Şimdi Ara

i7 İşlemcili SSD'li Oyun Oynanmayacak 2500-4000tl arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Benzer sekilde bende bu ozelliklere yakin bi laptop ariyorum. SSD'li fiyatina gore iyi bir islemci. Yeterli ram ve hdd'si olan. İsinmayan bir laptop ariyorum. Butce 3k ve alti. Ne kadar az ucuz olursa isime gelir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cankano

Benzer sekilde bende bu ozelliklere yakin bi laptop ariyorum. SSD'li fiyatina gore iyi bir islemci. Yeterli ram ve hdd'si olan. İsinmayan bir laptop ariyorum. Butce 3k ve alti. Ne kadar az ucuz olursa isime gelir :)

bakıyorum herkes bekliyor ama kimse yazmıyor bu başlıkta bende son gücümle aramaya çıktım benchmarkları karşılaştırıyorum bikaç gün sonra güzel laptopları atıcam o zamana kadar umarım başkalarıda yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lunchen

quote:

Orijinalden alıntı: Cankano

Benzer sekilde bende bu ozelliklere yakin bi laptop ariyorum. SSD'li fiyatina gore iyi bir islemci. Yeterli ram ve hdd'si olan. İsinmayan bir laptop ariyorum. Butce 3k ve alti. Ne kadar az ucuz olursa isime gelir :)

bakıyorum herkes bekliyor ama kimse yazmıyor bu başlıkta bende son gücümle aramaya çıktım benchmarkları karşılaştırıyorum bikaç gün sonra güzel laptopları atıcam o zamana kadar umarım başkalarıda yardımcı olur

hocam zenbook var 512 ssd 7500u 4300 TL,

HP ninkileri gormussundur ama insan guvenemiyor,

Macbook air var 3700 civari ama hem cozunurluk dusuk hem 128gb ssd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.