Şimdi Ara

DOLARLA MI MAAŞ ALIYORSUNUZ? CEVABINIZ HAYIR İSE İADE'YE GELİN, ERTESİ GÜN PARA İADESİ ALIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
35
Favori
56.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iade.com projesini birkaç hafta önce yayına geçirmiş bulunuyoruz.
    iade.com, sitemizde listelenen tüm markaların web sitelerinden yaptığınız alışverişler karşılığında belirtilen oranlarda para iadesi almanızı sağlayan bir para iade (cashback) sistemdir.

Türkiye'de daha önce de yapılan alışverişlere para iadesi veren firmalar vardı, sektörde bir fark yaratmak için ertesi iş günü para iadesi yapıyoruz ve göndereceğiniz yeni müşterilerin yaptıkları alışverişlerden de kazanmanızı sağlıyoruz.

Web sitemize teşriflerinizi, soru, yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz.
    Teşekkürler.

NOT: RAKİPLERİMİZDEN EN BÜYÜK FARKIMIZ ERTESİ GÜN PARA İADESİ YAPMAMIZDIR!

Ortaklık sistemimiz:
    Her getirdiginiz kişinin (o kişiyi siz üye yapın ya da yapmayın farketmez) 30 gün boyunca yaptığı tüm alışverişlerden kazandığı iadelerin yarısı kadar kazanıyorsunuz. Her üyemiz aynı zamanda ortaklık sistemimize de üyedir ve ortaklık bağlantılarını kullanarak para kazanmaya başlayabilirler.

Tüm Alışverişlerinizden Ertesi Gün Para İadesi Alacağınız Web Sitemiz: iade.com

DOLARLA MI MAAŞ ALIYORSUNUZ? CEVABINIZ HAYIR İSE İADE'YE GELİN, ERTESİ GÜN PARA İADESİ ALIN!

Merhabalar arkadaşlar,

Bir konuya açıklık getirmek istedik.

Adblock, takip çerezlerinin aktif olmaması, siparişi tamamlamadan başka sitelere girmek gibi etkenlerden dolayı bazı siparişlerin sisteme düşmeme sorunu maalesef bu işin doğasında var. Hem avantajix hem artiway hem de iade.com da bu soruna rastlanıyor.

Sipariş numaranız ve sipariş tutariniz ile sisteme yansımayan alışverişlerinizi ekliyoruz.
    Eğer alışverişten 2 saat sonra alışverişten kazandığınız para iadesi iade.com üye panelinizde gözükmuyorsa, mağazadan gelen sipariş onay epostalarini bize iletirseniz eksik gözüken siparişlerinizi sisteme ekliyoruz.
    destek@iade.com

Not: Ortaklık bonus kampanyamız 26.06.2020 Cuma günü 00:01 itibariyle sona erecektir.

İlginize çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iade.com -- 26 Eylül 2020; 19:46:3 >

• Ahlaka önce kendi sisteminizde başlanması lazım. Bugün kanun sana 1.500 TL ceza kesme hakkını tanıyorsa seninde bunun kötüye kullanmayacağının kimse garantisini veremez. Madem hukuk iyi bir şey o zaman hukuk çerçevesinde adil olacak bir şekilde düzenleme yapılsa her iki tarafıda memnun edicek ve bu tartışmalara gerek kalmayacak. Bugün yazılım ile herşey kodlanabiliyorsa bir kaç satır kodla sistemi kötüye kullananların hakkından çıkılabilir. Mesela ben bir ürün aldım diyelim iptal ediceksem sistem size otomotik mesaj atıcak ve siz beni uğraştırmadan paranızı bir şekilde geri alabilirseniz sorun kalmayacaktır. 5 TL ödüyorsunuz diye ben ürünü iptal ettiğim için birde gelip bunu bildirmek ve unutup bildirmezsem 1.500 TL ceza kesilecekse bunun hiç bir mantıklı yanı yok aksine kişisel olarak art niyet ararım bu bana göre etik değil çünkü daha iyi çözümler varken. Ayrıca takdir edersiniz ki sistemi kötüye kullananlar bizim değil sizin sorumluluğunuzda olan bir olay. Ben sadece kendi düşünceme bakarım mantıksız bir şey varsa üyeliğimi sonlandırır uzatmam konuyu. Size göre bu şekilde devam etmek uygunsa problem yok bizde ona göre bir tercih yapar öylece alışveriş yapmaya çalışırız.

İşinize gelmeyen içeriği neden şikayet edip sildiriyorsunuz, bunu adminler neden onaylıyor çok enteresan. İadeler iddia ettiğiniz gibi ertesi gün asla yatmıyor. Atılan mesajlar cevapsız kalıyor. Şikayeti buraya yazınca da sildiriyorsunuz. Whatsap mesajları yoğunluktan cevaplanamıyor deniyor ama buraya şikayet yazılınca anında görüp sildiriyorsunuz. Bu neyin yoğunluğu o halde?

Bu bakış açısıyla sorunsuz iş yapmanız çok zor. Böyle devam edin bravo size.........
  • Başarılar hocam bu tür platformları kullanmıyorum kullansam ertesi gün para iadesi cezbeder idi benide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknik Pers

Başarılar hocam bu tür platformları kullanmıyorum kullansam ertesi gün para iadesi cezbeder idi benide
    Çok Teşekkürler.
  • hepsiburada n11 gibi platformlar eklenirse tadindan yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanalic

hepsiburada n11 gibi platformlar eklenirse tadindan yenmez
    Yakın zamanda ekleyeğiz kısmetse.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iade.com -- 25 Haziran 2020; 12:52:15 >
  • Gerçekten yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz arkadaşlar. Bir linke tıklıyorsun başka bir siteye gidiyorsun. Nasıl alsın adam senin kredi kartını. Ödeme almak için de banka hesap numaranı girecen bir zahmet.

Adamlar bedava para dağıtıyorlar yine yaranamıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinaryunus -- 28 Mayıs 2020; 20:8:55 >
  • Hayli güzel ve çalışan bir sistem. Ben ertesi gün iade aldım. Bir tanede araya bayram girince dün aldım. Diğer iade alanlarda yorum yazarsa güzel olur.

• ürünü aldık, ertesi gün iademizi de aldık. 30 gün sonra iade ettik, bu durumda ne oluyor?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.