Şimdi Ara

i7 5820K, Gigabyte X99 Gaming G1, 16GB RAM, 256GB SSD, Corsair Graphite Kasa, NVIDIA Quadro K620

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 i7 5820K, Gigabyte X99 Gaming G1, 16GB RAM, 256GB SSD, Corsair Graphite Kasa, NVIDIA Quadro K620
    1,5 yil once aldigim ve toplamda 6 ay kullanma firsatim olan bilgisayarimi satiyorum. istedigim fiyat 3500TL. Ayni ozelliklere sahip olan yeni bir bilgisayarin 6500-7000TL'ye toplanabilecegini dusunursek makul bir fiyat istedigimi dusunuyorum. Firsat buldugumda resimleri ekleyecegim. Bilgisayarin hicbir parcasini asla overclock etmedigimi de eklemek istiyorum. Ihtiyacim olmadigi icin daha uzun omurlu olmasi amaciyla turbo ozelligini kapatarak kullandim. Dolayisiyla yeniden garantisi disinda hicbir farki yoktur.

Herbir parcanin ayri ayri faturasi ve kutusu mevcuttur. Isteyen parcalarin kutularini da alabilir.

Satma nedenim: Degisiklik olmasini istedigim icin Macintosh'a gectim.

Bilgisayarin ozellikleri:
    6 Cekirdekli (12 sanal cekirdekli) 5. Nesil Intel i7 islemci (Intel i7 5820K modeli)
    Gigabyte x99 Gaming G1 Modeli WiFi ozellikli Anakart
    Creative Sound Blaster Core 24 Bit 192kHz 5.1 Ses Karti (4 cekirdekli son cikan SoundBlaster ses kartidir, anakarta entegredir)
    16GB Corsair DDR4 2400MHz RAM (4 kanalli kullanim icin 4 modul, RAM'lerin hizi bu sekilde 4 katina cikmis oluyor)
    Kingston 256MB SSD (550MB/s yazma, 550MB/s okuma hizi)
    3 tane 1.5TB Seagate Harddisk (RAID yapabilirsiniz)
    Zalman LQ315 Sivi Sogutma Sistemi (islemci icin)
    Corsair Graphite 600T Special Edition Beyaz Kasa
    Plextor BluRay RW Yazici (yedeklerinizi BluRay disklere almak icin kullanabilirsiniz)
    NVIDIA Quadro K620 Ekran Karti (3D Dizayn icin tercih ettigim profesyonel ekran karti)
    Cooler Master soketli 520Watt guc kaynagi
    Cooler Master Muskeeter 2 siyah renkli kasa aksesuari (harddisk aktivitesi ve sesler icin stereo VU-metre analog gostergeleri)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.