Şimdi Ara

i40 alsam evlenir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru başlıkta uzun zamandır araç bakıyorum i40 alsam arabayla evlenir miyim?

Alternatifler: Mazda cx5, 1.16 , A180 , Rav4 ,Güncel kasa Sportage(Gaziantep Yetkili Servisinden dolayı elendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 20 Şubat 2017; 22:15:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüksek bi nafaka karşılığı yollarınızı ayırmanız mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Yüksek bi nafaka karşılığı yollarınızı ayırmanız mümkün.

Hahah orası doğru hocam ama ona da insanin ici elvermez. Valla zaten evliyim bide kuma getirmek istemiyorum ama bir yandanda hoşuma gidiyor araç

• Nikahınıza aldığınız i40 aracınızı duvara vurmak suretiyle paranızı kasko dan geri alabilirsiniz
  • sen onu haketmiyorsun

• Sahibindene baktım 18 tane i40 var, sıfır satışı da yok... Evlenmek zorunda kalmayabilirsiniz ama başınıza bela olacağı aşikar
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Nikahınıza aldığınız i40 aracınızı duvara vurmak suretiyle paranızı kasko dan geri alabilirsiniz

Hocam arabanın 60bin lira kasko değeri gözüküyor ikinci eli 70-75 civarı isin ucu yine nafakaya çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Hahah orası doğru hocam ama ona da insanin ici elvermez. Valla zaten evliyim bide kuma getirmek istemiyorum ama bir yandanda hoşuma gidiyor araç

Açıkçası güzel araç ama Türkiye piyasasında ikinci el olarak talep gören bir araç değil. Tabiri caizse dediğiniz gibi nikaha alınacak bir araç. İkinci elde yeterince kaybettiğine inanılanlardan seçilip ciddi pazarlıklarla alınabilir. Söz konusu zararı kullandığınız zamana sayarsınız. Başka bir yol alındığı andan itibaren satılığa çıkarmak ve ilk gelene vermek. Tabi bu durumda da aracı sahiplenememe emanet binme durumu söz konusu olabiliyor.
    İkinci el birazda şans işi tabi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

quote:

Açıkçası güzel araç ama Türkiye piyasasında ikinci el olarak talep gören bir araç değil. Tabiri caizse dediğiniz gibi nikaha alınacak bir araç. İkinci elde yeterince kaybettiğine inanılanlardan seçilip ciddi pazarlıklarla alınabilir. Söz konusu zararı kullandığınız zamana sayarsınız. Başka bir yol alındığı andan itibaren satılığa çıkarmak ve ilk gelene vermek. Tabi bu durumda da aracı sahiplenememe emanet binme durumu söz konusu olabiliyor.

Kafayı kırsam 3.8 Genesis alacam ama yapma oğlum etme oğlum diye kendimi tutuyorum hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kafayı kırsam 3.8 Genesis alacam ama yapma oğlum etme oğlum diye kendimi tutuyorum hocam

İçinizdeki sese kulak verin bence.

• Nikâha almak istiyorsanız C6 veya 3.8 Genesis düşünebilirsiniz.

İ40'a alternatif optima da olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Nikâha almak istiyorsanız C6 veya 3.8 Genesis düşünebilirsiniz.

İ40'a alternatif optima da olabilir

Optimanin satilabilecegini düşünüyorum hocam dizel otm sonuçta ama temizi yok. C6 da tipten sabıkalı alsam sovmeyen kalmaz

• i30 al daha iyi aynı araba
  • Eşin olmasa da evlat olur :)
  • a180 al geç
  • Hyundai nin elinde mekanik ve kaporta parçaları varmı önce onu bir öğrenin derim. Hyundai nin kendisi bile boyle bir modeli olduğunu unutmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

a180 al geç

A180 içinde önden çekiş diyolar öyle mercedes mi olur diyolar yoksa tipi çok hoşuma gidiyor

• 1.7 crdi olanini alirsan seni gomebilir😀

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

a180 al geç

A180 içinde önden çekiş diyolar öyle mercedes mi olur diyolar yoksa tipi çok hoşuma gidiyor

alamayanlar arabaya bok atması, he de geç.

110 beygir dizel araba önden olsa ne fark eder arkadan olsa ne farkeder
  • Bmw sonuçta TR şartlarında bir albeni sahibi olabilme ihtimalin yüksek

İ3 sandım kardeş pardon, işin zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 20 Şubat 2017; 23:30:26 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.