Şimdi Ara

i5 3570K 4.5 GHZ' de GTX 1070' e Darboğaz Yapar Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar sorunun cevabını merak ediyorum ona göre kart almayı düşünüyorum. Teşekkürler şimdiden.

• Biraz overclock ile darbogaz yasatmayacaktir. Eger iyi bir z77 anakartiniz varda 4.5 ghz'ye cikabiliyorsaniz mukemmel ikili olacaktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FairLighty

Biraz overclock ile darbogaz yasatmayacaktir. Eger iyi bir z77 anakartiniz varda 4.5 ghz'ye cikabiliyorsaniz mukemmel ikili olacaktir

Gigabyte Z77X-UD5H anakartım var. 16 GB Ram sistem. 4.2GHZ şu anda işlemci ama bu kartı alırsam 4.5' e zorlarım.
  • darbogaz olayi oyuna gore degisen bir sey.onemli olan hangi cogunlukta oynayacagin.sorunsuz oyunlar mi cogunlukta olur yoksa islemcinin zorlandigi mi?bence sorunsuz oyunlar agirlikta olur.su anda sanirim bf1 zorlayabilir islemcini o da senden kaynaklanan bir sey degil herkesin islemcisini zorluyor.bu yuzden iki uc ay sonra bi oyun ya da oyunlar cikar zorlar artik bu durumda bize yeter dedik diye bir sey dememen lazim.bence takilma bunlara al kullan.
  • Monitor bilgileri nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    24'' 1080p 60hz hocam 144hz falan değil ama tüm ayarlar açıkken GTX 1070' in de bazı oyunlarda zorlandığını görüyorum yani bu sonuçtan illa 144hz veya 120hz monitörümüz olması gerekmediğini çıkartmıştım kendimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malady -- 24 Kasım 2016; 12:27:24 >
  • malady M kullanıcısına yanıt
    Aynen ole zaten kullanmayanlar abarttı kartı.Tum ayarlar ultrada AA açık 60 fps kartı.60 hz ise monitorun korkmana gerek yok her turlu o fps yi veriyor zaten.Darboğaz olsa bile etkilendiğini anlamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.