Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Silinebilir
    Başlıktaki 4 parça birlikte satılıktır ayrı satış düşünmüyorum. Hiç bir sorunu yoktur. Halen kullanmakta olduğum sistemimi ihtiyaçtan dolayı satmak durumunda kaldım. Alan hayrını görür. Anakartın ve soğutucunun kutusu faturası ve aparatları mevcuttur. Sistemde takılı olduğu için fotoğraf atamıyorum ciddi alıcılara whatsapp tan foto veya video atarım. Anakart içerisinde dijital WİN 10 PRO key gömülüdür. Halen güncel bir çok oyunu RX 570 ile darboğaza girmeden rahatça oynadım oynamaya da devam ediyorum tahminimce gtx 1070 ve dengi kartlara kadar dorboğaz sorunu yaşamazsınız. Sistem hakkında her türlü sorularınız için pm atabilirsiniz. Ankara içi elden,diğer illere havale/eft sonrası anakart işlemci ve ramleri anakartın kutusunda, soğutucuyu da kendi kutusunda kargo alıcıya ait olmak üzere gönderimini yaparım.

İ7 2600k 3.4-3.8 ghz (freezer x120 ile 4.5 ghz hızlarda rahatlıkla 65-70 derece bandında çalışıyor)

GSkill RipjawsX 2x4gb Dual 1600 Mhz (oc denemedim :))

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 1 yıl oluyor ocak ayında z68 lerin babası 24 fazlı overclock canavarı z68 ud7 modelini 300 liradan aldım forumdan. Satıcı 2600k işlemcisini de 300 liradan sattı aynı gün içinde. Maşallah intel şarap gibi. Yıllandıkça değeri artıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Denk getirmiş almışsınız hocam hayrını görün . Fakat benim fiyatım budur gayette uygun tuttuğumu düşünüyorum rahatça oc yapılabilecek bi set ve pazarlıklı fiyatım . Alıcıysanız buyrun ama değilseniz şu yaptığınız etik bi davranış değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.