Şimdi Ara

İ5 8600k için Hangi soğutucuyu almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi sistem dizdim arkadaşlar İ5 8600k işlemci - GTX1060 6gb ekran kartı vs. Aldığım işlemcinin içinde stok fan çıkmadı sizce nasıl bi cpu fan almalıyım? Uygun fiyatlı bir şey düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdullah yiğit -- 31 Mart 2018; 1:19:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryzende X serısı Intelde K serısınde stok fan yoktur. Sıvı veya Hava sogutma almanız lazım Sıvı sogutma olarak 120 mm lı cooler master yeterlı olacaktır 290 lira
  • Soğutucuyu 290 TL gibi bir fiyat vermek mantıklı gelmiyor. Hava soğutma 70-80 TL civarı bi ürün alsam yeterli olmaz mı?

• 1300 TL'lik işlemci alıp, 70-80 TL'lik soğutucu takmak mantıklı mı peki?

Sıvı soğutmaya da gerek yok ama 70-80 TL'lik soğutucular ile bu işlemcinin hakkını veremezsiniz. İkinci el 70-80 TL civarında alabileceğiniz soğutucular işinizi görebilir. Sıfır olarak 70-80 TL'ye bulabileceğiniz soğutucular sizi memnun etmez muhtemelen.
    4 bakır borulu, 120 mm fanlı soğutuculara bakın.
  • Işlemci ile yapacağım çok büyük bi işlem yok en fazla zorlayabilecek gta 5 oda işlemciyi aşırı yoran bi oyun değil diye biliyorum, yeterli olmaz mı diye sordum zaten yetmiyorsada artık dediğiniz gibi 4 bakır borulu yan bi fan alırım ayrıca bu ürünü tavsiye eder misiniz? İyi performans verir mi? http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-tyr-sd1264-intel-lga775-1150-1151-1155-1156-1366-islemci-sogutucu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdullah yiğit -- 1 Nisan 2018; 0:23:31 >

• Abdullah yiğit A kullanıcısına yanıt
    Sıvı soğutma düşünmüyorsan vereceğim linkteki ürün fazlasıyla yetecektir. Yanında 2. bir fan arka tarafına ve kaliteli bir termal macun ile canavar gibi çalışır .

https://www.hepsiburada.com/akasa-venom-atto-775-1155-1156-1150-1151-am4-ryzen-am2-am2-am3-am3-uyumlu-islemci-sogutucusu-ak-cc4012es01-p-BD304194
    Xigmatek tyr-sd1264 de olabilir... Bunun dışında önerebileceğim en ekonomik soğutucular Aerocool Verkho 4 ve Arctic Freezer 33.
    Daha aşağısına bakmayın.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Akasa bi arkadaşım kullanıyor memnun olduğunu söylemişti amd fx kullanıyor. Öneri için teşekkür ederim ya akasanın bi üst ürününü yada xigmatek sd1264 modelini alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdullah yiğit -- 1 Nisan 2018; 2:11:45 >
  • ehhalil kullanıcısına yanıt
    Arctic Freezer 33 şuan nereden satın alabilirim

• Nanokatalog'u güvenilir buluyor musunuz?

Alışveriş yapmışlığım var. Ürünün biraz geç gelmesi dışında sorun yaşamadım. O da sorun sayılmaz zaten. Zira sipariş üzerine tedarik edileceği belirtiliyordu. Bunu bilerek sipariş verdim, acelem yoktu. Acil lazımsa Verkho4 ya da tyr-sd164 alın.

Pahalı gelmezse şu da olabilir:
    https://www.n11.com/arama?q=venom+akasa&srt=PRICE_LOW&pg=5
  • Dark Freezer X124 keşfettim önerir misiniz? teknobiyotik tanıtımı varhttps://youtu.be/3txfF1DWZDM

N11 fiyatı :

https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/dark-freezer-x124-12cm-serit-led-fanli-intel-amd-islemci-sogutucu-P21006412

Tek aklıma takılan ürünün işlemciye temas eden noktası oldu
    İ5 8600k için Hangi soğutucuyu almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdullah yiğit -- 1 Nisan 2018; 4:16:30 >

6 heat pipe ile gayet başarılı bir soğutucu ancak dediğiniz 70-80 liradan 2 katı bir meblaya çıkıyorsunuz. Aklınıza takılan nedir?
  • Markayı hiç duymadım daha önce kalite açısından emin olamadım

• FSP windale 4 veya 6 ben i5 8400 ile Windale 4 modelini kullanıyorum. Sessiz ve başarılı bir soğutucu.

• Dark marka konusunda yorumu olan var mı?

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Xigmatek SD 1264 daha mantıklı dediğiniz ürüne göre

Senin seçimin tabiki ben kullanmaktan memnun olduğum ürünü tavsiye ettim sadece.

• Son olarak karar verip aldığım zalman cnps 14x oldu kasaya zar zor sığdı montaj işlemi çok zor oldu diyebilirim ramlerin slotlarını kapladı 1 ram ile temas ediyor canımı sıktı açıkçası.. 2 yükleme işlemi aynı anda olurken chrome den video izlediğim an 70 dereceye kadar çıktı ısısı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.