Şimdi Ara

İ30 Alınacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sam__K

quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Bu araca en çok lansman rengi mavi yakışıyor.

Bu arada "57 bine bu araca verilmez" diyenlere kulak asma bence.

Donanımını göz önüne alınca fiyatı rakiplerinden daha uygun.

Focus'un, Astra'nın, Golf'ün full modelleri bundan daha pahalı ve donanımları bunun yanında oldukça az.

Biliyorum zaten fazla da kulak asmıyorum
    Çünkü çok araştırdım

tok kapı sesi varmıymış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qolpaa

quote:

quote:

Focus'un, Astra'nın, Golf'ün full modelleri bundan daha pahalı ve donanımları bunun yanında oldukça az.

Çünkü çok araştırdım

tok kapı sesi varmıymış?

Bu tok kapı sesi ne?
    Anlamı ne bunun

• Konu Güncel.
  • I30 crdi oto beyaz gecen ay aldim boyle bir arac icin fiyat cok iyi hyundai bu sefer yapmis bundan once aracim 2011 jetta 1.6 tdi comfortline idi bana cok sorun cikartti haftada bir servise gittigimi bilirim satip kurtuldum i30 simdilik sorunsuz gayet guven Veren Ve Dengeli bir Surusu Var Surusu Golfu andiriyor Ancak Donanim Yok Olarak Golfun 2Adim Onunde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanedis

I30 crdi oto beyaz gecen ay aldim boyle bir arac icin fiyat cok iyi hyundai bu sefer yapmis bundan once aracim 2011 jetta 1.6 tdi comfortline idi bana cok sorun cikartti haftada bir servise gittigimi bilirim satip kurtuldum i30 simdilik sorunsuz gayet guven Veren Ve Dengeli bir Surusu Var Surusu Golfu andiriyor Ancak Donanim Yok Olarak Golfun 2Adim Onunde

Teşekkür ederim.
    Renk olarak memnun musunuz hoş duruyor mu ve km'si nedir ?
    Belirgin yerlerden ses geliyor mu yada blli bir arızası var mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qolpaa

quote:

quote:

Çünkü çok araştırdım

tok kapı sesi varmıymış?

Bu tok kapı sesi ne?
    Anlamı ne bunun

Kasa dolu sağlam hesabı

• Ben uzun zamandır işim gereği değişik araç kullanıyorum . Hevesini kırmak isteme ama hyundai sana pek tavsiye etmem. Arabaları için yürüyen hurda diye söylentiler var. Bütçeni

zorlarsan bir jetta almanı sana tavsiye edbilirim. sonuçta wolksvagen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabaağaçlı21

Ben uzun zamandır işim gereği değişik araç kullanıyorum . Hevesini kırmak isteme ama hyundai sana pek tavsiye etmem. Arabaları için yürüyen hurda diye söylentiler var. Bütçeni

zorlarsan bir jetta almanı sana tavsiye edbilirim. sonuçta wolksvagen

Kusura bakmayın ama boş ve cahilce bir yorum.
  • hyudai arabalrın ne gbi özlliği var bbi sölesende bilsek.
  • quote:

hyudai arabalrın ne gbi özlliği var bbi sölesende bilsek.

Öncelikle bütçeni zorlarsan Jetta al demenizden i30 ve Jetta fiyatları hakkında hiçbir fikrinizin olmadığı anlaşılıyor.
    Hyundai'ye yürüyen hurda diyen zihniyet 1.6'dan aşağı moturu olan araba gitmez yada yerliden şaşmayacaksın diyenlerle aynı zihniyettir ki o zihniyet biteli 10 sene falan oldu.
    Güvenlik yönünden Jetta'dan eksiği yok fazlası vardır. İsterseniz güvenlik özelliklerini tek tek karşılaştırabiliriz. Tasarım yönünden görünen köy kılavuz istemez bana göre Class C'nin en şık tasarımına sahip. Donanım yönünden aynı parayı vereceğin bir VW'den,Ford'tan fazlası olduğu bir gerçek.
    Bakım maliyetleri emsallerine göre daha uygun ve 5 yıl garantisi var.

Ben yukarıda yazdıklarımı teknik olarak kanıtlayabilirim. Başka sorunuz?

• ÇOKBİLMİŞ GİBİ KONUŞUYON AMA BOŞ HOCAM. HYUDAİ NİN SADECE 5 YIL MEKANİK GARANTİSİ VAR BAŞKA....
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

quote:

Öncelikle bütçeni zorlarsan Jetta al demenizden i30 ve Jetta fiyatları hakkında hiçbir fikrinizin olmadığı anlaşılıyor.
    Hyundai'ye yürüyen hurda diyen zihniyet 1.6'dan aşağı moturu olan araba gitmez yada yerliden şaşmayacaksın diyenlerle aynı zihniyettir ki o zihniyet biteli 10 sene falan oldu.
    Güvenlik yönünden Jetta'dan eksiği yok fazlası vardır. İsterseniz güvenlik özelliklerini tek tek karşılaştırabiliriz. Tasarım yönünden görünen köy kılavuz istemez bana göre Class C'nin en şık tasarımına sahip. Donanım yönünden aynı parayı vereceğin bir VW'den,Ford'tan fazlası olduğu bir gerçek.

Sınıfının en zengin donanımına sahip
    Sınıfının en yakışıklısı
    Sınıfının en sessiz aracı
    Sınıfında kokpit tasarımında 2. olarak görülşüyor((Ceed 1.))
    Sınıfının 1.6(128 ps) motorlarda en yüksek beygir verenlerde 2.((Renault Megane 130 ps))

• Bence metalik gri yada beyaz alın. Her türlü bakımı kolay olur. Kırmızı,kahverengi gibi renkleri sürekli canlı gormek ıcın aracı sürekli yıkamak-yıkatmak gerekıyor. (şahsi görüşüm)
  • Renk olarak kahverengi tavsiye ederim. İç döşemede bej renk geliyor çok uyumlu oluyor. Siyah iç mekan çok boğucu,sıkıcı malesef bej iç mekan harika oluyor. Fiyat olarakta hiç indirim yapmamışlar 57 bin lira yüksek bir rakam farklı bayilerden fiyat almanızı tavsiye ederim. Hyundai Erdemir pazarlıksız bile iyi fiyatlar veriyor Erdemir ile görüşmenizi tavsiye ederim.
  • Kırmızı gerçekten çok yakışıyor.
  • quote:

ÇOKBİLMİŞ GİBİ KONUŞUYON AMA BOŞ HOCAM. HYUDAİ NİN SADECE 5 YIL MEKANİK GARANTİSİ VAR BAŞKA....

Boş konuşan adam katagorisinde zirveye oynarsın :) Jetta'nın eksileri hatta eksiklikleri ve saçma sapan bir araba olduğu birçok kez kıyasla ortaya kondu ama senin gibiler inadına hazımsızlıkla yazılar yazmaya devam ediyor ... biz sana peki diyelim, sen paran olunca Jetta al olur mu, biz arabalarımızla mutluyuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanedis

I30 crdi oto beyaz gecen ay aldim boyle bir arac icin fiyat cok iyi hyundai bu sefer yapmis bundan once aracim 2011 jetta 1.6 tdi comfortline idi bana cok sorun cikartti haftada bir servise gittigimi bilirim satip kurtuldum i30 simdilik sorunsuz gayet guven Veren Ve Dengeli bir Surusu Var Surusu Golfu andiriyor Ancak Donanim Yok Olarak Golfun 2Adim Onunde

Teşekkür ederim.
    Renk olarak memnun musunuz hoş duruyor mu ve km'si nedir ?
    Belirgin yerlerden ses geliyor mu yada blli bir arızası var mı

8bine yaklasti suan ses tikirti falan yok ama bazi i30larda cam tavandan tikirti geldigini duymustum serviste 5dakka bir vidasini skyorlarmis kesiliyormus renk olarak bana gore guzel siyah cam tavan ve bazi siyah bolgelerle beyaz cok hos duruyor hele birde boya koruma yaptirdinmi araba ben burdayim diyor

• quote:

quote:

Çünkü çok araştırdım

hocam ben olsam yeni auris alırdım ilerde ikinci elde zarar etmessin

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

quote:

ya hocam boşuna dil dökme fan boylar golfle a serisini bile kıyaslıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: saruhan33

quote:

quote:

Çünkü çok araştırdım

hocam ben olsam yeni auris alırdım ilerde ikinci elde zarar etmessin

Sebep? Yeni Auris'in müthiş ikinci el piyasası mı var? İzmir gibi büyük şehirde showroom haricinde Auris görmedim daha. O tasarımla ben Toyota'nın Auris'ten zarar edeceğini düşünüyorum,aksine Hyundai'nin i30 ile yıldızı iyice parladı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.