDİDN TEŞEKURLER :)
  • Arkadaşlar merhaba iatkos s3 v2 kurmak istiyorum pc özellikleri şu şekilde;

Gigabyte p965 s3
    9800gt
    2gb ram
    realtek audio
    marvel yukon ethernet
    q6600 cpu

bu sistemde ayarlar vs nasıl kurabilirim?Cpu için busratio değer varmış galiba yardımcı olurmusnuz arkadaşlar.
  • abi illa senin sistemden mi gerek sisteminin herşeyini yazarmısın ? bende o sistemden toplasam olucağı %100 mü bazı yerleri analamdaım özellikle driverleri yüklerken falan eğer bende o sistemden toplarsam bana tek tek adım adım anlatırmısın pek anlamam biostan falan intel sevmiyorum amd x6 yapsak olmazmı
  • iyi pazarlar ve forumlar birşey danışmak istiyorum...
    i5-750 cpu asus p7 p55 pro mainboard 8gb ddr3 1333mhz ram asus eah 6950 ve wd 500gb hd den oluşan bir sistemim var.
    bu sisteme iatkos s3v2 kurmayı düşünüyorum kurulum ve seçilmesi gerekenler konusunda ne yapmalıyım? ilk kez böyle bir kurulum yapıcam.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.