Şimdi Ara

Intelin gozune kurban olam !! SATISDAN CEKILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yukseltme nedeniyle, suan kullandigim sorunsuz prcalari satiyorum.

i7 4770(Sadece Cpu) 700TL
    Asus H81M-D R2 200TL
    2x4gb Geil 1750Mhz 200TL

Yukselttigim amd sistem ilk haftadan sorunlara bogdugundan satis iptal edildi intelle devam !!!!

Intelin gozune kurban olam !! SATISDAN CEKILDI

Urunler Turkiyenin heryerine once odeme sonra kargo seklinde gonderilir.
    Ciddi alicilar icin benchmarklar alinip konulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturk9027 -- 8 Nisan 2020; 16:56:22 >

• Fiyat için takip.
  • Fiyat takip
  • r5 1600 sizin işlemciden iyi hemde 650 tl cpu biraz revize olabilir gibi
  • ekkoys E kullanıcısına yanıt
    Ikisinide aktif kullaniyorum, keske dediginiz gibi olsa ama malesef oyle degil.
  • hangi amd işlemci aldınız hocam. i7 4770 den sonra anca ryzen 3600'e yükseltmeniz mantıklı
  • anakarti alabilirim duruyorsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cold boot - boot loop - usb 3.1 lerde dengesizlik - vcore dalgalanmalari - chipset yuklemede takilma gibi sorunlar yasadim.

Boot sorunlarini cozum ama usb 3.1 deki sorunun cpu kaynakli kronik sorun oldugunu gordum onun cozumu yok malesef. Usb 3.0 ve 2.0 (anakarttaki kontolcude) onlar sorunsuz ama cpu nun kontrolundeki 3.1 ler sorunlu kalacak. Chipset driveri yuklerkenki takilmada cok defa tekrarlamis kendini baska kullanicilarda. Cozulen sorunlarda birdaha ne zaman tekrarlar kendini, ugrastirir kullanicisini belli degil.

Ben pc de sorun gordugum zaman camdan atasim geliyor. Zaten son kullanici olarakda bunlarla ugrasmak benim isim degil. Simdiye kadar en az 20-30 pc kurmusumdur amd intel karisik. Ilk defa ryzen denedim oda sirf merakdan. Millet bilmedigindenmi sorun yasiyor acaba diye dusunmustum, birdahada almam aldirtmam.

Sirf cpu gucu olarak degerlendirirsek efsane islemci olmus fiyatina gore. Ama malesef platform sikintili. 3 yilda bu sacmaliklari duzeltemedilerse artik adam olmaz.

Bende soktum anakarti lego gibi, tekrar kurdum intel mobo ve cpu yu. Sorunsuz kullanima devam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturk9027 -- 9 Nisan 2020; 19:22:21 >

• basturk9027 kullanıcısına yanıt
    bunca yıldır sorunsuz ürün asla çıkaramadılar hayret ediyorum nasıl olabilir acaba intel ajanmı soktu amd ye :D hem cpu hem ekran kartı. performans var ama sürekli bi problem ya voltaj sorunu ya ısınma yada yazılımsal sürekli bir hata
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturk9027

Cold boot - boot loop - usb 3.1 lerde dengesizlik - vcore dalgalanmalari - chipset yuklemede takilma gibi sorunlar yasadim.

Boot sorunlarini cozum ama usb 3.1 deki sorunun cpu kaynakli kronik sorun oldugunu gordum onun cozumu yok malesef. Usb 3.0 ve 2.0 (anakarttaki kontolcude) onlar sorunsuz ama cpu nun kontrolundeki 3.1 ler sorunlu kalacak. Chipset driveri yuklerkenki takilmada cok defa tekrarlamis kendini baska kullanicilarda. Cozulen sorunlarda birdaha ne zaman tekrarlar kendini, ugrastirir kullanicisini belli degil.

Ben pc de sorun gordugum zaman camdan atasim geliyor. Zaten son kullanici olarakda bunlarla ugrasmak benim isim degil. Simdiye kadar en az 20-30 pc kurmusumdur amd intel karisik. Ilk defa ryzen denedim oda sirf merakdan. Millet bilmedigindenmi sorun yasiyor acaba diye dusunmustum, birdahada almam aldirtmam.

Sirf cpu gucu olarak degerlendirirsek efsane islemci olmus fiyatina gore. Ama malesef platform sikintili. 3 yilda bu sacmaliklari duzeltemedilerse artik adam olmaz.

Bende soktum anakarti lego gibi, tekrar kurdum intel mobo ve cpu yu. Sorunsuz kullanima devam ediyorum.
    Bu hafta Chipset Driver güncellemesi yayınlandı belki işinize yarar.

• r5 3600 kullanıyorum. 3.1 usb sorunu haric bios ayarlamalarıyla 4.2 ghz de 65derecede oc li olarak harikalar yaratıyor. 7700k dan sonra geçtim. Default ayarlarda vcore fazla veriyor dogru. elle düşürünce serin ve stabil hale geliyor. Bu kadar basit.
  • intel ve diğerleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.