Şimdi Ara

İ5 6400 ASROCK Z170

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa Başlıkta belirttiğim iki parçayı alsam ne kadar o.c edebilirim
    Ram:12 gb HYPERX 2666 mhz
    Güç kaynağı: Corsair vs550

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mevcuttaki bios uygunsa 4.125 Mhz görebilirsiniz. 125 BLCK X 33'den.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Bios üzerinden direk kendi o.c oluyor mu yoksa kendim voltaj vererek mi yapıcam

• Z270 alın, z170 anakartların çok izlekten çalışırken performansı düşüyor.
    [İşte bu kadar hız aşırtabilirsiniz.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 26 Ocak 2017; 12:58:46 >
  • Ben bu anakarti 400 lira gibi bir fiyata alıcam o kadar fazla para vermiyorum

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B012D7G26I/ref=mp_s_a_1_12?ie=UTF8&qid=1485425200&sr=8-12&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=asrock+z170

Anakart budur

Sogutucum da Hyper 212

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavaqarY -- 26 Ocak 2017; 13:9:39 >
  • Bellek seçiminizi nasıl kullandınız? 12GB sıradan bir set değil. Z270'ler daha yeni ve Z170'lerin bilinen bellek uyum sorunları var.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Set almadım 8 vardı 4 de 1.5 ay önce aldım ikisinin tüm gecikme değerleri eşit h110m da kullanıyordum sıkıntı vermedi

• http://www.eksenbilgisayar.com/asus-z170-p-z170-lga-1151-ddr4-m2-usb-31-anakart

500 liraya buldum bunu alıp geçeyim mi

• ?

• Valla, benim fikrimin Z270'ten yana olduğunu biliyorsunuz.
  • blck ile oc yaparken ram önemli bir etkendir. Ramlerinizin sorun çıkartma ihtimali her zaman olacaktır. Aynı voltajda aynı gecikme ve frenaks değerlerinde çalışmasını sağlamak biraz zor olabilir.
  • Flying Nimbus kullanıcısına yanıt
    BCLK hız aşırtması her zaman düzgün çalışmıyor. Örneğin verdiğim örnekte el freni video çevirim performansı düşmüş... Bu da zamanlamaların kötüleştiğini gösteriyor, hiç istediğiniz bir durum değil akıcılığı göz önünde bulunduracaksanız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.