Şimdi Ara

i5 4590 mi 2600k mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Anıl200016

Arkadaşım 2600k dediğin işlemci 6 yıllık işlemci neyin kafasindasiniz o işlemcinin geleceği yok artık

Alin ı5 6500 veya yetiryosa 6500k keyfinize bakın

O 6 yıllık işlemci dediğin en efsane işlemcidir.Hayvani bir oc potansiyeli vardır.Bilip bilmeden yorum atmayın şuraya
  • 5.2 Ghz iyiymiş hocam baya. Zaten 2xxx serisi baya iyi oc oluyor 2500k ile falan 5 Ghz görenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SalimAydogdu

quote:

Arkadaşım 2600k dediğin işlemci 6 yıllık işlemci neyin kafasindasiniz o işlemcinin geleceği yok artık

O 6 yıllık işlemci dediğin en efsane işlemcidir.Hayvani bir oc potansiyeli vardır.Bilip bilmeden yorum atmayın şuraya

Kardeşim ben 2600k kötü demiyorum teknoloji ilerliyor artık ghz nin önemi çok azaldı Önemli olan mimaridir 14 nm işlemci mimarisi ile 2600k nın mimarisini karsilastiracak kadar cahilsen sana diyecek bişeyim yok

Ayrıca oc de bi yere kadar hayat kurtarır 2 sene sonra görürüm ben 2600k yı bakalım neler yapabilecek

Mimari her zaman ilk onceliktir ve 14 nm skylake islemciler çıkmışken 2600k alınmaz net.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SalimAydogdu

quote:

Kardeşim ben 2600k kötü demiyorum teknoloji ilerliyor artık ghz nin önemi çok azaldı Önemli olan mimaridir 14 nm işlemci mimarisi ile 2600k nın mimarisini karsilastiracak kadar cahilsen sana diyecek bişeyim yok

Ayrıca oc de bi yere kadar hayat kurtarır 2 sene sonra görürüm ben 2600k yı bakalım neler yapabilecek

Mimari her zaman ilk onceliktir ve 14 nm skylake islemciler çıkmışken 2600k alınmaz net.

Adamda varmış zaten hangisini kullanayım diyor kardeş

• Dostum Simdi i7 2600 K'ya OC Yaparsan i7 6700 K'dan Hic Bir Farki Kalmiyor intel Mimariyi Gelistiremiyor Cunku Aralarinda O Yuzden Hic Bir Fark Kalmiyor intel Minik Adimlarla Mimari Guncelliyor Zen islemci Buyuk Atak Yaparsa intel Mimariyi Gelistirmeye Baslicak.

• ghz önemi azaldı derken zaten aynı kategorideki işlemcileri karşılaştırıyolar buna dikkatinizi çekerim, pentium d 3,4 ghz ile değil.

2 tane i7 işlemci ile . 6700k 2600k dan yüzde 20 daha iyi sadece ikiside stok hızda iken
  • SalimAydogdu kullanıcısına yanıt
    aynen 2600k da var 4590 da hangisiniye kullanmam gerektiğini sordum tabi nakit alacak olsam yeni alırım var olan iki ilsamciden hangisini kullanayım diye sordum

• O.c. yapılabildiği için 2600K derim ben.
  • Ben yeni alacak sanmıştım 2600k nın iyi işlemci olduğunu bn de biliyorum ben geleceğe dönük bir yatırım olmaz demiştim ama elinde varsa 2600k kullanmalısın...

• Dostum Alsinda Haklisin i7 2600 K'da Artik Eskidi Mimari Olarak Nm Olarak Skylake'a OC Yapsak 5 GHZ Performansin Dibine Vurursun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.