Şimdi Ara

İ7 10700K' ya bu Anakart uygun mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamun aleykum, i7 10700k ile Asus z490-p prime aldım. Şuan kullanmıyorum lakin anakartı çok araştıramadım. Vatanda ki eleman önerdi bana ama çokta iyi gelmedi sanki. Benim eski anakartım MSI Z170A gaming m7' idi eski anakartım bundan çok daha kaliteli malzeme olarak ve görünüş olarak da çok iyiydi. Acaba bu anakart iş görür mü i7 10700K ile sıkıntısız uzun yıllar kullanılır mı ? yoksa vatan dan gidip değişip başka bir anakart mı alayım üstüne para verip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezert -- 1 Eylül 2020; 10:4:55 >

• Mağazdan bizzat gidip alınan ürünlerde sorun çıkmadıkça iade/değişim olmuyor bildiğim kadarıyla.
  • shruikan kullanıcısına yanıt
    Konuşup bir şekilde halletmeye çalışırım dicem de ürünü araştırıyorum kötü değil aslında soğutum blokları gayet iyiymiş, 1.745 TL gibi bir fiyata aldım dün. Olmazsa bunla devam ederim ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yurtdışında oldukça popüler ve yaygın olarak satılan bir anakart. Profesyonel görüntüsü bence bir eksi değil, artı. Füzeli, roketatarlı anakartlar benim ruhumu yoruyor.

Gönderdiğim videoda 3:45'te VRM'lerinin kalitesine ve OC'li i9-10900K'yı bile rahatlıkla destekleyebileceğine değiniliyor. Üreticilerin tasarımlarla gözünüzü boyamasına izin vermeyin artık. Taş gib F/P anakart almışsınız yok yere dertleniyorsunuz.

• Asus Prime Z490-P çok gösterişli bir anakart değildir ancak fiyatına göre oldukça kalitelidir. i7-10700K'ya hız aşırtma yapsanız bile sorun çıkarmaz. İade etmenize gerek yok.
  • CPU-Ram overclock yapmıycaksanız bir problem yaşamazsınız, overclock yapıcak olursanız genel anlamıyla memnun kalmazsınız.
  • Overclock'la uğracaksan ve iade şansın varsa yerine Tomahawk alabilirsin.

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-z490-tomahawk-intel-z490-soket-1200-ddr4-4800mhz-o-c-m-2-anakart.html
  • erderk11 kullanıcısına yanıt
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10942

Aynı anakart 1561 tl bence alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.