Şimdi Ara

İ30 Alınacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sam__K

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

quote:

quote:

Bu araci daha 3 - 4 ay once 49500lere biraktilar alacak olsam 50 binden bir kurus fazla vermezdim, aceleniz yoksa yil sonunu bekleyin

Siz sahibi ile konuşmuşmuydunuz ?
    Yoksa bu aracı derken genel olarak i30'dan mı bahsettiniz ?

öğretmen indirimi bitti fiyatlar değişti, muhtemelen bu gün aralık fiyatları açıklanacak ve AYNI ÖĞRETMENLERE OLDUĞU GİBİ DOKTORLARA DA İNDİRİM KAMPANYASI başlayacak.
    ben öğretmen indirimi kampanyasından izmir çakırlardan elite dizel manuel plaka+bandrol+mtv+boya koruma+bagaj havuzu+kauçuk paspas=49,600 liraya aldım.
    doktor kampanyasından bir tane daha elite dizel alacağız, biraz önce izmir çakırlar ile görüştüm. gün içerisinde fiyatlar belli olunca bana dönecekler.
    aldığım fiyatı paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 5 Aralık 2012; 9:07:19 >

Bu mesaji kasim ayinda forumdan bir kullanici yazdi, bir ara bende i30 dizel dusundugumden cok takip ediyordum. Sakın firsat bu firsat hemen aliyim demeyin, paraniz cebinizde olunca ne firsatlar cikiyor, gecen aralikta 62750'ye de bir arkadasima 1.6 dizel mondeo titanium aldik, tum secenekleri iyi degerlendirin derim, bu arac derken manuel dizel elite i30'u kastettim

Öğretmen kampanyasını biliyoruz ama o zaman ÖTV zammı yoktu
    Doktor kampanyasından ne kadar fiyat aldınız ?

????
    Kardeş arabaya bakmaya gidicez açıksan yanıtlasana

Be Fiyat almadim, gectigimiz aralik ayinda ileti atan fabialife kullanicisinin mesajini yazdim, fikir olmasi acisindan, o zamanlar 49600'e hersey dahil aldilar, ayrica mtv mi ötv zammi mi ne yazmissiniz, benim boyle bir zamdan haberim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu araci daha 3 - 4 ay once 49500lere biraktilar alacak olsam 50 binden bir kurus fazla vermezdim, aceleniz yoksa yil sonunu bekleyin

Siz sahibi ile konuşmuşmuydunuz ?
    Yoksa bu aracı derken genel olarak i30'dan mı bahsettiniz ?

öğretmen indirimi bitti fiyatlar değişti, muhtemelen bu gün aralık fiyatları açıklanacak ve AYNI ÖĞRETMENLERE OLDUĞU GİBİ DOKTORLARA DA İNDİRİM KAMPANYASI başlayacak.
    ben öğretmen indirimi kampanyasından izmir çakırlardan elite dizel manuel plaka+bandrol+mtv+boya koruma+bagaj havuzu+kauçuk paspas=49,600 liraya aldım.
    doktor kampanyasından bir tane daha elite dizel alacağız, biraz önce izmir çakırlar ile görüştüm. gün içerisinde fiyatlar belli olunca bana dönecekler.
    aldığım fiyatı paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 5 Aralık 2012; 9:07:19 >

Bu mesaji kasim ayinda forumdan bir kullanici yazdi, bir ara bende i30 dizel dusundugumden cok takip ediyordum. Sakın firsat bu firsat hemen aliyim demeyin, paraniz cebinizde olunca ne firsatlar cikiyor, gecen aralikta 62750'ye de bir arkadasima 1.6 dizel mondeo titanium aldik, tum secenekleri iyi degerlendirin derim, bu arac derken manuel dizel elite i30'u kastettim

Öğretmen kampanyasını biliyoruz ama o zaman ÖTV zammı yoktu
    Doktor kampanyasından ne kadar fiyat aldınız ?

????
    Kardeş arabaya bakmaya gidicez açıksan yanıtlasana

Be Fiyat almadim, gectigimiz aralik ayinda ileti atan fabialife kullanicisinin mesajini yazdim, fikir olmasi acisindan, o zamanlar 49600'e hersey dahil aldilar, ayrica mtv mi ötv zammi mi ne yazmissiniz, benim boyle bir zamdan haberim yok.

Ötv zamlarıyla arabalara 3-4-5 milyar aralığında zamlar geldi

• Arkadaşlar fiyatların bu kadar yükselmesini ÖTV zammıyla ilgili olduğunu düşünüp kedimizi kandırmayalım. % 3 artış oldu.Vergisiz 30 binlik bir araba %37 vergisi ile 41100 TL +%18 KDV.%40 ÖTV ile 42000+%18 KDV (Farkın KDVsi 162 TL verginin vergisi) oldu.Yani toplamda %3,54 arttı. Bu tamamiyle firmaların çok kazanma stratejileri kaynaklı fiyat artışı.bir araba fiyatı 2-3 ayda 49000 TL'lerden 57000 TL'lere nasıl çıkabilir.Sadece bu marka için demiyorum.Tüm markalar bunu yapıyor ve yapacaktır biz bu fiyatlara razı olup aldığımız sürece.
  • Aralık ayında bu araba için doktor ve öğretmen indirimsiz en son 52bin lira fiyat aldım, kredim çıkmadı alamadım, şimdi ise haydi 54 bine eyvallah da 57 çok be...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Bu modeli yilbasindan once 50 bin tl civarina alanlar oldugunu hatirlatiyim.

Malesef ÖTV bizede girdi

Moralinizi bozmıyayım ama ötv ile uzaktan yakından alakası yok.
    Bahsettiğin aracın 2012 modeline Aralık ayında 49.500 tl fiyat almıştım.
    Ama bütün sıfırlar pahalandı orası da işin diğer boyutu.
    62 bine malettiğim Mondeoya,şu an 68 bin lira istiyorlar.
    Bu arada ben Ziebart cam filmi+kışlık jant lastik setiyle 3 aylık aracı 60 bine satamıyorum.

• Bu detaylarını bilmiyordum.
    Hepinize teşekkürler
  • Etrafımızda Hyundai 'ye para verilmez diyen kişiler fakat araba hoşuma gidiyo ve sitede iyi yorumlarıda var
    Sizce haklılar mı ?
  • quote:

Etrafımızda Hyundai 'ye para verilmez diyen kişiler fakat araba hoşuma gidiyo ve sitede iyi yorumlarıda var
    Sizce haklılar mı ?

??????????????
    Bu benim için öenmli sizce haklılar mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.