Şimdi Ara

i3 işlemci alınırmı ne dersiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ekran kartı bölümünde konum var orada resimlerle aldığım değerlerde var sen eminmisin core i3 kullandığına http://forum.donanimhaber.com/m_83567135/f_//tm.htm#83691590 bak bu konuya ayrıca oyunu ekran kartı oynatır işlemci değil yeterki işlemci darboğaz yapmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenibosna_34 -- 9 Kasım 2013; 12:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenibosna_34

sen git türkçe öğren sonra yorum yap düşük çözünürlükte full e alınmıyormu cahil insan hem burda işlemci ön planda ekran kartı değil işlemcinin ne olduğunu biliyorsundur umarım işlemci full e alınmaz ekran kartı alınır

Sus len velet. Git 2120'nle full ayarda graysis üç oyna.
  • veletin kim olduğu yazdığın yazılardan belli bir daha alıntı felan yapma çoluk cocukla uğraşacak vaktim yok
  • yenibosna_34 Y kullanıcısına yanıt
    Bir yıl boyunca i3 3220 kullandım kaç defa bu işlemci hakkında konu açtım bi bak bakalım. i3 beş para etmez anca singleplayer oyunları oynanabilir düzeyse oynatabilecek kalitede. kalkıp ta ben bf3 bf4 mp oynamak istiyorum dersen orada duracaksın. gtx 550ti bile darboğaz yapan bir işlemci.

i3 ile oynarım ayaklarını geçeceksin bende senin gibi derdim hiç bir konuda bilgim olmadığı zaman gittim i5 3470 aldım eşşekten inip jete binmiş gibi oldum resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryBe4Die -- 9 Kasım 2013; 15:11:09 >
  • gtx 550 ti ye darboğzmı tmm kardeş sende haklısın alıntı yapmayın artık ben bıktık sizin gibilerle tartışmaktan ben core i3 üm le memnunum gerisi hikaye oldumu

• yenibosna_34 Y kullanıcısına yanıt
    3220 şuanki oyunlarda sınırlarda çalışmaya başladı , birçok testte çekirdek kullanımları oldukça yüksek.FX6300 çekirdek performansı 3220 göre düşükte olsa, çoklu çekirdek kullanan uygulamalar ( özellikle oyunlar 8 çekirdeğe destek vermeye başladılar.) FX6300 daha iyi sonuç almaya başladı.Biraz da hız aşırtma ile daha iyi performans alınır.

@yenibosna34

Crysis3 oyun içinde çekirdek kullanımlarını gösterebilmen mümkün mü ?
    FX6100 ve HD6850 1440X900 Ultra AA kapalı sonucu oyun oynanacak seviye de değil.
     i3 işlemci alınırmı ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 10 Kasım 2013; 15:08:11 >

• crysis zaten amd destekli oyun bırakta fx geçsin crysisi bitireli nerdeyse 1 sene oldu sistemimde yüklü değil ama konusu vardı forumda oraya resim atmıştım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.