Şimdi Ara

(Sorun çözüldü konu kilit

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haki_Tr -- 28 Şubat 2019; 11:46:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sorunun cpu da olduğunu nasıl anladın?

cpu lar yarı bozuk yarı sağlam denilmez ya çalışır yada hiç çalışmaz görüntü gelmez.
    ve kolay kolay bozulmazlar.
  • İşlemci bozulsaydı biosa da girmez diye düşünüyorum eğer anakartın işlemcisiz biosa girebiliyorsa sorun bi ihtimal işlemci olabilirdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevaplar için teşekkür ederim
    İşlemcimi Farklı 2 anakartta denedim.
    2 anakarttada mavi ekran hatası aldım evet çok saçma geliyor ama istanbulda işlemcimi denemek isteyen varsa getirebilirim.
    Oyun oynarken vs bozulmadi boşta açık şekilde duruyordu.
    Biosta İslemcimin cekirdek cache belleklerine kadar görünuyor sıcaklik degeride normal 30-35
    Ama windows ekranina geldigi an direk mavi ekran farkli isletim sistemleride denedim.

• Çok garip. Ömrüm boyunca gördüğüm 2. Bozuk işlemci vakası. Yine forumdan birisi işlemcisinin bozulduğunu ve intel global ile mailleşerek yeni işlemci almayı başardığını yazmıştı. Tabi onun garantisi vardı. Size soğuk su içmek kalıyor anlaşılan. İşlemcinin bozulması da çok saçma. Anlamak mümkün değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Çok garip. Ömrüm boyunca gördüğüm 2. Bozuk işlemci vakası. Yine forumdan birisi işlemcisinin bozulduğunu ve intel global ile mailleşerek yeni işlemci almayı başardığını yazmıştı. Tabi onun garantisi vardı. Size soğuk su içmek kalıyor anlaşılan. İşlemcinin bozulması da çok saçma. Anlamak mümkün değil.
    Bende öyle yaptim hocam 3 sene kullandigima saydım

• Konu güncel ustalardan yardım bekleniyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.