Şimdi Ara

İ5 7400 Darboğaz mı yapıyor ? (Videolu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: veliayhangizemiseviyor

- yanlış yönlendirmemek adına mesajımı siliyorum
    Sorun İntel veya Amd değil. Bu kadar çabuk fikir değiştirmen. Bu durumda sistem önerilerine ihtiyacı olanları da yanıltırsın. Bence başkasına kesinlikle sistem önerme.
  • Metality kullanıcısına yanıt
    konu sahibinden ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veliayhangizemiseviyor -- 16 Mart 2019; 22:39:1 >
  • BoşnakAğa kullanıcısına yanıt
    konu sahibinden ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum, yanlış davranışlarda bulundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veliayhangizemiseviyor -- 16 Mart 2019; 22:38:26 >
  • --- tüm konu arkadaşlarından özür diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veliayhangizemiseviyor -- 18 Mart 2019; 9:16:13 >
  • --- tüm konudaşlardan özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veliayhangizemiseviyor -- 18 Mart 2019; 9:15:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veliayhangizemiseviyor

konu sahibinden ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum
    Trollük yapacaksan konu dışı bölümü gayet müsait. Yönetime kızgınlığından dolayı sistem toplamanın zor olduğu şartlarda öneri isteyenlerin suçu yok.
  • Metality kullanıcısına yanıt
    peki madem böyle düşünüyorsunuz bir daha yapmam
  • Zamanında i5 2500k ile gtx1080 kullanmıştım darboğaz yapıyordu ama hertürlü iyiydi senin işlemci mantıken 1060ı kurtarması lazım ama grafikte %100 de çalışması darboğazı işaret ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismuail

Uzun denemelerim sonucunda sanırım Ramden kaynaklı. 8gb ram im var ve oyun 7.3gb kullanıyor anlık artı sistem vs derken fps drop oluyor sanırım
    Tek slot mu çift slıt mu ram? Bazı oyunlarda çok farkediyor malesef ramin 1x8 2x4 olması
  • Bromton B kullanıcısına yanıt
    konu sahibi dahil herkesten özür diliyorum bu durumda, bir daha bu tür davranışlarda bulunmayacağım

konu sahibi arkadaş, benim fikirlerime göre hareket etme, seni yanlış yönlendirdiğim için senden de özür dilerim

durumu derinlemesine düşünmedim ve yanlış davranışlarda bulundum. herkesten özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veliayhangizemiseviyor -- 16 Mart 2019; 22:26:17 >
  • Geçen 4. nesil i5 e rtx 2060 darboğaz yapmaz bende 1080 var yapmıyor dedilerdi. Neyseki g4560 cılar geldi aklıma
  • Darboğaz değil. Parçalar aynı değil ama ben de 4 çekirdekli işlemci ve 8 gb ram kullanıyorum, bende de birebir aynı sıkıntı var. İşlemci kullanımından ötürü olduğunu düşünüyorum. Drop anlarında (bendeki gibi) gpu kullanımı anlık düşüp geri yükseliyor. Başka oyunda karşılaşmamıştım böyle bir şeyle.
  • Arkadaşlar çalıştığım için konuyu takip edemedim burda noldu çok anlamadım ama paramız bunlara yetti bunları aldık elimizdekiyle yetiniyoruz o yüzden ben sadece nasıl en iyi performans alırım onu sordum burda :) sonuç olarak sorun nedir neye karar verildi onu merak ettim sadece :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.