Şimdi Ara

İ5 6500 VE H110M PRO VD 900TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1155 AMD / Intel #Intel Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 İ5 6500 VE H110M PRO VD 900TL
    ARKADAŞLAR BAŞLIKTA BAHSETTİĞİM URUNLER UPGRADE NEDENIYLE SATILIKTIR İŞLEMCI HEP HARICI SOGUTMAYLA KULLANILIP 60 DERECEYI GECMEMISTIR GUNCEL KULLANMAKTAYIM FATURA GARANTİ YOK OYUZDEN FİYATI UYGUN TUTTUM İŞLEMCİ PARASINA SET VERİYORUM RESİM KOYMA GEREGİ DUYMADIM URUNLER TERTEMIZ HALİ HAZIRDA KULLANDIGIM İÇİN GELİP İSTEDİGİNİZ SEKİLDE TEST EDEREK ALABILIRSINIZ

TAKAS VE PAZARLIK DUSUNMUYORUM

FIYAT 800TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• aynı parçaları ben 750 tl satıyorum hocam çok fazla yazmışsınız bence ama yinede siz bilirsiniz iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimpamuukx

aynı parçaları ben 750 tl satıyorum hocam çok fazla yazmışsınız bence ama yinede siz bilirsiniz iyi satışlar
    sizi mi kırıcam 800 olsun o zaman :) sizinki satıldıktan sonra gıder artık benımkıde :) şaka bi yana uzun suredır alt sevıye takıp etmedıgım ıcın bılmıyordum pıyasalarını bayagı dusmus demek kı sağolun haber verdıgınız ıcın
  • emptychat2 kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun o zaman hocam :)
  • fiyat takip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.