Şimdi Ara

i5 12400lü ekran kartsız sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdilik ekran kartı almayı düşünmüyorum sadece lol oynadığım için uhd 730 yeter diye düşünüyorum ileride 3070 tarzı bi kart alır takarım işlemciyi intel almayı düşündüm ileride sistem bana yetersiz geldiğinde yükseltmeyi düşünebilirim ona göre anakart istiyorum ama ileride de en üst segment işlemciyi alacağımı sanmıyorum o dönemin i7sinden yukarı çıkmam sadece oyun oynuyorum bazen kendi çektiğim videoları renderliyorum o kadar o da yılda 2-3 videodan öteye gitmiyor 500gb ssd benim için yeterli 200-300gb dosyam anca oluyor şuan 14 bin lira nakit param var tamamını harcamam gerek diye bir kaide yok ne alacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kullanım tarzınıza ve belirttiğiniz ihtiyaca göre,çok iyi/yüksek bi bütçe. Bi makina toplayalım,size.

• i5 12400lü ekran kartsız sistem tavsiyesi

bu sistemi alıp gtx1660 alıp kullansam ileride yetmediği taktirde ekran kartımı upgrade etsem bu konu hakkında ne düşünürsünüz şu an ekran kartı dahil edersek 18k 19k tarzında bütçem var 6000 lira civarına 1660 alabiliyorum bu parçalar 12 bin tutuyor ille intel olacak diye şartım yok ama ileride yükseltme yapmak isteyeceğim kesin gibi bir şey

• Anakart ilerde beni üzer mi peki gerek yok sanırım asus prime b660 a

• Kusura bakmayın linke tıklamamıştım aynılarmış asusu almak istiyodum aralarında fark var mı atx matx olması dışında

• Pusulasız Adam P kullanıcısına yanıt

Asus anakart, i7 12700 işlemci ile 110 derece.

Yazdığım MSI ,70 derece.Özellkle ,bu anakartı seçtim.Bu kart,nasıl üzer.

Bu tablo,dünyanın en iyi donanım sitelerinden olan Hardwareunboxed den alıntıdır.

2. NOT. Samsung 980 SSD de, DRAM belleği yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin abi 65 -- 23 Eylül 2022; 22:24:0 >
  • Sipariş verdim teşekkürler iyi akşamlar

• Anakartlar arasında nasıl bu kadar fark olabilir ya aklım almıyor

• Gidip 3070i de aldım stock fan işe yaramaz diyolar ekstra kule tipi soğutucu alayım diyorum ne alabilirim uygun fiyatlı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.