Şimdi Ara

i30 dizel otomatik kullananlar. yakıt tüketim hakkında yorum istiyorum (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85
Cevap
1
Favori
118.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2013 dizel otomatik şehir içi 8.5-11/şehir dışı 5.3-6.8 benim değerlerim bu bazı forum sitelerinde kendi kendini ve insanları kandıranlar var bu araç 1.5 ton ve tam otomatik az yakıt yakan otomatik arıyosanız i 30 yanlış tercih. Ama konfor yol tutuşu c sınıfı araçlar arasında en iyilerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehirdışı 4 lt /100 km.. 2016 manuel 6 vites dizel 136 hp.. sürat 90-100 km arası. bu rakam oldukça iyi bence..
  • arkadaşlar, 2013 elite crdi otomatik i30 niyetlendim, yalnız
    bagaj kapağı değişmiş ve bazı boyaları mevcut
    ve 155bin km de,
    52.000 TL istiyor son fiyat. Ne dersiniz? garanti falan kalmamıştır, skoda bayisinden satılık.

Cazip geldiği için düşünüyoruz, ama bir ustaya da gösterceğiz, hani boya-değişim takıntım yok ama aldıktan 1-2 ay sonra pişman edebilirmi? nelere dikkat etmeliyiz?
    yakıt sıkıntı değil, gayet sakin, şehiriçi kullanımım olacak.
  • Konu belki hortlayacak ama sonuçta her daim güncel bir mevzu yorum video da gizli :)

https://youtu.be/x0Jip_ywo6Y

• 2013 model i30 manuel dizel 1.6 CRDi motor aracım ile birkaç gün önce memleket gittim. Yolun 50 km'si çok dik ve virajlı olmasına rağmen toplamda 680 km yolda 34.5 litre (232 TL) yakıt sarfiyatı olmuş. Buda 100 kilometrede 5.1 litre yapıyor ancak aracın ekranında 5.9 litre olarak görünüyor. O yüzden ekrana pek aldırmayın kendiniz hesaplayın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.