Şimdi Ara

i9000 mi optimus black mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung galaxy i9000 ile optimus black arasında kaldım. internete çok takılmam filmi izlerken hangisi daha iyi görüntü sağlıyo bir iki oyun yüklesem yetiyokamera bakımından günlük kullanımda bana yetsin yeter sonuçta fotoğraf makinesi değil bunlar önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat6161 -- 7 Şubat 2012; 10:26:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suat6161

arkadaşlar samsung galaxy i9000 ile optimus black arasında kaldım. internete çok takılmam filmi izlerken hangisi daha iyi görüntü sağlıyo bir iki oyun yüklesem yetiyokamera bakımından günlük kullanımda bana yetsin yeter sonuçta fotoğraf makinesi değil bunlar önerilerinizi bekliyorum

saydıgın herşeyde i9000 optimus blackten daha iyi.
  • optimus black in nova ekranı video izlerken daha iyi bir görüntü saglamıyomu i9000 den ekranı hangisinin daha iyidir
  • galaxy s daha iyi bir telefon hız ve teknil özellikler tarafından ve sizin kullanacagınız acıdan baktıgımız zaman galaxy s daha iyi bir secim olucaktır ve filmlerde de galaxy daha iyidir siyahı tam gösterir optimus biraz soluk gösterirz youtube incelemelerine bakarsanız anlarsınız galaxy s vs optimus black diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewrecoo

galaxy s daha iyi bir telefon hız ve teknil özellikler tarafından ve sizin kullanacagınız acıdan baktıgımız zaman galaxy s daha iyi bir secim olucaktır ve filmlerde de galaxy daha iyidir siyahı tam gösterir optimus biraz soluk gösterirz youtube incelemelerine bakarsanız anlarsınız galaxy s vs optimus black diye

sağol hocam bilgilerin için 3 gin içinde alcam bitane i9000 daha iyi gibi geldi bana
  • hocam tercihlerin dışında ama atrix almanı tavsiye ederim süperdir.eski i9000 kullanıcısıyım atrixle galaxy s yaklaşık aynı fiyat ama atrix atrix mükemmel ya.kesinkle atrix al.oyun performansı olsun browser performansı olsun atrix ilk tercihin olmalıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: phyzik

hocam tercihlerin dışında ama atrix almanı tavsiye ederim süperdir.eski i9000 kullanıcısıyım atrixle galaxy s yaklaşık aynı fiyat ama atrix atrix mükemmel ya.kesinkle atrix al.oyun performansı olsun browser performansı olsun atrix ilk tercihin olmalıdır

hocam dogru diyorsunuz bencede çok güzel bir cihaz ama ikici el alcam ben tlf atrix in garantili ikinci elini bulmak zor 600 700 arası bulsam alırım hemen
  • ben de öyle düşünüyordum tel çok güzel olunca paraya kıydım.süper bir tel
  • 800 satan var garantili donanımhaber de ama çıkışmıyo param çıksa alırdım hiç bakmadam motorola atrix i
  • Galaxy s2 kullanıcısıyım, galaxy s almanı tavsiye ederim.Çok iyi bir telefon film izlemek ayrı bir zevk , performansıda çok iyi denedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.