Şimdi Ara

İ5 3570K+Z77A G43+8GB RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
4
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1155 AMD / Intel #Intel Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 İ5 3570K+Z77A G43+8GB RAM
    Anakartın ses kartında problem var sanırım o yüzden yeni bir ses kartı alınması gerekiyor kutusu vs duruyor mu emin değilim bakmam lazım
    İşlemcinin kutusu duruyor orijinal fanı da var ancak hali hazırda akasa venom ile kullanıyorum ve onu yollayacağım istenirse orijinal fanı da yollarım akasa venomun da kutusu duruyor
    GSKILL RIPJAWS 1600MHZ 4X2 ramler kutusu duruyor

Ürünlerin garantisi yoktur.

Sistemi şuan kullanıyorum istenirse çalışırken video çekip yollayabilirim istediğim fiyat 700TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bu ürünün birinci satıcısı değilsin sanırım yada ikinci el fiyatlarına bakarak bir fiyat koydun sanırım. Eğer ürünün sahibiysen firmaların sattığı fiyattan satarsan ben niye senden alayım firmalar zaten kar koyup satıyor , sen ürünün sahibiysen kar koyup satmış gibi olduğun için mantıksız olur. Daha uygun fiyat belirleme şansın varken dükkan fiyatına satman mantıksız.
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    7 senedir kullandığım sistem ben böyle bir fiyat uygun gördüm pazarlık yapılabilir ikinci el bir ürünü dükkandan almakla satıcıdan almak arasında pek bir fark yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fawkess_

7 senedir kullandığım sistem ben böyle bir fiyat uygun gördüm pazarlık yapılabilir ikinci el bir ürünü dükkandan almakla satıcıdan almak arasında pek bir fark yok
    Benim demek istediğim şu ben mesela 40tl ye ddr2 ram aldım piyasası böyle, ben tutupta bunu yine 40tl ye satmam dükkan gibi yani gider 30tl ye yada daha ucuza satarım başka son kullanıcıya. Senin ürünlerin fiyatlarıda dükkan fiyatlarıyla aynı , niyetim fiyat kırmak değil ama piyasayı işi satıcılık olanlar belirler herkes dükkan fiyatına satarsa.
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Merak ediyorumda bu kuralı kim koymuş?
    1. dükkandan satan adam bu işin ticaretini yaptığından birisinin ihtiyacını hızlı çözmek isterse bir dükkana gider sorar ama kimse ikinci el ürün bir ürün sattı diye sürekli aynı üründen satacağını beklemez.

2. ikinci elde mal sahibi istediği fiyata satar. içinize sinmeyen bir fiyata ürün satmak insanı hem mutsuz hemde fakir bırakır. sizi tatmin etmeyen hiç bir ticarete girmeyin. eğer aciliyetiniz yoksa bekleyin ederini verecek birisi çıkacaktır.

3. piyasayı belirleyen piyasanın kendisidir. ve piyasa sadece satıcılardan oluşmaz. alıcı satıcı ve diğer faktörler diyebileceğimi pek çok unsur piyasayı belirler. vergi değişir piyasa değişir, sel olur piyasa değişir, kıtlık olur piyasa değişir vs.vs. yoksa bir satıcıya kalsa 300e alıp 1000e satmak ister ama yapamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ioz

Merak ediyorumda bu kuralı kim koymuş?
    1. dükkandan satan adam bu işin ticaretini yaptığından birisinin ihtiyacını hızlı çözmek isterse bir dükkana gider sorar ama kimse ikinci el ürün bir ürün sattı diye sürekli aynı üründen satacağını beklemez.

2. ikinci elde mal sahibi istediği fiyata satar. içinize sinmeyen bir fiyata ürün satmak insanı hem mutsuz hemde fakir bırakır. sizi tatmin etmeyen hiç bir ticarete girmeyin. eğer aciliyetiniz yoksa bekleyin ederini verecek birisi çıkacaktır.

3. piyasayı belirleyen piyasanın kendisidir. ve piyasa sadece satıcılardan oluşmaz. alıcı satıcı ve diğer faktörler diyebileceğimi pek çok unsur piyasayı belirler. vergi değişir piyasa değişir, sel olur piyasa değişir, kıtlık olur piyasa değişir vs.vs. yoksa bir satıcıya kalsa 300e alıp 1000e satmak ister ama yapamaz.
    Benim dediğimi anlamadın burda selden kıtlıktan bahsedip alakasız türkiye ekonomisine girmişsin benim yazdığım mesaj üzerinden gidersem yine aynı şeyleri tekrar etmiş olurum bu böyledir diyorum ben o remleri satarken yada başka sahibinden satan kişiler dükkan fiyatlarına bakarak fiyat koyuyor yada başkalarının koyduğu fiyatlara göre belirliyor.

• @sybercomp
    Boşuyna uğraşma bu forumda kimseye bilgisayar donanımlarının yıl geçtikçe eskidiğini ve yeni nesillerle kıyaslanamayacağını anlatamazsın.

Ürünlere biçilen fiyat makul arkadaş pazarlık yapar muhtemelen 550-600tl ye filan alan olursa gayet iyi fiyata idare edicek ürünler alır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.